Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ayça bingöl kaç yaşında anne oldu

  1 ziyaretçi

  ayça bingöl kaç yaşında anne oldu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ayça Bingöl anne oldu!

  Ayça Bingöl anne oldu!

  Ayça Bingöl ve eşi Ali Altuğ, dün sabah saatlerinde ikiz kızlarını kucaklarına aldılar. Ünlü oyuncunun sağlık durumunda ise herhangi bir problemin olmadığı açıklandı. Çift, her ikisi de 2 kilo olan ikiz kızlarına Aylin ve Leyla adlarını verdiler.

  AYLİN İSMİNİN ANLAMI

  LEYLA İSMİNİN ANLAMI

  Ayça Bingöl, 16 Ocak 1975’te İstanbul’un Moda semtinde doğdu. Banka memuru olan annesi ve matbaacı olan babasının tek çocuğu olan Bingöl’ün 17 yaşında iken kardeşi Ilgın dünyaya geldi. Diş doktoru olmayı hedefleyen Bingöl, puanı tutmadığı için İstanbul Teknik Üniversitesi, Kimya bölümünde okumaya başladı ve aradan bir yıl geçtikten sonra oyuncu olma ümidiyle okulu bırakarak 1988 yılında konservatuar sınavına girdi. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olan Bingöl, 1996 yılında, yani öğrencilik yıllarında Dormen Tiyatrosu`nda profesyonel oyunculuk yaptı. Sinemlarda, dizilerde ve reklam filmlerinde oynayıp televizyon dizilerinde dublaj çalışmaları yaptı. “Lost” adlı yabancı dizideki Kate karakterinin seslendirmesini yaptı. Tiyatrocu Ali Altuğ ile 2001 yılında evlenen Bingöl, 2010-2013 tarihleri arasında ekranlarda olan “Öyle Bir Geçer Zaman ki” adlı dizide Cemile karakterini oynadı. 2011 yılında “Ay Büyürken Uyuyamam” adlı sinema filminde yer aldı. 2012 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda sergilenen “Çehov Makinası” adlı oyunda sahne alan Bingöl, 2014 yılında “Benim Adım Gültepe” adlı dizideki Gülümser karakteriyle ekranlara çıktı.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Ayça Bingöl anne oldu

  Ayça Bingöl anne oldu

  Çift, dün sabah saatlerinde ikiz kızlarını kucaklarına aldı.

  Ulus Liv Hospital’da dünyaya gelen bebeklerin de, ünlü oyuncunun da sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

  Ayça Bingöl ile Ali altuğ 2’şer kilo ağırlığında dünyaya gelen kızlarına Aylin ve Leyla adlarını verdi. 

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Ünlü oyuncu Ayça Bingöl anne oldu

  Güzel oyuncu Ayça Bingöl hamile

  Ayça Bingöl, Anne Oldu

  Ayça Bingöl, Anne Oldu

  Ayça Bingöl ve 15 yıllık eşi Ali Altuğ, çifte mutluluk yaşıyor. Çift, dün sabah saatlerinde ikiz kızlarını kucaklarına aldı. Ulus Liv Hospital'da dünyaya gelen bebeklerin de, ünlü oyuncunun da sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

  AYLİN VE LEYLA ADINI KOYDULAR

  Ayça Bingöl ile Ali altuğ 2'şer kilo ağırlığında dünyaya gelen kızlarına Aylin ve Leyla adlarını verdi.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap