Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  başta şehit anneleri olmak üzere bayram mesajı

  1 ziyaretçi

  başta şehit anneleri olmak üzere bayram mesajı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2021 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  BAŞTA ŞEHİT ANNELERİ OLMAK ÜZERE,TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN.

  BAŞTA ŞEHİT ANNELERİ OLMAK ÜZERE,TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN.

  BAŞTA ŞEHİT ANNELERİ OLMAK ÜZERE,TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN.
  Peygamber Efendimizin(sav) “Cennet, Annelerin Ayakları Altındadır” Hadis-i Şerifiyle payelendirdiği, varlıklarıyla hayata anlam katan, sevgi dolu yürekleriyle çocuklarına yol gösteren, onların ülkelerine ve topluma yararlı birer fert olarak yetişmelerinde kılavuz görevi gören annelerimizin hakkı hiç bir şekilde ödenemez.

  Bizi millet yapan değerlerimizin, toplum kültürümüzün ve geleneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasında en önemli rol şüphesiz ki annelerimizindir. Şefkatin ve hoşgörünün tükenmez kaynağı olan annelerimiz, bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok pay sahibidir.

  Şehit Anneleri için bir taraftan hüzün,bir taraftan da oğlullarıyla gurur ve onur duydukları anneler günün değeri çok daha farklı.Onlar yetiştirdikleri bu örnek değerlerimiz evlatlarını çekinmeden vatan,millet,bayrak,devlet için göreve uğurladılar.O hayırlı evlatlar şehit olduğunda anneleri,aileleri “Vatan Sağolsun”dediler.Ve önünde saygı ile eğildiğimiz,ellerine sarıldığımız çok değerli anneler Allaha sığınarak sadece dualar edebildiler.Onları her ziyarete gittiğimizde gözlerimiz doluyor.Ama onlar acılarını içlerine gömmüşler ve dik duruşları ile bize gurur,onur veriyorlar.Allah şehit annelerinden ve şehit ailelerinden razı olsun.Bu vatan bu anneler oldukça,içimizdeki hainlere rağmen dimdik ayakta durur.

  Bu mübarek günlerde İslam aleminin annelerinin çektiği zulmünde sona ermesini diliyor ve dua ediyoruz.Emperyalizmin yerlerinden,yurtlarından ettiği,kardeş kavgasıyla bir çok insanı öldürdüğü günlere şahit olduk. Koronavirüs salgının bile durduramadığı müslümanların katliamları Dünyada devam ediyor.Bizim koronevirüs nedeniyle buruk kutladığımız anneler gününde,Suriye,Irak,Mısır,Filistin,Libya,Somali,Arakan,Uygur Türkleri,vb müslüman anne yitirdiği,katledilen evlatları için ağlıyor.Bu mazlum annelerinde anneler günü kutlu olsun.Allah kalan çocuklarının acısını onlara göstermesin.Allah emperyalizme dur diyen Büyük ve Güçlü Türkiye’nin önünü açsın ve onun Lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve kahraman askerlerimize güç kuvvet versin.

  Bizleri en iyi şekilde yetiştirmek, hayata hazırlamak için karşılıksız sevgi veren, beklentisiz emek harcayan annelerimize bizden bekledikleri sevgi ve saygıyı göstermek bir görev değil, içten gelen duygu olmalıdır.Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit anneleri olmak üzere,bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum.Aramızdan ayrılan başta annem olmak üzere,tüm annelerimizi rahmetle,minnetle,dua ve saygı ile anıyorum.Allah mekanlarını cennet etsin.Kurtuluş savaşıyla emperyalizme karşı savaşan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını yetiştiren anneler ve tüm Türk büyüklerinin anneleri için dua ediyor,onları rahmetle ve minnetle anıyoruz.

  Saygı ve sevgilerimle,
  Ymm Münür Şahin Osmaneli Belediye Başkanı

  Yazı kaynağı : www.osmaneli.bel.tr

  Şehit anneleri için Anneler Günü mesajları ve sözleri | Evladı şehit olan annelere özel Anneler Günü mesajları

  Şehit anneleri için Anneler Günü mesajları ve sözleri | Evladı şehit olan annelere özel Anneler Günü mesajları

  Her Mayıs ayının ikinci Pazar gününde kutlanan Anneler Günü yaklaşıyor. Şehit annelerinin de hassasiyetle anıldığı bugünde sosyal medya üzerinden şehit annelerine özel Anneler Günü mesajları ve sözleri paylaşılıyor. İşte, evladı şehit olan annelere özel Anneler Günü mesajları

  ŞEHİT ANNELERİNE ÖZEL ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

  Başımızın tacı bütün tüm Şehit Annelerinin Anneler Gününü kutluyorum.

  Evlat deyince canı, şehidi haklına gelen tüm şehit Annelerinin günü kutlu olsun.

  Annelik; Dünyaya çocuk getirmek değil cennete çiçek yetiştirmektir.. Tüm annelerin, anne olmak isteyenlerin ve hasretle anılan melek annelerin; Anneler Günü Kutlu Olsun.

  Elleri tetikte Vatan Nöbeti tutan yiğit kardeşlerimizin Tezkere Haberini Beklerken, Acı Haberlerini alan Şehit ve Gazi Annelerimiz başta olmak üzere, Hastalıkla mücadele, eden tüm sağlık çalışanı Annelerimizin Anneler Günü ‘nü yürekten kutluyorum…

  Usulca kutlayın Anneler gününü. Anne hasreti çekenlere nispet yapar gibi değil. Öksüzlerin canını acıtmadan.. Yarasına tuz basmadan Olumu ? Başta şehit ve gazi Anneleri olmak üzere tüm annelerimizin ve de canım Annemin anneler Günü kutlu olsun. İyi ki varsınız.

  Başta şehit anneleri olmak üzere iyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı olan Bizleri bu dünyaya getiren, her türlü fedakarlığa katlanarak büyüten annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

  En çok da sizlerin Anneler günü kutlu olsun şehitlerimizin ANALARI.. Allah sizlerden razı olsun..

  Bazı günler sessiz yaşanmalı, onları üzmeden tüm şehit Annelerinin Anneler günü kutlu olsun.

  En çok da bu vatan yaşasın diye evlatlarını şehit veren Annelerimizin anneler günü kutlu olsun..

  Bir gün değil her gün kıymet bilin Şehit Annelerinin Anneler gününüz kutlu olsun İyi ki varsınız.

  Cennet’in ayaklarının altında olduğu müjdelenen; başta Şehit Anneleri olmak üzere tüm Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

  Başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere, tüm Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun. Bir gün değil, her gün SİZLERİN olsun..

  Tüm eli öpülesi şehit annelerinin ellerinden öpüyorum sizler cenneti taşıyan güzel yüreklere sahipsiniz. Anneler gününüz kutlu olsun

  Başta evladını bizler için, vatanı için yitirmiş elleri öpülesi annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin bu güzel günü kutlu olsun..

  Sizler çocuklarınızı vatan için yaşatıp şehit verdiniz; Sizler kalplere fethettiniz annecim. Anneler gününüzü kutlarım.

  Ölürsek şehit, kalırsak gazi! Kahraman şehitlerimizin Annelerinin Anneler gününü kutlarım.

  Başta evladını şehit vermiş anneler olmak evladı ile imtihan olmuş bütün canların Anneler günü kutlu olsun. Rabbim annelere her daim huzur versin.

  Cennet annelerin ayakları altındadır. Yiğidin seni cennette bekliyor GÜZEL ANAM. Anneler günü kutlu olsun.

  Güçlü kalpleriyle, sağlam duruşlarıyla hayatın her alanında olan tüm Şehit Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!

  Ülkemizi bekası için büyüterek bu vatana şehit veren mükemmel ötesi şehit Analarının Anneler günü kutlu olsun.

  Evladını karşılıksız olarak bu vatana şehit vermiş bütün Şehit Annelerinin Anneler günü kutlu olsun.

  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap