Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ayşecik ile ömercik nerede çekildi

  1 ziyaretçi

  ayşecik ile ömercik nerede çekildi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ayşecik ile Ömercik nerede çekildi oyuncuları kim ne zaman kaç yılında çekildi Nevin kimdir?

  Ayşecik'le Ömercik filmi nerede çekildi? Ayşecik'le Ömercik filminin oyuncuları ve konusu. | Sabithaber

  Ayşecik'le Ömercik filmi nerede çekildi? Ayşecik'le Ömercik filminin oyuncuları ve konusu. | Sabithaber

  Ayşecik’le Ömercik filmi nerede çekildi? bugün televizyonda yayınlanacak. Vizyon tarihi belirsiz tarihinde vizyona giren Array türünde olan Ayşecik’le Ömercik nerede çekildi, Ayşecik’le Ömercik filmi oyuncuları kimler, Ayşecik’le Ömercik nerede çekilmiştir, Ayşecik’le Ömercik filmi konusu ne? İşte Ayşecik’le Ömercik hakkında merak edilen ayrıntılar haberimizde…

  Ayşecik’le Ömercik filmi oyuncuları

  Orhan Aksoy yönetmenliğinde çekilen Ayşecik’le Ömercik filminin oyuncularının bir bölümünü şu isimler oluşturuyor: Zeynep Değirmencioğlu, Metin Serezli, Semra Sar, Güzin Özipek…

  Ayşecik’le Ömercik konusu

  Ayşecik’le Ömercik konusu Ekrem, karısı Nevin ve kızı Ayşe ile birlikte mutlu bir hayata sahip genç bir adamdır. Ancak onun mutlu yuvası, eline geçen bir mektup ile paramparça olur. Mektupta Nevin’in kendisini aldattığı yazmaktadır. Ekrem, yazılanlara başlarda inanmasa da yaşanan birkaç olay sonrasında aldatıldığına ikna olur. Sinirden adeta deliye dönen Ekrem, karısından intikam almak için kızı Ayşe’yi bir hırsıza verir. Ekrem’in yanlış anlaması ve kızını kaybetmenin acısını yaşayan Nevin, kızının yokluğu ile başa çıkmak için kendisini çocuklara adar. Tilki Cemil’in yanında büyüyen Ayşe ise usta bir hırsız olarak yetişir. Onu bu dünyaya bağlayan tek şey kardeşi gibi sevdiği Ömer’dir. Hasta olan Ömer’i tedavi ettirmeye çalışan Ayşe, gereken parayı bulmak için Nevin’in evine girer. Hırsızlık yaparken yaralanan Ayşe, Nevin tarafından yakalanır. Ayşe’yi polise teslim etmeyip onun iyileşmesi için bir süre yanında bakan Nevin ile Ayşe arasında güzel bir bağ oluşur. Bu sırada Ekrem, yuvasının dağılmasına neden olaylar hakkında gerçekleri öğrenince büyük bir pişmanlığa kapılarak eşini ve hırsızlara verdiği Ayşe’yi bulmaya çalışır. Ekrem, kızı ve karısına kavuşup, yeniden bir aile olmayı başarabilecek midir?

  Ayşecik'le Ömercik filmi nerede çekildi?
  Ayşecik’le Ömercik filmi için sözlükte neler dediler?
  Ayşecik’le Ömercik hakkında ekşisözlük yazarlarından bazıları şunları söyledi:
  türk işi oliver twistimizdir.ancak elbette senaryosu değiştirilmiştir.

  — spoiler —

  yıllardır filmde anlamadığım 3 şey var.birincisi dertli ana nevin’in yanındaki o negatif adamın işi ne bunca yıl? tamam doktorsun işin bitti gönder hastanı. baba kız gibi desen öyle bir sahne yok.onu seviyor desen onu gösteren de bir sahne yok. daha da kötüsü onlar barışınca o amcayı niye jet hızıyla unuttular? mutluluk sahnesinde o da görüneydi ne olurdu?

  ikincisi, kız iki naz yaptı sonra git annemden af dile dedi affetti babasını lan.bu kadar kolay mı bu işler? zaten nevin dünden razı affetmeye.seni kaçıran adam hayatını zindan etmiş. halen “iyi adam”cılık.

  üçüncüsü filmin sonundaki hırsızlar. hadi mutluluğun sırrını biliyorlar da filmin sonunda akmasa da damlar kavlinden zenginden tarafa dönüyorlar da 40 yılın ayşesi her türlü numarayı öğrendinde bunu mu anlamadın? kovsana evden adamları..

  edit: filmi bir daha izledim de o amca, kadına babalık yapmış.aralarında şöyle bir dialog geçer:

  -aman allah’ım bu bir kız.
  -kız!
  -kız bu doktor!
  -evet kız..

  ne kızmış arkadaş.

  — spoiler —

  ben bazen böyle film karakterleriyle konuşurum işte.

  filmdeki en meşhur şarkının sözlerini üşenmedim yazdım buyrunuz.

  laylaylay lay laaaaaağağağağ lay layalğağağğağağ
  anaaa derdi bir yaradır
  ızdıraaaabı dinmiyor hiç
  iki yetim
  iki öksüüzzzzz
  bir an bile gülmüyor hiççç
  laylay layalağağağa lay lay lay ağağağağağağ
  lay lay lay lay layağağağağ lay lay layğalğağl layağlağlağlağağağaaaaa
  uzat kollarını bize
  kucağında ısıt annee
  o kadar çok sevki bizi
  hasretimiz dinsin anneeeeeeeeeee
  lay laya lalğağlalğ
  laya lağyağlağlağ lay lay lay lağağağa lay lay lağağağaaaaağa

  Ayşecik’le Ömercik filmi nerede çekildi

  Vizyon tarihi belirsiz tarihinde vizyona giren Ayşecik’le Ömercik filminin nerede çekildiği çok merak ediliyor. Film hakkında detayları beyazperde ve imbd gibi portallardan öğrenebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.sabithaber.com

  Ayşecik'le Ömercik

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap