Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bahçeşehir üniversitesi yüksek lisans ücretleri

  1 ziyaretçi

  bahçeşehir üniversitesi yüksek lisans ücretleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bahçeşehir Üniversitesi Yüksek Lisans Programları Ücretler Şartlar

  Bahçeşehir Üniversitesi Yüksek Lisans Programları Ücretler Şartlar

  Uluslararası eğitim standartlarında eğitim veren Bahçeşehir Üniversitesi İstanbul’da bulunmaktadır. İçinde bulundurduğu enstitüler ve Yüksek Lisans Programları ücretler ve şartlar hakkında bilgileri bu yazımızda sizler için hazırladık.

  Bahçeşehir Üniversitesi Yüksek Lisans Programları

  Sosyal Bilimler Enstitüsünde bulunan yüksek lisans eğitim programları;

  Yukarıda sayılan programların üniversitenin kampüslerine göre ve online olarak programlarıda mevcuttur. Göztepe, Halkalı, Kurtköy, Beylikdüzü, Bakırköy, Dragos Programları olarak sayabiliriz.

  Fen Bilimleri Enstitüsü bulunan programlar;

  Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Programları

  Sağlık Bilimleri Enstitüsünde bulunan programlar;

  Bahçeşehir Üniversitesi Yüksek Lisans Eğitim Ücretleri ve Şartları

  Beşiktaş Kampüsünde bulunan MBA Tezli/Tezsiz, Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi Programları 35.865 TL, İnsan Kaynakları Tezli/Tezsiz Programı 35.217 TL, Özel Hukuk/Sermaye Piyasaları ve Ticaret Hukuku Programları için ücret 36.180 TL, Kamu Hukuku/Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Tezli-Tezsiz/Marketing/ Muhasebe ve Uluslararası Raporlama/Spor Yönetimi /Yönetim Bilişimleri/Cognitive Neuropsychology Programları 34.434 TL, Clinical Psychology Programı 45.153 TL, Tarih/ Felsefe Programları 17.217 TL, İleri Oyunculuk 23.693 TL’dir.

  Göztepe Kampüsü bulunan MBA Tezli/Tezsiz , Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi, Marketing,İnsan Kaynakları Tezli/Tezsiz Yüksek Lisans Programları için eğitim ücretleri 27.427 TL’dir.

  Halkalı Kampüsü MBA Tezli/Tezsiz ve Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi eğitim ücretleri 25.996 TL’dir.

  Kurtköy Kampüsü MBA Tezli/Tezsiz Yüksek Lisans Programları eğitim ücreti 25.996 TL’dir.

  Galata Kampüsü Entrepreneurship and Innovation Management Thesis /Non-thesis, Financial Economics, Global Affairs Thesis /Non-thesis, Pazarlama İletişimi Ve Halkla İlişkiler Tezli/Tezsiz, Reklamcılık Ve Marka İletişimi Yönetimi Tezli/Tezsiz, Capital Markets and Finance Thesis /Non-thesis 34.443 TL’dir. Strategic Design and Management 25.996 TL, Executive MBA 40.635 TL, Film and Television 17.216 TL ve Game Desing 18.164 TL’dir.

  Uzaktan Eğitim Programları MBA, İnsan Kaynakları, Pazarlama ve Küresel Siyaset ve Ulusararası İlişkiler Programları eğitim ücretleri 22.374 TL’dir.

  Eğitim Bilimleri Enstitüsünde bulunan tüm yüksek lisans eğitimleri için eğitim ücreti 38.260 TL’dir. Sağlık Bilimleri ve Fen Bilimleri Enstitülerinde bulunan tüm yüksek lisans bölümleri için eğitim ücreti 39.850 TL’dir.

  Üniversitede yüksek lisans yapmak için istenilen şartlar; ALES sınavından 55 ve üstü alan öğrenciler üniversitenin sitesinde bulunan Online Başvuru linkine tıklayarak başvurulmalıdır.

  Yazı kaynağı : ozeluniversiteli.org

  Bahçeşehir Üniversitesi Yüksek Lisans Bölümleri, Şartları ve Ücretleri

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap