Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bakan nebati güldür güldür youtube

  1 ziyaretçi

  bakan nebati güldür güldür youtube bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Merakla Beklenen Güldür Güldür "Bakan Nebati" Skeci Yayınlandı

  Merakla Beklenen Güldür Güldür

  Güldür Güldür Show’un 7 Mayıs’ta ekrana gelen 305’inci bölümünde daha önce tanıtımlarda dönen Nebati’nin skeci yer almamıştı. Nureddin Nebati skeci ekrana gelmeyince de sansürlendiği iddiaları ortalığı ayağa kaldırmıştı. Show yönetimi ‘sansürlendi mi’ diye soran Fatih Altaylı’ya şu yanıtı vermişti:

  -“Bir şeyi sansürleyecek olsak, neredeyse yarısını tanıtımda yayınladığımız bir skeci sansürlemezdik. En başından tanıtıma koymazdık. Bunu Güldür Güldür’ün yapımcılarından da teyit edebilirsiniz, bu program içinde siyasi skeçler olmasından da rahatsızlık duymadık. Tam aksine, siyasi hicivin unutulduğu bir ülkede bu geleneğin sürmesini istedik. Bugüne kadar da bir tekine bile dokunmadık. Bir tekini bile çıkarmadık. Sizin de tanıdıklarınız arayıp sorabilirsiniz.

  Bu kez de aynen öyle oldu. Ancak tanıtımı yayınladığımız skeç bu hafta yayınlanmadı. Doğru. Ama bu sansürden değil. Tek nedeni bayram haftası olması. Bayram haftası olduğu için ratingler genel olarak düşüktü ve biz de iyi bir skeci ratinglerin ve buna bağlı olarak reklam gelirlerinin daha yüksek olacağı önümüzdeki hafta yayınlanmasını doğru bulduk.’

  Tek nedeni bayram haftası olması. Bayram haftası olduğu için ratingler genel olarak düşüktü ve biz de iyi bir skeci ratinglerin ve buna bağlı olarak reklam gelirlerinin daha yüksek olacağı önümüzdeki hafta yayınlanmasını doğru bulduk. Bugüne kadar çok da ağır eleştiri içeren skeçleri yayınlamış bir kanal olarak, adı geçen bakanın bile güleceği kadar komik olan bir skeci yayınlamamak aklımızdan bile geçmedi.

  Eğer böyle bir şeyden çekinse idik, siyasi skeç baştan istemez, bu skecin de bu kadar uzun bir tanıtımını yayınlamazdık. Hem bu kadar geniş bir tanıtım yapıp hem de sansür uygulayacak kadar da şuursuz değiliz.”

  GÜLDÜR GÜLDÜR NEBATİ SKECİ

  Skeçte Aziz Aslan’ın canlandırdığı Nebati, kendisine sorulan sorulara “Bankacılık sektörü ilgi alanım, iki tane kredi kartım var benim ya!”, “Türk Lirası daha fazla değer kaybedemez, dibini gördü. Durdu burada” gibi cevaplar veriyordu. Ayrıca Nebati’nin bir türlü tutmayan enflasyon tahminleri de tiye alınmıştı.

  Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı

  SOSYAL MEDYA YORUMLARI

  Tiyatro sadece güldürüden ibaret degildir, toplumsal sorunlara cesur bir şekilde değinebilmelidir ayni zamanda. Bu yuzden cok buyuk tebrigi hak ediyorsunuz sayin Güldür Güldür ekibi.

  Levent Kırca dan sonra Ülkenin halini en iyi anlatan oyunları sergiliyorsunuz. İnş herkes bunun bir oyun dan ibaret olmadığını anlar ve düşünür. Hem gerçekleri gösterip hem eğlendirdiğiniz için Çok teşekkürler.

  helal olsun size her bölümde ülkenin düşmüş olduğu durumu hiç çekinmeden dobra bir şekilde bizlere mizah tadında izletiyorsunuz.

  Siyasetten bu güzel ekibin zarar görmesini asla istemiyorum , emsalsiz yetenekli insanlarsınız , inanılmaz iyi olmuş.

  Eğer bu bölüm yayınlamasaydı büyük bir seyirci ve itibar kaybı olurdu.. Başka da bir program yok zaten hem eleştirip hemde eğlendiren.. Tarih korkanları değil korkmayanları yazacak Güldür Güldür aileside bunlardan biri..

  Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı

  Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı

  Yazı kaynağı : www.haber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap