Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bütün saadetler mümkündür filmi nerede çekildi

  1 ziyaretçi

  bütün saadetler mümkündür filmi nerede çekildi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bütün Saadetler Mümkündür filmi konusu ne, nerede, ne zaman çekildi? Bütün Saadetler Mümkündür filmi oyuncuları kimler?

  Bütün Saadetler Mümkündür filmi konusu ne, nerede, ne zaman çekildi? Bütün Saadetler Mümkündür filmi oyuncuları kimler?

  Dram türündeki Bütün Saadetler Mümkündür filmi, 2018 yılında vizyona girdi. Senaryosunu Selman Kılıçaslan ve Onur Şener'in yazdığı, yönetmen koltuğunda Selman Kılıçaslan'ın oturduğu film, 2 gencin aşk hikayesini konu alıyor. İşte, film ile ilgili merak edilenler...

  BÜTÜN SAADETLER MÜMKÜNDÜR FİLMİ KONUSU NE?

  Selman Kılıçaslan'ın yönettiği Bütün Saadetler Mümkündür, mühendislik okuyan Ali'nin, solistlik yapan ve yalnız bir adamın bakımını üstlenen Gülce ile tanıştıktan sonra değişen hayatını konu ediniyor.

  Mühendislik öğrencisi Ali, okuduğu küçük şehirden ayrılarak Erasmus projesiyle yurtdışına çıkma hayalleri kurar. Bununla beraber kendisini tanımaya çalıştığı, hayata dair sorular sorduğu bir arayış sürecindedir. Sakin hayatı, türkü kafede solistlik yapan Gülce'den hoşlanmasıyla beraber hareketlenir. Bir hemşire adayı olan Gülce, yaşadığı maddi sıkıntılarını aşmak için Adapazarı'nın eski mahallelerinden birinde yaşlı ve yalnız bir adamın bakıcılığını yapar. Gülce'ye yakınlaşarak onu tanımaya başlayan Ali, Mevlüt'ün de hikâyesine ortak olur. Ali arayışını bu karşılaşmanın eşiğinde sürdürür, cevabını kitaplarda bulamayacağı bir soruyla beraber... Bütün saadetler mümkün müdür?

  BÜTÜN SAADETLER MÜMKÜNDÜR FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

  - Ruhi Sarı

  - Kemal Uçar

  - Nilay Erdönmez

  - Arif Erkin Güzelbeyoğlu

  - Ataberk Ural

  BÜTÜN SAADETLER MÜMKÜNDÜR FİLMİ IMDb PUANI KAÇTIR?

  Bütün Saadetler Mümkündür filminin IMDb puanı 10 üzerinden 5.7 olarak belirlenmiştir.

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Sakaryalı yönetmenden 'Bütün Saadetler Mümkündür'

  Sakaryalı yönetmenden 'Bütün Saadetler Mümkündür'

  Çok sayıda televizyon dizisinde senaristlik yapan Selman Kılıçaslan, ilk uzun metrajlı filmi 'Bütün Saadetler Mümkündür'ün çekimlerine başladı. İsmini Ziya Osman Saba'nın bir şiirinden alan ve TRT'nin TV Filmleri Projesi kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle çekilen filmde ünlü isimler yer alıyor.

  Kadrosunda Arif Erkin, Kemal Uçar, Ruhi Sarı ve Nilay Erdönmez'in yer aldığı filmin bütün çekimleri Sakarya'da gerçekleşecek.

  Şehrin sokaklarından, kent merkezine, Kent Meydanı, Kent Park, Uzunçarşı, Serdivan tepesi, Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü ve Küçücek'teki tasavvuf musikisi derneğine kadar bir çok mekanda çekilecek olan filmde genç bir üniversite öğrencisinin olgunlaşma hikayesine şahit olacağız.

  FİLMİN HİKAYESİ:

  Mühendislik öğrencisi Ali, Erasmus projesiyle yurtdışına çıkma hayalleri kurar. Bununla beraber kendisini tanımaya çalıştığı, hayata dair sorular sorduğu bir arayış sürecindedir. Sakin hayatı, türkü kafede solistlik yapan Gülce'den hoşlanmasıyla beraber hareketlenir. Bir hemşire adayı olan Gülce, yaşadığı maddi sıkıntılarını aşmak için Adapazarı'nın eski mahallelerinden birinde yaşlı ve yalnız bir adamın bakıcılığını yapar.Mevlüt, eşinin vefatından sonra geçmişe uzanan ailevi meselelerle ilgili olarak kızı ve yakınları tarafından yalnızlığa terk edilmiş bir ihtiyardır.

  Gülce'ye yakınlaşarak onu tanımaya başlayan Ali, Mevlüt'ün de hikâyesine ortak olur. Gülce'nin ani bir şekilde ortadan kaybolması, Ali ile Mevlüt'ün yollarını kesiştirir. Ali, bir süre sonra anlar ki; Gülce rüzgâr gibi hızla esip geçmiş arkasında Mevlüt'ü bırakmıştır. İçine düştüğü imtihan, zamanla belirginleşmeye başlar.Ya Mevlüt'ü sahiplenip, bakıma muhtaç, yaşlı bir adamın eli ayağı olacak ya da kendi hayatını tercih edip yoluna gidecektir. Ali, arayışını bu tercihin eşiğinde sürdürür, cevabını kitaplarda bulamayacağı bir soruyla beraber... Bütün saadetler mümkün müdür?

  Yazı kaynağı : medyabar.com

  Bütün Saadetler Mümkündür

  Bütün Saadetler Mümkündür konusu ne, oyuncuları kimler, nerede çekildi?

  Bütün Saadetler Mümkündür konusu ne, oyuncuları kimler, nerede çekildi?

  Erasmus projesiyle yurtdışına çıkma hayalleri kuran bir mühendislik öğrencisi Ali'nin, barda solistlik yapan gülce'den hoşlanması ile değişen hayatını konu alan Bütün Saadetler Mümkündür filminin yönetmen koltuğunda Selman Kılıçaslan oturmaktadır.

  Dram türündeki Bütün Saadetler Mümkündür filmi 2018 yılında vizyona girmiştir.

  Bütün Saadetler Mümkündür Konusu Ne?

  Ali, okuduğu küçük şehirden ayrılarak Erasmus projesiyle yurtdışına çıkma hayalleri kuran bir mühendislik öğrencisidir. Aynı zamanda kendisini tanımaya çalışmakta, hayata dair sorular sormaktadır. Ali'nin bu sakin hayatı, bir türkü barda solistlik yapan Gülce’den hoşlanmasıyla beraber hareketlenir. Bir hemşire adayı olan Gülce, para kazanmak için yaşlı ve yalnız bir adam olan Mevlüt’ün bakıcılığını yapmaktadır. Gülce’ye yakınlaşarak onu tanımaya başlayan Ali, Mevlüt’ün hikâyesine de ortak olacaktır. Ali arayışlarını hayatındaki bu yeni hikayeler ile sürdürür. Bütün saadetler mümkün müdür?

  Bütün Saadetler Mümkündür Oyuncuları Kimler?

  Filmin oyuncu kadrosunda, Kemal Uçar, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Nilay Erdönmez gibi isimler yer almaktadır.

  Bütün Saadetler Mümkündür Nerede Çekildi?

  Filmin çekimleri Sakarya ilinin Adapazarı ilçesinde gerçekleşmiştir.

  Yazı kaynağı : www.fotospor.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap