Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  atv canlı yayın ben bu cihana sığmazam

  1 ziyaretçi

  atv canlı yayın ben bu cihana sığmazam bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm izle! ATV canlı yayın ile (BBCS) Ben Bu Cihana Sığmazam 9. bölüm tek parça izle

  Ben Bu Cihana Sığmazam 9. BÖLÜM İZLE - atv CANLI İZLE | BBCS 9. bölüm izle - Ben Bu Cihana Sığmazam TEK PARÇA FULL İZLE - Aspor

  Ben Bu Cihana Sığmazam 9. BÖLÜM İZLE - atv CANLI İZLE | BBCS 9. bölüm izle - Ben Bu Cihana Sığmazam TEK PARÇA FULL İZLE - Aspor

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 9. bölüm izlemek için tıklayın

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm bölümleri için tıklayın

  atv ekranlarından izleyiciyle buluşan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi, 9. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin 15 Kasım Salı günü ekranlara gelen 9. bölümünde neler yaşandığı merak ediliyor. İşte Ben Bu Cihana Sığmazam 9. bölüm bilgileri...

  BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 9. BÖLÜM KONUSU

  Cezayir'den intikam almak isteyen Sabit, Suna'nın ölüm fermanını imzalamıştır ancak kurşunlara Kurban'ın oğlu Şamil hedef olur. Şamil ölüm kalım savaşı verirken Cezayir'in kızı Suna ise duygusal bir sarsıntı geçirir. Bu durum Leyla ve Cezayir'i bir adım daha yaklaştırır. Kurban ve mahdumları ailenin en küçüğü Şamil'in vurulmasıyla bilenirler. Ele avuca sığmayan Azamet'i sakin tutmak mümkün olamayacaktır.  Bir yandan Sabit ve adamları diğer taraftan Bagnall'in planları ile baş etmeye çalışan ve bu arada da emniyetle de takışan Cezayir her iki ailesine de yetişmek için çabalar. Zeliha sayesinde Firuze'nin çocuğunu aldıracağını öğrenmiş olmasına rağmen zamanında hastaneye yetişmeyi başaramaz. Ancak onun yerine hiç beklemediği bir kişi bu görevi üstlenmiştir.  Cezayir'i bir türlü ele geçiremeyen Bagnall ise üstleri tarafından büyük bir uyarı alır. Ya kendisi ölecektir ya da Cezayir Türk... Bagnall kendisine verilen son şansı değerlendirmek için büyük bir operasyona girer.

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 9. bölüm izlemek için tıklayın

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm bölümleri için tıklayın

  Yönetmen: Onur Tan

  Senaryo: Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş

  Oyuncular: Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 9. bölüm izlemek için tıklayın

  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm bölümleri için tıklayın

  Yazı kaynağı : www.aspor.com.tr

  Atv Ben Bu Cihana S��mazam son b�l�m kesintisiz izle! Ben Bu Cihana S��mazam 9. b�l�m izle tek par�a!

  Ben Bu Cihana Sığmazam canlı izle! 8 Kasım ATV canlı izle! Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümde neler olacak? BBCS 8. bölüm izle!

  Ben Bu Cihana Sığmazam canlı izle! 8 Kasım ATV canlı izle! Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümde neler olacak? BBCS 8. bölüm izle!

  Ben Bu Cihana Sığmazam, Güzel Adamlar Medya imzalı, ilk bölümü 20 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisi. ATV canlı izle! Ben Bu Cihana Sığmazam canlı izle! 8 Kasım 2022 Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümde neler olacak? BBCS 8. bölüm izle!

  BEN BU CİHANA SIĞMAZAM CANLI İZLE!

  Cezayir'in düşmanları artıyor

  Lokman'ın cenazesi adeta gayrimeşru aleminin tüm ağır toplarıyla, Emniyet'in karşı karşıya geldiği bir törene dönüşür. Tüm aile, Leyla'nın Firuze'yle ne konuştuğunu merak etmektedir. Leyla onlara kararını açıkladığında hepsi mutlu olacaklardır. Cezayir, 15 yıllık hapis cezasını doldurup dışarıya çıkan kadim dostu Ekabir'i ziyarete gider. Melike, babasına tesbih hediye eden Asım Kaptan'la tanışmak ister. Cezayir, onu Asım'ın mekanına götürdüğünde kendilerini bir çatışmanın içerisinde bulurlar. Cezayir bu sırada kendisine ateş açmakta olan birini öldürür ama bu öldürdüğü kişi Cezayir'in ezeli düşmanı Sabit'in oğlu çıkar. Sabit, intikam yemini eder ve Cezayir'e de evlat acısı yaşatmadan ölmeyeceğim der. Sabit'e karşı, Cezayir, Asım ve Ekabir'le bir ittifak kurabilmenin yollarını arar. Firuze'nin halası Zeliha'nın Bosna'dan çıkıp gelmesi başta Elmas olmak üzere tüm ailenin huzurunu kaçıracaktır.

  Ben Bu Cihana Sığmazam canlı izle! 8 Kasım ATV canlı izle! Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümde neler olacak? BBCS 7. bölüm izle!

  "Temur, Firuze çocuğu aldırıyor!"

  Cezayir, Sabit'in olası bir intikam saldırısına karşı hem Leyla hem de Firuze'nin yaşadığı evlerde olağanüstü önlemler almak zorunda kalır. Canan, Gülendam'a Firuze'nin bebeği aldırmayı düşündüğünü söyler. Cezayir, Asım Kaptan ve Ekabir, bundan sonraki stratejilerini belirlemek için bir araya gelirler. Ömer Asaf, Azamet, Cafer, Canberk ve Ethem, hastanede öldürülen Sabit'in adamlarını Sabit'in mekanına getirdiklerinde tuzağa düşürülürler. Bu tuzakta, Ethem'in daha önce görmediğimiz marifetleri ortaya çıkar. Şamil, Suna için bir uçurtma yapar. Birlikte onu uçurmak planları vardır ve bu durum onları birbirlerine daha da yakınlaştırır. Cezayir, ailesini toplayarak bundan sonra bir süre dışarı çıkmamaları gerektiğini söyler ve bu da ailede huzursuzluğa yol açar. Leyla, Cezayir'e artık hangi kimliğini kullanacağına karar vermesi gerektiğini sert bir dille söyler. Cezayir, 17 sene önce İstanbul'da kurduğu düzeni tekrar hayata geçirmek için harekete geçer ve buna da illegal alemin kara parasını aklama işini yapan Agop'la başlar. Eve tıkılı kalan aile, evde kendilerine yeni yeni işler icat ederler. Cezayir'den intikam almak için fırsat kollayan Sabit, hiç kimsenin tahmin etmediği bir anda saldırıya geçer.

  BEN BU CİHANA SIĞMAZAM SON BÖLÜM İZLE!

  Ben Bu Cihana Sığmazam canlı izle! 8 Kasım ATV canlı izle! Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümde neler olacak? BBCS 7. bölüm izle!

  Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze'ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul'a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

  Oktay Kaynarca (Cezayir)

  Ebru Özkan (Leyla)

  Pelin Akil (Firuze)

  Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba)

  Hakan Karahan (Dumrul)

  Erkan Sever (Orhan)

  Ragıp Savaş (Atakan)

  Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas)

  Eren Vurdem (Azamet)

  Aslı Sevi (Azade)

  Kerem Kupacı (Ethem)

  Ziya Kürküt (Bekir)

  Pelin Uluksar (Süheyla)

  Mina Derman (Suna)

  Batuhan Sezer (Ömer Asaf)

  Değer Alp (Canan)

  Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre)

  Burcu Binici (Meltem)

  Ömer Kurt (Kerim)

  Mert Kırlak (George Bagnall)

  Ahmet Yıldırım (Cafer)

  Tanıl Yöntem (Canberk)

  Doruk Öztürk (Şamil)

  Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer)

  Melisa Duru Ünal (Mercan)

  Aylar Melayeva (Sevim)

  Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim)

  Işıl Yücesoy (Gülendam)

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  ATV CANLI izle | ATV canlı izleme linki! ATV yayın akışı! ATV HD CANLI İZLE!

  ATV CANLI izle | ATV canlı izleme linki! ATV yayın akışı! ATV HD CANLI İZLE!

  ATV CANLI izle! Uzun süredir yayın yapmakta olan ATV kanalı, bünyesinde birbirinden farklı ve dikkat çeken birçok programı barındırıyor. Yayınladığı diziler ve programlar ile günün farklı saatlerinde izleyicileri ekran başına çağıran ATV canlı izleme linki, vatandaşlar tarafından araştırılıyor. ATV CANLI izle! ATV canlı izleme linki! ATV yayın akışı! ATV HD CANLI İZLE!

  ATV HD KANALININ FREKANSI NEDİR?

  Kanal adı: ATV HD

  Uydu : Türksat 4A

  Frekans : 12053

  Sinyal Oranı : 27500

  Polarizasyon : H (Horizontal) - Yatay Doğu

  FEC : 5/6

  Audio PID : 1405

  Video PID : 1305

  Kapsama Alanı : Doğu

  ATV CANLI İZLE

  Günün farklı saatlerinde, farklı programların yer aldığı televizyon kanalı ATV canlı izlemek için tıklayabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap