Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle

  1 ziyaretçi

  atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bir Zamanlar Çukurova videosunu izle | Son Dakika Haberleri

  Bir Zamanlar Çukurova 112. Bölüm

  Züleyha cinayet suçlaması ile tutuklanıyor, Hakan şimdi ne yapacak?

  Züleyha, Ümit cinayetinden sorguya alınıyor

  Ümit cinayetinde oklar Züleyha'yı gösterir. Jandarma Züleyha'yı almaya gelirken, Züleyha geri dönüşünün olmayacağını düşünerek konaktakilerle vedalaşır. Hakan da Fikret de bu süreçte Züleyha'dan desteğini esirgemez. Züleyha kendisini ihbar edenin Hakan Gümüşoğlu olduğu fikrine kapılır. Üstelik Hakan'ın çok yakınında olduğuna artık emindir. Züleyha umutsuzluğa kapılmışken Fikret'in ifadesi durumu oldukça değiştirecektir.

  Hakan, Demir'in hisselerini alıyor!

  Hakan, Yamanlar Holding'in zararını karşılamayı teklif edince Züleyha buna karşılık Hakan'a hisse vermekte ısrar eder. Betül, Demir'in hissesinin bir kısmının Hakan'a devredildiğini duyunca çılgına döner ve Züleyha ile tartışmaya girer. Demir'in vekili olarak bu devir işlemine izin vermeyeceğini söyleyen Betül, durumu Abdülkadir'e anlatır. Abdülkadir, Hakan oldukça Yamanlardan para koparamayacağını anlar.

  Fikret, Züleyha'yı mutlu etmek için çabalıyor

  Fikret, Züleyha'nın zor durumda olduğunu öğrenince zararını karşılamak için harekete geçer ve para dolu bir çantayla Züleyha'nın karşısına çıkar. Züleyha, zararı Hakan'ın karşıladığını söyleyince Fikret hayal kırıklığına uğrar.

  Yazı kaynağı : www.atv.com.tr

  Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle! Atv ile Bir Zamanlar Çukurova BZC 114. Yeni bölüm izle

  Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle! Atv ile Bir Zamanlar Çukurova BZC 114. Yeni bölüm izle

  SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

  Hakan, Züleyha'yı şaşırtıyor

  Züleyha, ailenin bir araya geleceği bir piknik düzenler. Pikniği uzaktan izleyen Hakan, Fikret ve Züleyha'nın yakınlığına çok bozulur ve Züleyha'yı yemeğe çıkararak ilan-ı aşk eder. Züleyha, şaşkınlığını üzerinden atamadan Hakan onu daha da şaşırtacak bir hamlede bulunur.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  ATV canlı yayın Bir Zamanlar Çukurova 114. bölüm full, tek parça izle | Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm canlı izle

  ATV canlı yayın Bir Zamanlar Çukurova 114. bölüm full, tek parça izle | Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm canlı izle

  Ekranların en sevilen dizilerinden olan Bir Zamanlar Çukurova 114. bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor.  Fekeli'yi öldürenin Abdülkadir Keskin olduğunu söyleyen gizemli ses, Hakan Gümüşoğlu'nu da ele verecek midir? Diziyi kaçırmadan izlemek isteyenler için ATV canlı yayın Bir Zamanlar Çukurova 114. bölüm full, tek parça izle | Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm canlı izle linklerine haberimizede yer verdik...

  ATV CANLI YAYIN BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 114 FULL, TEK PARÇA İZLE | BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM CANLI İZLE

  Hakan'ın duygularını itiraf etmesinin ardından Züleyha kendini geri çekmeye çalışır ancak başaramaz. Kafası karışan Züleyha, yaşananları Lütfiye ile paylaşır. Duygularının karşılıklı olduğuna inanan Hakan ise Züleyha'nın güvenini kazanmak için mücadeleye girişir. Bu sırada konakta yaşanan büyük olay, Hakan'ı, Züleyha'nın gözünde kahraman yapacaktır.

  Şüpheleri dinmeyen Fikret, Hakan'ın karşısına çıkar. Onu köşeye sıkıştırmaya çalışırken, Hakan damarına basacak sözler sarf eder. Hakan konuyu Züleyha'ya getirip onu kışkırtınca Fikret daha fazla dayanamaz ve yumruk yumruğa kavgaya tutuşurlar.

  ATV canlı yayın Bir Zamanlar Çukurova 114. bölüm full, tek parça izle | Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm canlı izle

  Betül'le Fikret'in Hakan Gümüşoğlu'nu bulmak için gittiği otelde çekilen fotoğrafları gazetelerde yayınlanınca Fikret zor duruma düşer. Lütfiye dedikoduların önünü kesemeyince Fikret'e farklı bir çareyle gelir. Lütfiye'ye gelen telefon, Fekeli'nin ölümü ile ilgili gerçekleri açığa çıkarır. Fekeli'yi öldürenin Abdülkadir Keskin olduğunu söyleyen gizemli ses, Hakan Gümüşoğlu'nu da ele verecek midir?

  ATV CANLI YAYIN BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 114 FULL, TEK PARÇA İZLE

  BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM CANLI İZLE

  ATV canlı yayın Bir Zamanlar Çukurova 114. bölüm full, tek parça izle | Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm canlı izle

  Yazı kaynağı : www.bolgegundem.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap