Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  babaya doğum günü mesajı uzun

  1 ziyaretçi

  babaya doğum günü mesajı uzun bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun Kısa 2022

  Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun Kısa 2022

  Babaya doğum günü mesajı atmak inanın dünyanın en huzur veren şeylerinde bir tanesi. Sizi hayatı boyunca koruyan kollayan, yeri geldiğinde abilik, kardeşlik yeri geldiğinde dostluk yapan bu dağ gibi adamın mutlu olduğunu görmek gerçekten mükemmel bir duygu. Hani yanağının kenarının içe çekilmesi ve ton ton bir şekilde tebessüm etmesi var ya kesinlikle dünyanın en havalı mimiği budur.

  Babaya güzel sözler söylemek için tabi ki doğrum gününü beklemeniz de gerekmiyor. Hayatın her anında onları mutlu etmek insanın kedisi içinde bir mutluluk kaynağı. Aynı zamanda bazen kendimizi de kasabiliyoruz. Acaba nasıl cümleler kursam diye. Ama şunu unutmayın; babaya doğum günü mesajları uzun anlamlı veya kısa basit bir cümle olsun hiç fark etmez. Onlar zaten sizden bir anlam değil, sevgi ve saygı bekliyor. Ve tabi ki de hatırlanmak.

  Babanızı bu doğum gününde yalnız bırakmayın ve ona yanında olduğunuzu hissettirin. Babaya doğum günü mesajı komik gelebilir belki ama gerçekten de iki insanın da, babanın da evladın da mutlu olmasını sağlayan bir eylemdir. Sizde bundan mahrum kalmayın.

  Babaya Doğum Günü Mesajları Kısa

  İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dileğiyle doğum günün kutlu olsun..

  Dünyada ki en değerli varlığım, kalbimin başkenti babam, yerin benim için asla değişemez. Mutlu yıllar.

  Her zaman dünyanın en destekleyici ve arkadaş canlısı babası oldun. Doğum günün kutlu olsun. Sen gerçekten türünün tek örneğisin!

  Evimizin direği, gemimizin küreği, iyi ki doğdun canım babam iyi ki varsın.

  Hayatta ne edersen onu bulursun derler. Ben ne yaptığımı bilmiyorum ama Allah’a binlerce kez şükürler olsun ki seni bize verdi, canım babam. İyi ki doğdun.

  Kahramanım benim. Kalbimde yerin hep en güzel en özel olacak. Doğum günün kutlu olsun canım babam.

  Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Nice yıllara babacığım.

  Peygamber efendimiz, babanın sevgisini muhafaza et eğer o sevgi bağını koparırsan, Cenab-ı Hak da senin feyz ve saadet nurunu söndürür buyurmuştur. Allah seni başımızdan eksik etmesin. İyi ki doğdun babacığım.

  Ailemin reisi, büyük aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

  ünyаnın en yаkışıklı bаbаsınа, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.

  Küçükken sorduğum en anlamsız sorulara bile büyük bir sabırla cevap verirdin ve öğrenmem için hayatı keşfetmem yolunda ne kadar büyük rol oynadığını bilemezsin. Bu gün senden öğrendiklerim beni ömür boyu götürür. Bana yol göstereceğin nice yıllara babacığım.

  Huzur ve dert ortağım canım babam doğum günün kutlu olsun.

  En sevdiğim, birtanecik babam sana kucak dolusu sevgilimi sunuyorum ve doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

  Ailemizin reisi olmanın dışında benim en büyük aşkımsın babam… Nice yaşlara sevgili babacığım, iyi ki doğdun.

  Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

  Bana güç verdin. Yeterli aklı verdin. Hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  İlk ve tek kahramanım, ellerimi ilk tuttuğun andan beri hayatta gerçek ve yenilmez bir sevginin olduğuna hep inanmamı sağladın.

  Biricik babama sevgilerimle. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

  Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.

  Kelimeler seni ne kadar sevdiğimi anlatmaya yetmez. Benim için, ‎yaptığın her şey için ne kadar teşekkür etsem az. Seni seviyorum baba. Mutlu yıllar!

  Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam. Nice mutlu yıllara.

  Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

  Hastalandığımda yatağımın başından hiç ayrılmayan, düştüğümde bana ilk elini uzatan insan, hayatta elde ettiğim her şeyde senin emeğin var. Ne kadar çalışsa, karşılığını ödeyemeyeceğimi biliyorum.

  Canım babam iyi ki varsın sana cümleler yetmez seni seviyorum tek aşkımsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

  Hayatın bütün güzelliklerini ben senden öğrendim babam! Her zaman yanımda olman dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

  Canım babacığım, evimizin direğisin doğum günün kutlu olsun seni çok ama çok seviyorum.

  Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

  Biricik babama sevgi ve saygılarımla. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

  babaya güzel sözler

  Canım babacığım, evimizin direğisin doğum günün kutlu olsun seni çok ama çok seviyorum.

  Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar doğum gününü kutlarım.

  Peygamber efendimiz ana-babanın gönüllerini alan onlara güzel davrananlara müjdeler olsun. Dünyada ömürlerinin bereketini görenler anasının ve babasının rıza ve dualarını alanlardır. İyi ki doğdun babaların babası. Duaların bizden eksik olmasın.

  Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam. Nice yıllara babacığım!

  Büyürken yaşadığım her zorlukta senden güç aldım. Seninle tutundum hayata, seninle başladım yürümeye. Desteklerini benden hiç esirgemediğin için teşekkür ederim canım babam, iyi ki doğdun.

  Duygulara sığmayan, kelimelerle anlatılmayan insanlar vardır. Sen de onlardan birisin canım babam. İyi ki varsın hayatımızda, iyi ki doğdun.

  İyiki hayatımdasın canım babam doğum günün kutlu olsun mutlu yıllar

  Koşulsuz sevginle her zaman güvende hissetmemi sağlıyorsun. Seninle daha fazla zaman geçirmek istiyorum. Mutlu Yıllar baba!

  Babamızı seçemediğimizi biliyorum. Ancak böyle bir seçeneğim olsaydı, yine senin babam olmanı isterdim. Doğum günün kutlu olsun canım BABAM!

  Dünyanın en güzel tebessüm eden insanı canım babam. Yüzündeki tebessümün hiç eksilmesin, seni ne kadar çok sevdiğimi unutma… Hep birlikte nice senelere…

  Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun

  Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacım. Nice yaşlara…
  Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Doğum günün kutlu olsun…

  Sana pahalı bir hediye verecektim ama sonra, bir çocuğun sevgisinden daha değerli olan bir şey olamaz diye düşündüm. Doğum günün kutlu olsun baba, seni tüm kalbimle seviyorum.*

  Tüm fedakârlıkları sessizce yaptığın ve sadece daha iyi bir yaşam için tüm gün ve gece çalıştığın için teşekkürler, hayatımın en önemli insanısın! Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun baba!

  Baba seni çok seviyorum bizim icin nelere katlandin bizi sevdiğni her zaman gösterdin ben cok göztermedim ama senin yerin cok ayri benim kalbimde seni cok seviyorum doğum günün kutlu olsun canım babamm

  Her ne kаdаr sаnа kızsаm dа her ne kаdаr sаnа sinirlensem de seni üzsem de bil ki bаbаcığım senin yerin bende аpаyrı. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun bаbаcığım, iyi ki vаrsın iyi ki doğdun.

  Küçükken hasta olduğum zamanlarda gözümü açtığımda hep seni gördüm. Bir an yanımdan ayrılmayan babam, Sevgin çok kıymetli, sen çok özelsin. Doğum günün kutlu olsun.

  Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Allah da senin mutluluk ışığını söndürür… Diye buyurmuştur peygamberimiz Hz. Muhammed. Seni çok ama çok seviyorum. İyi ki doğdun…

  Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin,  koruyucumsun,  bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  Ben küçükken, akşam isten geldiğinde ne kadar yorgun olduğunu biliyorum. Bütün bunlara rağmen benle oyunlar oynayan, bana zaman ayıran bir babam olduğu için ne kadar şanslı olduğumu bilemezsin. Ailemizi seçemiyoruz ama eğer öyle bir şansımız olsaydı yine senin benim babam olmanı dilerdim.

  babaya en güzel doğum günü mesajları

  Hastalandığımda yatağımın başından hiç ayrılmayan, düştüğümde bana ilk elini uzatan değerlim, hayatta elde ettiğim her şeyde senin emeğin var babam. Ne kadar çalışsa, karşılığını ödeyemeyeceğimi biliyorum iyi ki varsın can babam doğum günün kutlu olsun.

  Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  Dün senin yaptıklarına kızıyordum ama bugün bakıyorum da aynılarını ben yapıyorum. Küçükken anlaşılmazmış ama senin küçük kopyanmışım ben. Umarım kalbimde senin kadar hep sevgi dolu kalır babacığım. Gurbet uzak olsa bile sevgin o kadar yakın ki bana bilemezsin. Ellerinden öpüyorum doğum günün kutlu olsun.

  Güldüğünde mutlu olan bir ailen var. Sen mutluysan huzurluysan bizde mutluyuz babam! Her şey seninle daha güzel oluyor bunu bilmen gerek. Hep yanımızda olman dileğiyle, seni çok seviyoruz nice senelere.

  Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günün kutlu olsun.

  İnsanın hayatta kahramanı olur. Benim kahramanım sensin babacığım. Yıldızları yanıma indiren kudretin, heybetin, sertliğin bir o kadar da yumuşak kalbin var. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  Kendini bize adadığın, yorulmadan, bir karşılık beklemeden sevgiyle büyüttüğün için sana ne kadar minnettar olsak az. Bizim için yaptıklarının karşılığını ne yapsak ödeyemeyiz.

  Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babacığım. Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler.

  Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın, seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  Belki bu en özel gününde yanında değilim, canım babam. Ama şunu bil ki yüreğimin en derinlerinde senin bu özel gününü kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun.

  Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin nice nice beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

  Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim. Babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

  Bir insanın hayata tutunması için en gerekli şey sevildiğini hissetmesi. Başarısız olduğumda, haksız olduğumda bazen düşmeme rağmen yine bana olan sevginden bir gram eksilmediği için teşekkür ederim.

  Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

  Hayatımın tek aşkısın, sen gözlerimi açtığımda gördüğüm ilk erkektin. Sana o anda aşık oldum ben ve beni her şeyden koruyacağını o zaman anladım. Aynı da öyle oldu. Emeklerken düşeceğim zaman yanımdaydın, ilk kalp kırgınlığımı yaşadığımda yanımdaydın. Her şekilde yanımda olduğun için teşekkür ederim babam. Doğum günün kutlu olsun.

  Her zaman söyleyip belli etmesem de seni ne kadar çok sevdiğimi bilmelisin. Aynı şekilde sende bana karşı sevgini her zaman belli etmezsin ama beni ne kadar çok sevdiğini biliyorum. İyi ki doğdun babacığım. Doğum günün kutlu olsun. 

  Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Çünkü o benim Babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  babaya doğum günü mesajları kısa

  Ömrüm uzatıkca, senin gibi bir babanın çöl gülü kadar nadide olduğunun farkına vardım. Seningibi temiz kalpli babam olduğun için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun babaların en tatlısı en özeli.

  Dilerim yeni yaşında daha çok ve kalpten gelen kahkahalarla hayatın aydınlanır ve başladığın her iş sana beklediğinden daha çok başarı getirir. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

  Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

  Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  Küçükken düşmekte hiç korkmadım. Dizlerimin yara olmasından, hasta olmaktan hatta iğne olmaktan bile. Çünkü bunları yaşadığım her anımda yanımda sen vardın babam, bana sadece acının geçmesini beklemek kaldı. İyi ki doğdun.

  Yaşım ilerledikçe, senin gibi bir babanın çöl gülü kadar nadide olduğunun farkına vardım. Babam olduğun için sana minnettarım. Doğum günün kutlu olsun babaların en özeli.

  Kelimeler seni ne kadar sevdiğimi anlatmaya yetmez. Benim için,  ‎yaptığın her şey için ne kadar teşekkür etsem az. Seni seviyorum baba. Mutlu yıllar!

  Sen benim gerçek kahramanımsın! Bana her zaman ilham verdin ve her zaman böyle olmaya devam edeceksin. Sadece babam olmaktan ziyade arkadaşım için teşekkürler! İyi ki doğdun!

  Bugün çok kişiden doğum günü mesajı ve tebrik alacaksın. Ama en özelini şimdi gönderiyorum. Neden mi? Sana tüm sevgimle beraber bu mesajı gönderiyorum da ondan dünyanın en yakışıklı babası, doğum günün kutlu olsun

  Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Her yanımda oluşunda ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  Hayatın anlamını ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam… Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

  İnsanın hayatında bazı kişiler vardır, onlardan asla vazgeçemezsin. Onu sever, hep onun dizinin ucunda olmak istersin. Çünkü onu karşılıksız seven, ilk gözlerinden öpen, başını ilk okşayan, her zorlukta güvenli limandır O. Adı babadır. Mutlu yıllar canım babam. Seni çok seviyorum.

  Bana göre, imkansızı yapabilen ama parayı cüzdanından kimin çaldığını anlayamayan bir süper kahramansın. Sen çok tatlısın! İyi ki doğdun baba!

  Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın, seni çok seviyoruz… Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  Bu sevgiyi tüketen dünyada hala daha sevgiye inanıyorsam bunu sana borçluyum. Bitmeyen sevgi ile beni sarıp sarmaladığın için ne kadar teşekkür etsem az.

  Kendimi bildim bileli senin tek bir amacın var hayatta, o da bize iyi bir hayat sunmak. Hakkını ödemek imkansız, sana olan sevgimi kelimelere dökmek zor. Tüm bu zorluklarda en iyisi ise iyi ki diyebilmek. İyi ki doğdun babam.

  Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Babam.

  Babaya doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Onları bu hayatta belki pek çok şey mutlu edebilir ancak en çok siz mutlu edebilirsiniz. Ve onlarında en çok mutluluğa ihtiyacı var. Hadi, babalarınızı hatırlayın ve onları mutlu edin.

  Yazı kaynağı : www.gencklavye.com

  Babaya Doğum Günü Sözleri

  Babaya Doğum Günü Sözleri

  Sayfa İçeriği: Babaya Doğum Günü Sözleri, Babaya Doğum Günü Sözleri 2019,Babaya Doğum Günü Mesajları, Babaya Anlamlı Doğum Günü Sözleri, Babaya Güzel Doğum Günü Sözleri

  Babalar, anneler kadar çocuklarının üstüne düşmez gibi gözükür. Ama onların her zaman arkamızda durması bizlere güven verir. Babaya doğum günü sözlerine sitemizin bu sayfasından ulaşabilirsiniz.

  Editör Seçimi: Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

  İlk adımlarımda ellerimi tuttuğun gibi, hayatın her vaktinde ellerimi bırakmadığını anladım, hiç bırakma beni. Doğum günün kutlu olsun babacım seni çok seviyorum.


  Ben büyüdüğümde sαdece senin gibi olmαk istiyorum… Hαrikα bir bαbα, hαrikα bir kocα, hαrikα bir αrkαdαş ve hαrikα bir insαn. Mutlu yıllαr bαbα. 


  Sen dünyadaki en muhteşem babasın. Eğer bu gün babalar günü olsaydı sana bir kravat hediye ederdim. Ama doğum günün bu yüzden sana bütün sevgimi, saygımı ve duygularımı sana bağlayacak bağları vermek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!


  Bana güç verdin. Yeterli aklı verdin. Hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


  Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım.Doğum günün kutlu olsun!


  Doğum günün kutlu olsun canım babacığım. Seni çok ama çok seviyorum. Nice yıllara babacım. 


  Hayalim idolum herşeyimsin sensin canım babam… Harika bir baba, harika bir koca, harika bir arkadaş ve harika bir insansın sen. Mutlu yıllar babacım.


  Üzerime sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var seni çok seviyorum.
  Doğum günün kutlu olsun babacığım.


  Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir
  Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol!
  Doğum günün kutlu olsun sevgili Babam.

  Bana sabır’ı tohumlayıp sevgiyle suladın, güllerim hiç solmasın diye özenle baktın ve o güller bugün senin için açtı iyi ki doğdun babacım.


  İlk aşkım, kızın olarak seninle gurur duyuyorum beni sevip o güvenli kollarından bir dakika bile ayırmadığın için doğum günün kutlu olsun seni çok seven kızın…


  Ailemiz yıkılmaz direği, canımıza can katan babam, hiç eksik olmadığın gibi Allah seni hiçbir zaman başımızdan eksik etmesin sana uzun ömürler versin, Doğum günün kutlu olsun.


  Hayatımdaki tek erkek, tek aşık olduğum adam ve kalbimin tek sahibi biricik Babam
  Nice mutlu huzurlu beraberce senelere inşallah.


  Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam
  İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim
  Yen yaşını en içten dileklerimle kutlarım.


  Düşünüyorum da beni en güzel sen sevmiştin
  Seni çok seviyorum Babam
  Doğum günün kutlu olsun.


  “Bαbαsının küçük kızı” olαrαk αdlαndırılmαk umurumdα değil hαttα bununlα gurur duyuyorum. Çünkü sen benim kαhrαmαnımsın. Bir kızın sαhip olαbileceği en iyi bαbα sensin. Doğum günün kutlu olsun bαbαcım! 


  Kötü olduğumuz zaman, bizi seviyorsun. İyi olduğumuz zaman bizi seviyorsun. Ne yaparsak yapalım bizi seviyorsun. Bizi koşulsuz olarak seven bir baba olduğum için teşekkürler. Mutlu yıllar baba!


  Baba, bana olan sevgini birçok yoldan gösterdin. İster birkaç basit kelime, kocaman bir sarılma, omzumdaki bir el ya da kalpten seni seviyorum hep sevildiğimi biliyordum. Çocuğunuza verebileceğiniz en büyük hediye budur. Dünyanın en sevecen babasına mutlu yıllar!


  Belki bu en özel gününde yanında değilim, canım babam. Ama şunu bil ki yüreğimin en derinlerinde senin bu özel gününü kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun.


  Duygulara sığmayan, kelimelerle anlatılmayan insanlar vardır. Sen de onlardan birisin canım babam. İyi ki varsın hayatımızda, iyi ki doğdun.


  Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


  Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. babacığım.


  Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun babacığım.


  Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin nice nice beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.


  Yeryüzü yarılsa, güneş patlasa, evren yıkılsa yine beni bırakmayacak adam. Babam, adam gibi adam. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.


  Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik babam.


  Dünya’nın en iyi babası seni, dünyalara değişmem bazen bana kızınca yüzün lale gibi kızarır seni anlatmaya kelimelerim yetmez iyi ki doğun. Seni seven tek kızın. 


  Peygamber efendimiz ana babanın gönüllerini alan onlara güzel davrananlara müjdeler olsun. Dünyada ömürlerinin bereketini görenler anasının ve babasının rıza ve dualarını alanlardır. İyi ki doğdun babaların babası. Duaların bizden eksik olmasın. 


  Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. 


  Ailemin kim olacağına karar veren Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun. Seni babam olarak seçtiği için çok mutluyum. Seni seviyorum. Mutlu yıllar baba!


  Baba, onca desteğin için teşekkürler… Benim mutluluğum dışında karşılığında hiçbir şey beklemeden verdiğin destek için teşekkürler. Seni çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!


  İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun.
  Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın.
  Doğum günün kutlu olsun babacığım.


  Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim
  Dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım
  Seni çok seviyorum.
  Birlikte nice yıllara.
  Doğum günün kutlu olsun babacığım.


  Mesafeler ne kadar uzak olsa da her zaman sevgini, güvenini üzerimde hissettiğim babam dün ve bugün olduğu için yarın da hep yüreğimde olacaksın, hiçbir zaman uzak olmayacaksın bana seni çok seviyorum, bu sevginin bir benzeri yok, ne şiirle ne sözle yüreğin yeter anca bu sevgiyi sığdırmaya, Aslan Babam İyi ki Doğdun Doğum Günün Kutlu Olsun


  Dünya’nın en mükemmel babası seni dünyalara değişmem, bazen kızınca bana yüzünde kırmızı güller açarcasına kızarıyorum ama seni de çok seviyorum, iyi ki doğdun seni seven kızın.


  Canım babam!
  Varlığın hep yüreğimi ısıttı
  Bana mutluluk ve güven verdi
  Seni seviyorum iyi ki varsın
  Doğum günün kutlu olsun Babacığım.


  Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin
  Nice nice beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin
  Doğum günün kutlu olsun


  Işıklarını her zaman en karanlık saatlerinde gönderdin. Yolumu bulmama yardım ettin. Seni çok seviyorum baba. Mutlu yıllar!


  Her engelde, hayal kırıklığında ve mücadelemde bana hep yardımcı oldun. Sen benim güçlü dayanağımsın. Mutlu yıllar baba!


  Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam. Nice mutlu yıllara.


  Tatlı babacığıma sabah yağan çiğ kadar saf aksam gün batımında ise rüzgâr kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Doğum gününü kutluyorum.


  Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


  Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Doğum günün kutlu olsun babacığım.


  Babacığım; sabah yağan çığ kadar saf, akşam gün batımında ise rüzgar kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar özelsin… Doğum günün kutlu olsun babacığım. 


  Belki bu en özel gününde yanında değilim, canım babam. Ama şunu bil ki yüreğimin en derinlerinde senin bu özel gününü kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun.


  Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın
  Nice yaşlara
  İyi ki doğdun Babacığım


  Gönlümde ayrı bir yerdesin
  Özeldir senin yerin
  Kimse bilmez orayı
  Canım Babam iyi ki doğdun.

  Yazı kaynağı : www.guzelsozler.biz

  Babaya Doğum Günü Mesajı 2022: Çocuğundan Babaya Gönderilebilecek Duygusal Doğum Günü Sözleri

  Babaya Doğum Günü Mesajları

  Babaya Doğum Günü Mesajları

  Babaya duygusal doğum günü mesajları göndererek babanızı kısa ve uzun anlamlı  duygulandıran sözler ile günün en mutlu babası ilan edin. Oğuldan babaya en güzel doğum günü mesajlarıdır.

  Babaya Duygusal Doğum Günü Mesajları

  Küçükken sorduğum en anlamsız sorulara bile büyük bir sabırla cevap verirdin ve öğrenmem için hayatı keşfetmem yolunda ne kadar büyük rol oynadığını bilemezsin. Bu gün senden öğrendiklerim beni ömür boyu götürür. Bana yol göstereceğin nice yıllara babacığım.

  Biricik babama sevgi ve saygılarımla. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. 

  Hаyаtın tüm güzelliklerini öğreten insan benim sevgili bаbаm doğum günün kutlu olsun.

  Hastalandığımda yatağımın başından hiç ayrılmayan, düştüğümde bana ilk elini uzatan değerlim, hayatta elde ettiğim her şeyde senin emeğin var babam. Ne kadar çalışsa, karşılığını ödeyemeyeceğimi biliyorum iyi ki varsın can babam doğum günün kutlu olsun.

  Bana güç verdin.Bu hayatta hep bana destek oldun. Hayat boyu bu iyiliklerin  için sana teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  Dünyadaki en iyi kalpli merhametli ve en yakışıklı babası seni çok ama çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

  Ailemizin direği olmanın dışında en büyük aşksın sen babam… Nice yaşlara sevgili babacığım, iyi ki doğdun.

  Çok sevdiğim canım babama kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum doğum gününu kutlarım şeker babam.

  Dünyanın en tatlı babası, seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun allah sağlıklı uzun ömürler versin sana can babam.

  Ömrüm uzatıkca, senin gibi bir babanın çöl gülü kadar nadide olduğunun farkına vardım. Seningibi temiz kalpli babam olduğun için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun babaların en tatlısı en özeli.

  Ruhum daraldığında arayıp sesiyle duasıyla rahatladım…yaslandığım ağacın gölgesinde gölgelendiğim çınarımsın iyi ki benim babamsın…

  Sayısız bir sevgi, anlatılmaz bir his, beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

  Babaya Doğum Günü Mesajları

  Babam olduğun için çok mıutluyum, sahip olduğum en iyi babasın. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. canım babam benim.

  Dürüstlük, en iyi babama yakışır, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim. Canım babam seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım. 

  Hiç yorulmadan bıkmadan, usanmadan, bir karşılık beklemeden sevgiyle büyüttüğün için sana ne kadar minnettar olsak az. Bizim için yaptıklarının karşılığını ne yapsak ödeyemeyiz.

  Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

  Kalbimde her zaman ayrı bir yerde duruyorsun; huzurdolusozler.com özelsin benim için ve o yerini kimse alamaz canım babacığım, iyi ki doğdun.

  Bir insanın hayata tutunması için en gerekli şey sevildiğini hissetmesi. Başarısız olduğumda, haksız olduğumda bazen düşmeme rağmen yine bana olan sevginden bir gram eksilmediği için teşekkür ederim.

  Kalbimde, gönlümde bir yerlerde her zaman olacaksın. Senin yerin herkesten daha özel ve o yeri kimse bulamaz ve alamazlar. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun aslan babam.

  Canım babam, varlığın bile sadece benim güçlü olmama yetiyor. Allah sana uzun ömürler versin. Doğum günün çok kutlu kutlu olsun. Seni çok seviyoruz ailemizin reisi!

  Sözleri beğendiyseniz facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

  Tatlı babama sabah yağmış olan çiğ kadar saf olup akşam gün batımındaysa rüzgar kadar çılgın o, okyanustaki derinliklerde bulunan inci gibi güzelsin. Doğum günün kutlu olsun.

  Babaya Uzun Doğum Günü Mesajları

  Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandı babam. Babaların en iyisi, bu gün senin özel günün. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  Sen bizim için güçlü bir çınar oldun yıllar boyunca. Arkamı hangi an olursa olsun sana yaslasam biliyorum ki dünyayı bile keşfe çıkabilirim. Çünkü sen daima bana güç verensin. Doğum günün kutlu olsun babam!

  Canım babam, koskoca mutlu bir yıl geçirmeni diliyorum. Hayalinden hangi güzellikler geçiyorsa hepsi senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

  Doğum günün kutlu olsun canım babacığım. Seni çok ama çok seviyorum. Nice yıllara babacım.

  Yeryüzü yarılsa, güneş patlasa, evren yıkılsa yine beni bırakmayacak adam. Babam, adam gibi adam. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

  Peygamber efendimiz, babanın sevgisini muhafaza et eğer o sevgi bağını koparırsan, Cenab-ı Hak da senin feyz ve saadet nurunu söndürür buyurmuştur. Allah seni başımızdan eksik etmesin. İyi ki doğdun babacığım.

  Sen benim huzurum ve dert ortağımsın. Seninle daha nice seneleri görmek istiyorum babacığım. Varlığın bana güç ve huzur veriyor asla elimi bırakma canım babam.

  Babaların en yakışıklısı, babaların en özeli, ve dünyamızın en mutlu neşesi. Doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı huzurlu yıllar dileğimle..  Canım babam

  Babam Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin. Sen yanımızda olduğun zaman biz kuvvet güç alıyoruz. En güzel günlerimize daha çok var. O yüzden bu doğum gününde yanına olamadığımız için üzgünüz ama kalbimiz daima seninle. Mutlu yılların olsun, doğum günün kutlu olsun canım babam.

  Senin hayatımda hep var olacağını biliyorum. Ama bir gün olur da seni kaybetmenin korkusu da hep içimde her zaman yanımda ol ve ellerim ellerinde olsun canım babam. huzurdolusozler.com O gülen yüzünü daime görmeliyim. Doğum günün kutlu olsun. 

  Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  Canım babam, varlığına şükürler olsun. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun babam.

  Babaya Anlamlı Doğum Günü Mesajları

  Dilerim yeni yaşında daha çok ve kalpten gelen kahkahalarla hayatın aydınlanır ve başladığın her iş sana beklediğinden daha çok başarı getirir. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

  Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. 

  Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin nice beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

  Duygulara sığmayan, kelimelerle anlatılmayan insanlar vardır. Sen de onlardan birisin canım babam. İyi ki varsın hayatımızda, iyi ki doğdun.

  Kaç yaşımda olursam olayım, senin yanında hala o küçük çocuğum. Bana bahşettiğin unutulmaz çocukluğum sayesinde her saçımı okşadığında o günlerin kokusunu alıyorum. Bana bu kadar sevgi dolu bir hayat verdiğin için çok teşekkür ediyorum.

  Sadakat, dürüstlük, gerçek sevginin tarifini sorsalar tek bir kelimeyle ifade edebilirim babam. Mutlu yıllar babacığım.

  Küçükken karanlıktan korktuğumda sana sığınırdım. Aydınlığımdın. Ben büyürken hayat yolumu aydınlattığın için minnettarım.

  Her ne kadar bazen kızsan da ben seni hep sevecem. Aslında babamı da kızdırmak sarıyo çok tatlış oluyosun. Canım babam doğum günün kutlu olsun.

  Hayatımın biricik varlığı tüm güzelliklerini öğreten insan, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

  Sevgi dolu babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı canımızdan değerli biricik babamızsın seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun.

  Bir önceki yazımız olan Erkek Evlada Uzun Doğum Günü Mesajları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Yazı kaynağı : www.huzurdolusozler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap