Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  aylin mavinin hastalığı nedir

  1 ziyaretçi

  aylin mavinin hastalığı nedir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Hande Erçel'in yeğeni Aylin Mavi'nin sağlık durumu: Aylin Mavi'nin sağlık durumu hakkında anne Gamze Erçel'den açıklama! Aylin Mavi kanser mi ve hastalığı nedir? - Yaşam Haberleri

  Hande Erçel'in yeğeni Aylin Mavi'nin sağlık durumu: Aylin Mavi'nin sağlık durumu hakkında anne Gamze Erçel'den açıklama! Aylin Mavi kanser mi ve hastalığı nedir? - Yaşam Haberleri

  Oyuncu Hande Erçel'e benzerliğiyle bilinen 2,5 yaşındaki yeğeni Aylin Mavi'de yürekleri burkan haber geldi.Söylemezsem Olmaz programında küçük Mavi'nin kanser tedavisi gördüğü duyuruldu.

  Hande Erçel'e benzeyen yeğeni Aylin Mavi'nin kanser tedavisi görmeye başladığı öğrenildi. İlk bilgiyi Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Arto verirken, izleyenler duyduklarının karşısında şoke oldu.

  Daha 2,5 yaşında olan küçük Mavi'nin hastalığı ilk olarak ailesinin şüpheleri sonucu ortaya çıktı.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Aylin Mavi Yıldırım Kimdir, Kaç Yaşında, Hasta Mı, Hastalığı Nedir, Hande Erçel'in Yeğeni Aylin Mavi Kaç Yaşında?

  Aylin Mavi Yıldırım Kimdir, Kaç Yaşında, Hasta Mı, Hastalığı Nedir, Hande Erçel'in Yeğeni Aylin Mavi Kaç Yaşında?

  Başarılı oyuncu Hande Erçel'in yeğeni Aylin Mavi Yıldırım üzücü haber ile gündemde yer aldı ve konu hakkında çok sayıda paylaşım yapıldı. Sevilen oyuncu Hande Erçel'in ablasının kızı olan Mavi'nin sağlık sorunları yaşadığı iddiası gündemde yer aldı ve daha sonra bu haberin doğrulandığı açıklandı. Gamze Erçel 2,5 yaşındaki küçük kızı Aylin Mavi’nin sağlık sorunları yaşadığı hakkında iddiaları doğruladı ve basına yansıyan haberler hakkında konuştu. Küçük kızının sağlık durumu hakkında önemli açıklamalarda bulunan Gamze Erçel üzücü haber ile günün en çok konuşulan ismi oldu.

  Hande Erçel'in Yeğeni, Gamze Erçel'in Kızı Mavi'nin Hastalığı Nedir, Neyi Var?

  Aylin Mavi isimli 2,5 yaşındaki küçük kız Gamze Erçel'in kızı ve Hande Erçel'in yeğeni olarak kısa bir süre önce dünyaya gelmişti. Küçük Mavi'nin sağlık problemleri yaşadığına dair önemli iddialar gündemde yer almış ve konu araştırılmıştı. Hande Erçel'in kardeşi Gamze Erçel ise haberin basına yansıması sonrasında açıklamalarda bulundu ve haberi doğrulayarak dikkatleri üzerine çekti. Gamze Erçel, hastalığı öğrenmeleri sonrasında şoku atlattıklarını ve kızları Mavi’nin tedavisine başladıklarını belirtirken sosyal medyada da çok sayıda geçmiş olsun mesajı aldı. Peki Hande Erçel'in Yeğeni Aylin Mavi Kanser mi, Ne Kanseri?

  Ünlü isim Gamze Erçel sosyal medya hesabından açıklama yazısı paylaştı ve kendilerini merak edenlere bir bilgilendirmede bulundu. İyi olduklarını ve iyi olmaya çalıştıklarını açıklayan Gamze Erçel 2 hafta önce kızları Mavi ile ilgili bir tedavi sürecine başladıklarını belirtti. Hastalığı öğrenmeleri sonrasında şoku atlattıklarını ve bu durumu kabullenip bu süreci en iyi şekilde geçirmek adına ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Gamze Erçel, kızları Mavi’nin de gayet iyi olduğunu belirtti.

  Normal şartlar altında hastalık hakkında bu şekilde bir açıklama yapmak gibi bir niyetlerinin bulunmadığını ifade eden Gamze Erçel anlaşmaları olan ve önceden çekimleri yapılmış olan içerikleri paylaşmak haricinde sosyal medyada da pek aktif olmadığını ifade etti. Bu hastalık ile ilgili süreci ellerinden geldiği kadar gizli tutmaya çalıştıklarını belirten Gamze Erçel, üzücü açıklamayla gündemde yer aldı.

  Erçel aile büyüklerine bile kızları Mavi hakkında küçük bir sağlık sorunu yaşadıklarını dile getirmeyi düşündüklerini belirtirken bu durumun magazin malzemesi haline gelmesinden de yakındı. Üzücü konuyu çok az kişinin bilmesine rağmen bir şekilde bu durumu birilerinin öğrendiğini ve magazinde konuşulduğunu açıklayan Gamze Erçel yapmış olduğu bu açıklama ile dikkatleri üzerine çekti.

  Ricaları üzerine şu ana kadar yapılan tüm haberlerin kaldırıldığını açıklayan Gamze Erçel, kızı Mavi hakkında bu haberi hiç paylaşmayan ve hassasiyet gösteren tüm magazin sayfalarına da teşekkür ettiğini söyledi. En başında anlattığı gibi bu süreci sakin ve sessiz bir şekilde geçirip yeniden geri dönmeyi düşündüklerini ifade eden Gamze Erçel ipin ucundan kaçtığını da açıkladı. Kızı Mavi’nin hastalığı hakkında anlayış ve destek için teşekkür ettiğini ifade eden Gamze Erçel sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu.

  Hande Erçel'in Yeğeni Mavi Sağlık Sorunu ile Gündemde Yer Aldı!

  Reklamcı Caner Yıldırım ile Gamze Erçel'in kızı olan Aylin Mavi Yıldırım ünlü oyuncu Hande Erçel'in yeğenidir. Bir süre önce kanser olduğu iddia edilen aile Mavi Yıldırım üzücü haber ile gündem oldu ve anne Gamze Erçel, sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklama ile bu durumu doğruladı.

  Yazı kaynağı : www.haber24.com

  Annesi Aylin Er�el'in hastal��� neydi, kanser miydi? Gamze Er�el k�z� Mavi'nin hastal��� ne?

  Hande Erçel yeğeni Aylin Mavi hastalığı nedir? 2,5 yaşındaki Mavi ne kanseri?

  Hande Erçel yeğeni Aylin Mavi hastalığı nedir? 2,5 yaşındaki Mavi ne kanseri?

  Hande Erçel yeğeni Mavi ne kanseri? Hande Erçel yeğeni Aylin Mavi hastalığı nedir? Ünlü oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel’in kızı Aylin Mavi’nin kansere yakalandığı açıklandı. Henüz 2,5 yaşında olan minik Aylin Mavi, karnındaki şişlikten sonra kanser tedavisi görmeye başladı ve kanser olduğu öğrenildi.

  Hande Erçel yeğeni Mavi ne kanseri? Hande Erçel yeğeni Aylin Mavi hastalığı gündeme oturdu. Hande Erçel’in 2,5 yaşındaki yeğeni Aylin Mavi’den kötü haber geldi. Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel’in kızı Aylin Mavi’ye kanser teşhisi konduğu açıklandı. Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Arto programda Mavi’nin tedavisini anlattı.

  HANDE ERÇEL YEĞENİ MAVİ NE KANSERİ?

  Söylemezsem Olmaz programında konuşan Arto hastalık sürecini şu şekilde anlattı:

  "Üzücü bir haber var Hande Erçel'in yeğeni Gamze Erçel'in kızı Mavi'den... Kanser tedavisi görmeye başladı. 2,5 yaşındaki Mavi Yıldırım'a kanser teşhisi konuluyor. Mart ayında karnındaki şişkinlikten dolayı hastaneye gidiyorlar ve maalesef kanser tedavisi görmeye başlıyor."

  ANNESİ GAMZE ERÇEL AÇIKLAMADA BULUNDU

  Gamze Erçel, kızı Mavi’nin durumu hakkında sosyal medya hesabından şu açıklamalarda bulundu:

  "Bizi merak edenler; bizler iyiyiz ve iyi olmaya çalışıyoruz.. İki hafta önce kızımız Mavi’yle ilgili bir tedavi sürecine başladık. Biz şokumuzu atlattık ve bunu kabullenip süreci en iyi geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Mavi’de gayet iyi."

  GAMZE ERÇEL KİMDİR?

  Oyuncu Hande Erçel'in kardeşi olan Gamze Erçel, sosyal medya fenomenlerinden. Takipçi sayısı hızla artan ünlüler arasında yer alan Gamze Erçel, geçen yıl Life&Style Influencer ödülünü kazandı.

  Gamze Erçel, 1992 yılında Bandırma'da dünyaya geldi. Aslen Balıkesirli olan Gamze Erçel,30 yaşında. Annesi Aylin Erçel, babası Kaya Erçel'dir. Oyuncu Hande Erçel'in kız kardeşidir. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'nde moda tasarım bölümünü okudu.

  Gamze Erçel, 2019 yılında iç mimar Caner Yıldırım ile evlendi. Çiftin Aylin Mavi adında bir kızı var. Gamze Erçel, bir dönem oyunculuk yaptı. Çılgın Dershane, Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi yapımlarda rol aldı. Günümüzde ise sosyal medya fenomenidir.

  HANDE ERÇEL ANNESİ KANSERDEN Mİ ÖLDÜ? 

  Hande Erçel'in 48 yaşındaki annesi Aylin Erçel 2019 yılında kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

  Hande Erçel’in minik yeğeni Mavi’den yürek burkan haber! Kanser tedavisi görüyor Ünlü oyuncu Hande Erçel'in 2,5 yaşındaki yeğeni Aylin Mavi'den yürekleri burkan bir haber geldi. Ünlü oyuncunun ablası Gamze Erçel'in küçük kızı olan Mavi'nin kanser tedavisine başladığı öğrenildi.

  Hande Erçel'den hüzün dolu paylaşım: Çok özledim annecim Güzel oyuncu Hande Erçel, 2019 yılında kanser nedeniyle kaybettiği annesinin ikinci ölüm yıl dönümünde duygusal bir mesaj yayınladı. Instagram’dan annesi ile fotoğrafını paylaşan Erçel annesine olan özlemini dile getirdi.

  Yazı kaynağı : m.turkiyegazetesi.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap