Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm

  1 ziyaretçi

  atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bir Zamanlar Çukurova videosunu izle | Son Dakika Haberleri

  Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm

  Fekeli, Mehmet Kara'nın gerçek kimliğini öğreniyor

  Fikret, Demir'i bulmak için sınırı geçiyor

  Züleyha, Fikret ve Fekeli, gelen notu Demir'in yazısıyla karşılaştırır ancak yazının alelacele yazılmış olması nedeniyle Demir'in alıkonulduğunu düşünürler. Fikret, Demir'e Suriye'de yaşayan Şahap'tan bahsettiğini hatırlar ve Çetin'i de yanına alarak Demir'in izini bulmak için Suriye'ye gitmeye karar verir. Hakan'ın konağa ziyaretlerini artırması, Fikret'in ona karşı iyice bilenmesine sebep olurken, Fikret'in Züleyha'ya ilgisi de Lütfiye'yi şüpheye düşürecektir.

  Züleyha ve Hakan ortaklıklarını ilan ediyor

  Hakan, bir Yamanlar geleneği olan toplu sünnet organizasyonu için Züleyha'ya yardım teklif eder. Organizasyonu yönetme görevi Lütfiye'ye verilince Şermin çok bozulur. Gecede Züleyha Hanımağa olarak konuşma yapar ve Hakan'ı da şirketin ortağı olarak tanıtır. Hakan ve Züleyha'nın fotoğrafları Adana gazetelerini süsler.

  Fekeli, Mehmet Kara'nın gerçek kimliğini öğreniyor

  Fekeli, yaşadığı bir tesadüf sonucu Ispartalı Mehmet Kara ile ilgili çok önemli bir bilgi edinir ve Mehmet Kara isminin peşine düşerek doğduğu topraklara ulaşır. Fekeli, gazetedeki fotoğrafları gösterince Mehmet Kara'nın bir hemşerisi gazetedeki ismin Hakan Gümüşoğlu olduğunu söyler.

  Yazı kaynağı : www.atv.com.tr

  Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova 108.son bölüm tamamı hemen izle ATV’de!

  Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova 108.son bölüm tamamı hemen izle ATV’de!

  Abdülkadir ve Betül'ün ortaklığı sonuç vermeye başlar. Betül, arazi satışını gerçekleştirmeyi başarıp Abdülkadir'e kendini kanıtlarken, Yamanlar Holding bir krizin eşiğine gelir.

  Betül, Ercan'ın naylon fatura skandalını açığa çıkarır. Ercan, Betül'ü suçlarken; dolandırıldığını öğrenen Züleyha, yaşanan hadiseden kimi sorumlu tutacaktır?

  Konağa gelip Demir'i soruşturan Ayten, bu kez Züleyha'nın karşısına çıkıp Demir'le ilgili büyük bir sır verir.

  Züleyha duydukları karşısında şoke olurken, Hakan ona yalnız olmadığını hatırlatır.

  Demir'in geçmişini gözler önüne serecek bu sırrın ortaya çıkmasıyla Züleyha ve Hakan için hiçbir şey aynı kalmayacaktır.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  bir zamanlar çukurova canlı izle-bir zamanlar cukurova Yeni Bölüm Canlı İzle-atv canlı izle-bir zamanlar cukurova yeni bölüm-bir zamanlar cukurova 14 ekim - Haberfokus

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap