Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  authorization failed for above host

  1 ziyaretçi

  authorization failed for above host bilgi90'dan bulabilirsiniz

  authorization failed

  Authorization failed! hatası nedir?

  En Yeni En Modern IPTV Uygulaması – IPTV SMARTERS

  En Yeni En Modern IPTV Uygulaması – IPTV SMARTERS

  IPTV için daha önce size birden çok uygulama önermiştim. GSE IPTV ve CloudStream bunların en iyileriydi. Fakat IPTV Smarters ile tanıştıktan sonra fikirlerim tamamen değişti.

  IPTV Smarters uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran en büyük özellik kanalları kategori kategori ayırıyor. Haber kanalları, spor kanalları, ulusal kanallar, vs. Ayrıca diziler ve filmler varsa bunları seç izle diye ayrı bir bölümde gösteriyor.

  Uygulamanın bir diğer özelliği de kayıt yapma özelliği. Bu sayede istediğiniz yayınların kaydını alabiliyorsunuz. Çok kullanışlı olan bu program özellikle Android box kullanıcılarının oldukça fazla işine yarayacak. Ben evimde bulunan tüm android boxlara uygulamayı kurdum ve çok memnunum.

  Özellikleri zayıf olan android tvboxlarda bile mükemmel bir şekilde çalışıyor. GSE IPTV gibi kasılmalar olmuyor. Ayrıca uygulama üzerinden kanalları VLC Media Player veya MX Player kullanarak da açabiliyorsunuz. Daha önceki iptv uygulamaları yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

  Aşağıdaki videodan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Youtube kanalıma üye olarak video eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya sorununuz olursa yorumlar kısmından benimle iletişime geçebilirsiniz.

  Uygulamaları indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  ANDROID

  IOS

  Uygulamanın kendi sayfasındaki özellikleri şu şekilde sıralanmış;

  Yazı kaynağı : merttemizer.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap