Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bakırköy belediyesi emlak vergisi ödeme

  1 ziyaretçi

  bakırköy belediyesi emlak vergisi ödeme bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bakırköy Belediyesi

  Tahakkuk Bilgileri Sorgulama

  BAKIRKÖY BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORCU İNTERNET İŞLEMLERİ

  Bakırköy Belediyesi internet sitesi üzerinden neler yapılabilir? 

  Emlak Vergisi Borcu Sorgulama ve Ödeme işlemleri dışında; Bakırköy Belediyesi Beyan Bilgileri, Bakırköy Belediyesi Rayiç Değeleri, Bakırköy Belediyesi Borç Sorgulama, Bakırköy Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama, Bakırköy Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Bunun yanısıra Bakırköy Belediyesi Bilgi Edinme, Bakırköy Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama, İnşaat Maliyetleri, Bakırköy Belediyesi Aşınma Oranları, Bakırköy Belediyesi Arsa metrekare Fiyatları, Çevre Temizlik Vergisi Bedeli Sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adrese bağlı imar durumu sorgulama, Bakırköy Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri,  Nöbetçi Eczane öğrenme, Bakırköy Belediyesi İhale ilanları ve ihale sonuçları için aşağıda verilen Bakırköy Belediyesi İnternet Sitesi linkine tıklayabilirsiniz. Bakırköy Belediyesi e-imar sistemi  de online işlemler kapsamında sunulmaktadır. 

  Daha detaylı bilgi için Bakırköy Belediyesinin adresi ve telefon numaraları şu şekildedir:

  Yazı kaynağı : www.emlakvergisiborcu.com

  Bakırköy Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama | Emlak Vergisi Sorgulama

  Bakırköy Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulamak için tıklayınız

  İletişim Bilgileri;

  Adres: Zuhuratbaba Mh., Şükran Çiftliği Sk No:1, 34154 İstanbul, Turkije
  Telefoon:+90 212 414 9777

  Bu Belediye Portalı üzerinden Borç Sorgulama, Tahakkuk-Tahsilat yapabilme imkânı, Hizmet Masasından Belediye ile direkt istekte bulunma işlemi, Belediyede varsa işlem gören Evrağın takibi, Arsa ve Binalara ait M’² birim fiyatlarını öğrenme, Binalara ait aşınma paylarının değerlerini öğrenme, Emlak, Su, ÇTV vb. Vergisine ait tutarı öğrenme, İhale, ilan, ölüm, evlendirme duyurularının yayınlanabildiği gibi kişinin kayıtlı bilgilerini değiştirme işlemleri yapılabilir...

  Bakırköy Belediyesi Ana Vep Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

  Emlak Vergisi Hangi Dönemlerde Ödenmektedir?

  Emlak vergisi 1. taksiti Mart-Nisan-Mayıs ayının sonu, 2. taksiti Kasım ayının sonuna kadar 2 eşit taksitte ödenir. (İsteyen mükellefler vergilerinin tamamını 1. dönemde ödeyebilirler)

  Emlak Vergisi Neye Göre Hesaplanır?

  Gayrimenkullere (arsa,arazi,mesken ve işyeri) ait vergi ödeyeceği yıl itibariyle asgari rayiç değerleri üzerinden hesaplanır. Vergi oranları arsalar için %03, araziler için %01, meskenler için %01 ve işyerleri için %02’dir.

  Yazı kaynağı : emlak.beyan.org

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap