Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bağcılar belediyesi kapalı oyun parkı

  1 ziyaretçi

  bağcılar belediyesi kapalı oyun parkı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  T.C. Bağcılar Belediyesi Resmi Web Sitesi : Bağcılar Belediyesi Kapalı Çocuk Oyun Parkı

  BAĞCILAR BELEDİYESİ KAPALI ÇOCUK OYUN PARKI

  OYUN PARKI

  - 3 YAŞ (36 AY) 7 YAŞ ÇOCUKLAR İÇİNDİR - 

  HALKA AÇIK GÜN VE SEANSLAR

  (OYUN SÜRESİ 30 DAKİKA)


  ÇARŞAMBA - CUMA GÜNLERİ

  GİRİŞ   ÇIKIŞ

  09.05 - 09.35

  09.40 - 10.10

  10.15 - 10.45

  10.50 - 11.20

  11.25 - 11.55


  ÖĞLE ARASI

  13.05 - 13.35

  13.40 - 14.10

  14.15 - 14.45

  14.50 - 15.20

  15.25 - 15.55

  16.00 - 16.30

  ------------------------

  CUMARTESİ - PAZAR GÜNLERİ

  GİRİŞ   ÇIKIŞ

  09.05 - 09.35

  09.40 - 10.10

  10.15 - 10.45

  10.50 - 11.20

  11.25 - 11.55


  ÖĞLE ARASI

  13.05 - 13.35

  13.40 - 14.10

  14.15 - 14.45

  14.50 - 15.20

  15.25 - 15.55


  PAZARTESİ BAKIM GÜNÜDÜR!

  SALI - PERŞEMBE OKULLARIN RANDEVULU OYUN GÜNÜDÜR!


  AÇIKLAMA:
  1-) Şehit Aileleri, Gaziler ve Engelli vatandaşlarımıza tüm etkinliklerimiz ücretsizdir.


  Adres     : Yavuz Selim Mah. Mehmet Akif Bulvarı 1063. Sokak (5. Sokak) No:57 (Dereyolu) Bağcılar / Türkiye

  Tel          : 0212 515 87 46

  Yazı kaynağı : www.bagcilar.bel.tr

  bağcılar belediyesi kapalı oyun parkı

  Bağcılar Belediyesi Kapalı Çocuk Oyun Parkı

  bağcılar belediyesi kapalı oyun parkı, Bagcilar nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  bağcılar belediyesi kapalı oyun parkı, Bagcilar nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Bagcilar şehrinde bağcılar belediyesi kapalı oyun parkı konumuna Toplu Taşıma

  Bagcilar, Türkiye'deki bağcılar belediyesi kapalı oyun parkı adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile bağcılar belediyesi kapalı oyun parkı adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak bağcılar belediyesi kapalı oyun parkı adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  bağcılar belediyesi kapalı oyun parkı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Bağcilar Çiftlik - Sirinevler Yönü; Bağcilar Çiftlik - Sondurak Yönü; Bağcilar Çiftlik - Bagcilar Yönü; Yavuz Selim Camii; Suzan Sokak; Çeşme - (92k) Bagcilar Yönü; Mevlana Parki - Batisehir Yönü.

  bağcılar belediyesi kapalı oyun parkı adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 92Ş97GHT11 Metro: M1BM3 Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-29MİNİBÜS: A-73

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca bağcılar belediyesi kapalı oyun parkı için yol tarifi alın.

  bağcılar belediyesi kapalı oyun parkı adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Bagcilar konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  bağcılar belediyesi kapalı oyun parkı için Otobüs, Metro ve Minibüs / Dolmuş fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Bağcılar Belediyesi Kapalı Çocuk Oyun Parkı, Bagcilar nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Bağcılar Belediyesi Kapalı Çocuk Oyun Parkı, Bagcilar nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Bagcilar şehrinde Bağcılar Belediyesi Kapalı Çocuk Oyun Parkı konumuna Toplu Taşıma

  Bagcilar, Türkiye'deki Bağcılar Belediyesi Kapalı Çocuk Oyun Parkı adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Bağcılar Belediyesi Kapalı Çocuk Oyun Parkı adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Bağcılar Belediyesi Kapalı Çocuk Oyun Parkı adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Bağcılar Belediyesi Kapalı Çocuk Oyun Parkı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: M.Akif Caddesi; Bağcilar Çiftlik - Göztepe Yönü; Suzan Sokak; Çeşme - Bagcilar Yönü; Mevlana Parki - Batisehir Yönü; Bağcilar Çiftlik - Sondurak Yönü; Çeşme - (92k) Bagcilar Yönü.

  Bağcılar Belediyesi Kapalı Çocuk Oyun Parkı adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: HT11 Metro: M1BM3 Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-03MİNİBÜS: A-73

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Bağcılar Belediyesi Kapalı Çocuk Oyun Parkı için yol tarifi alın.

  Bağcılar Belediyesi Kapalı Çocuk Oyun Parkı adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Bagcilar konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Bağcılar Belediyesi Kapalı Çocuk Oyun Parkı için Otobüs, Metro ve Minibüs / Dolmuş fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap