Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ayşenur arslan hastalığı nedir

  1 ziyaretçi

  ayşenur arslan hastalığı nedir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ayşenur Arslan'dan üzücü haber

  Ayşenur Arslan: Bir saate yakın süren beyin tomografisi çekiminde, Erdoğan’ı düşündüm

  Bir arkadaşımın “ciddiye al” uyarısı üzerine kendimi Türk doktorlarına emanet ettim. Birkaç gün süren, o tomografi senin bu toraks benim, tüm makinalara girip çıktım. İçimden haber veren grafiklerin çıktılarına baktım. Kan verdim, iç çektim falan!

  Bu süreçte, bir saate yakın süren beyin tomografisi çekiminde, Erdoğan’ı düşündüm.

  Şaka yapmıyorum. Sahiden de Erdoğan’ı düşündüm.

  Zira…

  Tomografi cihazının üzerinde kocaman harflerle SİEMENS yazıyordu. Malum, Siemens, Erdoğan’ın “hasbelkader zengin olmuşlar” dediği Almanya’nın en ünlü / en eski şirketlerinden biri. Teknoloji yoğun bir şirket. Biz kendilerini, Osmanlı döneminde “telgraf ithal etmeye” başlayınca tanımışız. O zamandan bu yana da ne ürettilerse almışız.

  Donk… Donk… Tomografinin donklamaları arasında, cihazın incelemeye aldığı beynim böyle düşüncelere kapıldı gitti işte.

  “Herhalde” dedim, “Erdoğan da böyle bir cihazın altında yatmıştır. Kendisini Türk doktorlarına ve Alman cihazlarına emanet edip sağlık aramıştır. Arıyordur.”

  Peki, o sırada o neler düşünmüştür acaba?

  “Yav, ayıp ettik şu Almanlar’a” demiş midir mesela?

  Ya, hayat / ölüm üzerine neler geçmiştir aklından?

  Ayşenur Arslan’ın yazısı

  Yazı kaynağı : www.diken.com.tr

  Ayşenur Arslan kimdir?

  Ayşenur Arslan kimdir?

  Arslan, 16 Eylül 1950 tarihinde dünyaya geldi. Aslen Aydınlıdır. Subay olan babası ve annesi de MİT mensubudur. İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünden 1972 yılında mezun oldu.

  TRT’nin açtığı redaktör muhabir sınavını kazanınca 1974 yılında TRT’de muhabir olarak gazeteciliğe başladı. 1982 yılında Güneş Gazetesine haber müdürü oldu. İkibuçuk sene sonra istifa etti. Üç ay sonra da Nokta Dergisinde çalışmaya başladı. 3 yıl da burada çalıştıktan sonra Söz Gazetesine geçti ve 49 gün sonra buradan da ayrıldı.

  Söz Gazetesinden ayrıldıktan sonra arkadaşlarıyla birlikte reklam ajansı kurdu ve Ümraniye Belediyesi için Türkiye’nin ilk yerel dergisini hazırladı. Cinsel Bilgiler Ansiklopedisi’ne İtalyanca çeviri yaptı.

  Cumhuriyet Gazetesi’nde bir yıl çalıştı. Ardından Star TV’ye girdi. Önce bir kadın programı yaptı, sonra Yakın Takip adlı haber programının sorumluluğunu aldı. Daha sonra Ali Kırca ile beraber ATV’ye geçti. 8 sene burada çalıştıktan sonra yine Star TV’ye geçtı.

  Ayşenur Arslan 16 yıl Ali Kırca'yla çalıştı, Kırca'nın ATV'de sunduğu haberleri hazırladı. Mehmet Ali Birand ile çalıştı. Aydın Doğan, Dinç Bilgin gibi basın sektörünün kilit isimleriyle çalıştı.

  CNNTürk’te Medya Mahallesi programını yaptı. Sokak TV’de çalıştı. Halk TV'de program yaptı. 27 Kasım 2014 tarihi itibari ile Halk TV'den ayrılarak yapmakta olduğu “Medya Mahallesi” programını sonlandırdığını Twitter hesabından açıkladı. Ertesi gün, Halk TV yönetimi Arslan'dan yaşananlar için birçok kez özür dileyerek geri dönmesini istedi. Halk TV yönetiminin ısrarlı özürleri ve isteklerini kıramayan Ayşenur Arslan Halk TV'ye geri dönmeye karar verdi.

  Ayşenur Arslan, iki kere evlendi. İlk eş ile 8 ay evli kaldı. İkinci eşi olan Erbil Tuşalp'dan; oğlu Sinan’ın babasıyla da oğlu 6 yaşındayken ayrıldı.

  Gazeteci Hüsnü Mahalli'nin tutuklanmasından sonra 16 Aralık 2016 tarihinde Halk TV’de yayınlanan Medya Mahallesi programında “Türkiye’nin geldiği noktada 146 gazetecinin tutuklu hale geldiği noktada normalmiş gibi yapamayacağım, o nedenle susarak bağırıyorum, özgürlük dileğiyle hoşçakalın” diyerek programına son verdiğini açıkladı.

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  Ayşenur Arslan'dan kötü haber

  Ayşenur Arslan'dan kötü haber

  Ayşenur Arslan, Medya Mahallesi takipçilerine sağlık durumuna ilişkin bilgi verdi. 

  Arslan, “Sevgili dostlar mevsim gribi mi çarptı yoksa birileri üzerine üç harflileri mi saldı bilmiyorum Ama derin bir enerjisizlik ve migrenle yatıyorum. Umarım yarına ayağa kalkmış olurum. Olmadı Pazartesi” diye yazdı.

  İşte o mesaj: 

  Yazı kaynağı : www.medyaradar.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap