Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  avcılar bit pazarı hangi gün kuruluyor

  1 ziyaretçi

  avcılar bit pazarı hangi gün kuruluyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Avcılar Ambarlı bit pazarı nerede, hangi günler açık?

  Avcılar Yeşilkent bit pazarı hangi günler, saat kaçta açık? Avcılar Yeşilkent bit pazarı nerede? İşte konum bilgisi

  Avcılar Yeşilkent bit pazarı hangi günler, saat kaçta açık? Avcılar Yeşilkent bit pazarı nerede? İşte konum bilgisi

  Avcılar Yeşilkent bit pazarı hangi günler açık sorusu ikinci el ürünleri takip edenler tarafından merak edilen sorular arasında yer alıyor. İstanbul’un, Avrupa ve Anadolu Yakası’nda yer alan pazarların açık olduğu günler ve saatler merak ediliyor.

  Avcılar Yeşilkent bit pazarı hangi günler, saat kaçta açık?

  Avcılar Yeşilkent bit pazarı her pazar saat 06:00 – 18:00 saatlerinde açık bulunuyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında belediyeler tarafından alınan önlem kararları çerçevesinde pazarların son durumu değişiklik gösterebiliyor. Bu yüzden gitmeden önce mutlaka ilgili belediyenin resmi sayfaları takip edilmeli.

  Avcılar Yeşilkent bit pazarı nerede?

  Avcılar Yeşilkent bit pazarı adresi; Yeşilkent, Okul Cd. No:39, 34325 Avcılar/İstanbul
  Leyla Bayram ilköğretim okulunun bulunduğu sokakta, balık yolu caddesinden yürüme mesafesi ile 5-10 dakika sürmekte

  Yazı kaynağı : www.icerikhaber.com

  Avcılar antik ve ikinci el eşya çarşısı – Avcılar Antik ve Nostaljik Eşya Çarşısı

  BÜTÜN PAZARCI ESNAF DOSTLARIMIZA DUYURUMUZDUR !!!

  Son günlerde  ATAŞEHİR BİT PAZARINDA tezgah açan siz emekçi ve nafakasının peşinde olan esnaf arkadaşlarımızı  gerek telefon ile aratılıp, gerek sözlü olarak konuşularak Tuzla Bit Pazarının tekrar açılacağını sizlere söyleyerek aklınızı karıştırmalarına izin vermeyin.

  Bu oyunlara ve BİZANS entrikalarına inanmayın.

  Artık TUZLA BİT PAZARININ açılmayacağını, açılamayacağını kesinlikle bilmenizi isteriz.

  Bu sebepledir ki Tuzla’da olan mallarınızı en kısa zamanda alın ve işinize devam edin.Tepeörende ki gibi malzemeleriniz hurdaya gitmesin. Sizlere DERNEK olarak ne söylediysek hepsini sırasıyla yaptık.

  Tuzla bit pazarının kapanacağını 1 senedir bağırarak,haykırarak söyledik. OLDU

  Yeni ve temiz bir Pazar yeri açıyoruz dedik. OLDU

  Pazarcı esnafını arkasında duracağız dedik. OLDU

  Pazarcı esnaf dostlarımıza yeni ekmek kapıları açacağız dedik. OLDU

  Kapanmayacak ve PAZARCILAR ODASINA bağlı hepinizin korkusuz ve kaygısız yeriniz olacak dedik. OLDU

  Şimdi bunları gerçekleştiren bir oluşumamı inanacaksınız , yoksa dedikodulara mı. Ataşehirde ki yerlerinize sahip çıkın çünkü her geçen gün yerlerimiz bitiyor tezgah kuracak yer kalmayacaktır.

  Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir. SAYGILARIMIZLA.

  Yazı kaynağı : eskiyenipazar.com

  AVCILAR'DAKİ 'BİT PAZARI' 6 HAFTA SONRA YENİDEN AÇILDI, ESNAFIN YÜZÜ GÜLDÜ

  AVCILAR'DAKİ 'BİT PAZARI' 6 HAFTA SONRA YENİDEN AÇILDI, ESNAFIN YÜZÜ GÜLDÜ

  AVCILAR'DAKİ 'BİT PAZARI' 6 HAFTA SONRA YENİDEN AÇILDI, ESNAFIN YÜZÜ GÜLDÜ

  İhsan DÖRTKARDEŞ/İSTANBUL, (DHA)- AVCILAR'da 6 hafta önce alınan kararla kapatılan, 'Bit Pazarı' olarak bilinen 'Nostalji ve Antika Çarşısı' yapılan görüşmelerin ardından yeniden açılırken, esnaf ve pazar müşterilerinin yüzü güldü.

  Avcılar Belediye Başkanlığı, son olarak 31 Ekim'de açılan pazarı ani bir kararla kapatırken, kapatma kararına gerekçe olarak, 'Çevredeki vatandaşların şikayeti, bölgedeki kaldırımlara yapılan yasak park, pazarın trafik sıkışıklığına neden olması, açılış ve kapanış saat kurallarına uyulmaması ve kovid önlemlerine dikkat edilmemesi'ni gösterdi. Kapatma kararı esnaf ve bu pazardaki ürünlere ilgi gösteren müşterileri üzdü. İnternette pazarın yeniden açılması için imza toplama kampanyası başlatıldı.

  Her hafta yaklaşık 400 esnafın tezgah açtığı, çevre ve uzak ilçelerden binlerce ziyaretçisi bulunan pazarın yeniden açılması amacıyla Antik ve Nostaljik Eşya Çarşıcıları Derneği Başkanı Metin Dağarslan devreye girerek, Avcılar Belediye Başkanlığı ile defalarca görüştü. Görüşmelerin olumlu sonuçlanmasının ardından Ambarlı Semt Pazarı'nda 'Nostalji ve Antika Çarşısı'nın yeniden açılmasına karar verildi. Esnaf, geçen pazar günü heyecanla yeniden tezgah açarken, oyuncaktan baltaya, plaktan, kasetli teyplere, oltadan, gitara, her türlü giyim eşyasına kadar akla gelebilecek ürünler sergilendi. Tezgah açan esnaf, yeniden açılma kararından habersiz müşterilerinin gelemediğini söyledi.

  SERPİL ÖRÜMCER DE TEZGAHINI AÇTI

  Pazarda bir dönemin ünlü pop sanatçısı Berkant ile evlenen, 5 albüm ve 7 ayrı 45'lik plak çıkaran daha sonra sağlık sorunları ile karşılaşarak geçim sıkıntısı çeken geçmişte 'Bayan bacak' olarak tanınan Serpil Örümcer de, Ambarlı'da tezgah açarak giyim ürünlerini satmaya çalıştı. Örümcer, pazarın açılma kararından son derece memnun olduğunu söyledi.

  Antik ve Nostaljik Eşya Çarşıcıları Derneği Başkanı Metin Dağarslan, Avcılar'da yeniden açılan pazar için ortaya atılan olumsuz iddiaların gerçek olmadığını kanıtladıklarını, 400 esnafın yeniden tezgah açabildiğini söyledi. Dağarslan, bu tip pazarların sosyal ve ekonomik açının yanı sıra ekonomiye de önemli katkı sağladığını, yok olmaya yüz tutan kültürel birçok eserin buralarda gün ışığına çıktığını söyledi. Dernek Başkanı Metin Dağarslan, atık olarak değerlendirilen ve çöpe atılan çok miktarda aslında değerli ürünün yeniden değerini bulduğunu, Batı'da büyük önem veren bu tip pazarlarda binlerce kişinin buradan geçimini sağladığını ekledi.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap