Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  bülent ersoy mezar muhabbeti

  1 ziyaretçi

  bülent ersoy mezar muhabbeti bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bülent Ersoy mezar videosu ortalığı sarstı! Mezarlıktaki endişeli sözleri gündem oldu: Çok dar değil mi? E ben ne olacağım? videosunu izle | Takvim TV

  Bülent Ersoy mezar videosu ortalığı sarstı! Mezarlıktaki endişeli sözleri gündem oldu: Çok dar değil mi? E ben ne olacağım? videosunu izle | Takvim TV

  Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy'un babası Fikret Erkoç geçtiğimiz Ekim ayında vefat etmişti. Babasını gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlayan Bülent Ersoy'un mezarlıkta bulunduğu sırada yanındaki kişilerle olan diyaloğu sosyal medyada yeniden dolaşıma girdi.
  2020 yılında annesi Necla Poyraz'ı kaybeden 69 yaşındaki ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, 7 ay önce de babası Fikret Erkoç'u kaybetmenin üzüntüsünü yaşamıştı. Bülent Ersoy'un babasının mezarı başında söyledikleri aylar sonra gündem oldu.


  Mezarlığın kazıldığı sırada mezar başında siyahlar içinde oturarak bekleyen Ersoy mezar yerini küçük buldu.


  Bülent Ersoy'un "Çok dar değil mi?" sorusuna "Yok standart" yanıtını alması sonrası verdiği tepki olay oldu. Ersoy "E ben ne olacağım? Ben standarda sığmam ki?" dedi.


  Ersoy'un yanında duran kişi ise "Sana daha büyük yapacağız" yanıtını verdi.

  Sosyal medyada gündem olan bu diyalog defalarca kez paylaşıldı.

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  Bülent Ersoy’un ‘mezar’ dilaogu gündem oldu: Ben standarda sığmam ki!

  Bülent Ersoy'a şifreli ve asansörlü özel mezar: 1.5 milyon TL'ye mal olacak

  Bülent Ersoy'a şifreli ve asansörlü özel mezar: 1.5 milyon TL'ye mal olacak

  Bülent Ersoy, geçen yıl vefat eden babası Fikret Erkoç’un mezar yerinin kazıldığı sırada yanında bulunan kişilere “Dar değil mi? Eee ben ne olacağım? Ben standarta sığmam ki” şeklinde soru sormuş, bunun üzerine Ersoy'un yakın dostu Fevzi Siverek de "Sana daha büyük yapacağız" demiş ve bu görüntü gündem olmuştu.

  Siverek, Al Sana Haber’e bağlanarak açıklamalarda bulundu. “Normalde yaşayan bir insana mezar yeri almak hem dinimiz gereği hem de yaşayan bir insanın alınan yere gömüleceğini düşünmek çok şık bir durum değil. Ama malumunuz Türkiye’de bir gelenek vardır. 4-5 kişilik bir aile kabristanı alınıp yapılır. Malumunuz Bülent Ersoy’un babasının defin işlemi sırasında mezar başında bir konu oldu. Bülent Hanım’ a Zincirlikuyu’dan bir mezar yeri ayarlamışım. Ama hayranları ulaşmasın diye biraz derin yapacağız" dedi.

  "ASANSÖRLE AŞAĞI İNDİRECEĞİZ, ASANSÖR ŞİFRELİ OLACAK"

  Siverek sözlerini şöyle sürdürdü: "Derin yapacağımız için Bülent Hanım’ın mezarını asansörlü yapacağız. Asansörle aşağı indireceğiz. Asansörde şifreli olacak. Bir de mezarını sade yapacağız. Biliyorsunuz dinimiz de çok şatafata müsaade etmez. Eğer benden önce Hakk’ın rahmetine kavuşursa böyle bir projemiz var. Bülent Ersoy’u gömmek istemem tabii benim 27 senelik hem dostum hem ailem. Bizden önce vefat ederse 3 kişilik mezar yeri hazır"

  Siverek "Bir bütçe ayırdık. Benim bu söylediğim mezarın bitmesi, sistemi vs. yaklaşık 1,5 Milyon TL tutar" dedi. 

  BÜLENT ERSOY’UN ‘MEZAR’ DİLAOGU: BEN STANDARDA SIĞMAM Kİ

  Yazı kaynağı : www.ntv.com.tr

  Bülent Ersoy'un mezarlıktaki sözleri sosyal medyayı salladı: Ben standart mezara sığmam ki - Dailymotion Video

  B�lent Ersoy'un cenaze g�r�nt�leri viral oldu! 'Bu mezar k���k de�il mi?' deyince olanlar oldu

  Bülent Ersoy'un mezarlıktaki sözleri sosyal medyayı salladı: Ben standart mezara sığmam ki

  Bülent Ersoy'un mezarlıktaki sözleri sosyal medyayı salladı: Ben standart mezara sığmam ki

  Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un eylül ayında evinde düşerek hastaneye kaldırılan babası Fikret Erkoç, yaşamını yitirmişti. Erkoç defnedildiği esnada Bülent Ersoy ve menajeri arsında geçen "mezar boyutu" muhabbeti sosyal medyada epey geniş yer buldu.

  BÜLENT ERSOY'UN MEZAR BAŞINDAKİ SÖZLERİ GÜNDEM OLDU

  Kazılan mezarı göstererek yanındaki menajerine, "Çok dar değil mi?" diye soran ve "Standart" cevabını alan Ersoy'un, "E ben ne olacağım? Ben standarda sığmam ki" sözleri olay oldu.

  Siverek ise, "Seninkini daha büyük yapacağız" ifadelerini kullandı.

  Sosyal medyada gündem olan bu diyalog, milyonlarca kişi tarafından paylaşarak izlendi.

  Yazı kaynağı : www.sondakika.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap