Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  atv avrupa canli yayin izle youtube

  1 ziyaretçi

  atv avrupa canli yayin izle youtube bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Atv Avrupa Canlı - Atv Avrupa Kesintisiz HD Donmadan izle

  Atv Avrupa Canlı - Atv Avrupa Kesintisiz HD Donmadan izle

  Atv Avrupa


  ATV (Aktüel Televizyonu) kanalının Avrupa'da yayın yapan televizyon kanalıdır. Kuruluş tarihi 16 Ekim 1992'dir. Çalık Holding tarafından kurulan televizyon kanalı Turkuvaz Medya Grubu tarafından idare edilmektedir. ATV televizyonu ile eş zamanlı canlı yayın yapan televizyon kanalı ayrıca ATV kanalında yayımlanan televizyon dizilerini de eş zamanlı olarak ekranlara taşımaktadır. Televizyon kanalının sevilerek seyredilen reyting değerlendirmelerinde üst sıralardaki dizileri uzun soluklu yapısı arasında gelmektedir.

  Kanalın yayın formatı genel izleyici kitlesi olup kendine has yayıncılık anlayışı ile medya sektöründe yeni projelerle ilerlemektedir. Televizyon kanalı Ziraat Türkiye Kupasının yayın hakkını üzerine alarak şifresiz olarak kupa maçlarını ekranlara getirmesi yönüyle de dikkat çekmektedir. Bütün bu özellikleri yönünden değerlendirilecek olunursa televizyon kanalının ekran klasiği arasında yer aldığını söylemek mümkün.  Programlar  Televizyon kanalının belli başlı programları arasında Müge Anlı ile Tatlı Sert programı gelmektedir. Bu programının yanı sıra ayrıca televizyon kanalında yayınlanan programlarından Kim Milyoner olmak İster bir ekran klasiği halini almış köklü yapımları arasında gelmektedir. Tümüyle ortada duran bu özellikleri yönünden değerlendirilecek olunursa programlarıyla milyonları ekranlara kilitleyen kanallar arasında geldiğini ifade etmek olanaklı olmaktadır.  Diziler  Televizyon kanalı sürekli olarak yeni yayın formatıyla güncelleştirdiği kanalında yeni dizileri ve yeni yüzleriyle de karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Aşk ve Mavi filmi Nevşehir'in peri bacaları arasında çekilen romantik bir yapım olmasıyla herkesin beğenisini kazanan yapımları arasında gelmektedir. Bunu takip eden Sen Anlat Karadeniz, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi televizyon dizilerini de sıralamak mümkündür. Her anlamda ortada duran bütün bu teknik alt yapısına dayanarak sürekli gelişim gösteren platformlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.  Haber Bülteni  ATV kanalı ile ortak yayın anlayışında Ana Haber Bülteni alanında uzman spiker-sunucu Cem Öğretir tarafından hazırlanarak sunulmaktadır. Günün tüm gelişmelerini ekranlara taşımaya devam eden ana haber bülteninde gündemde olup biten tüm sıcak gelişmeler olay yerine yapılan canlı bağlantılarla ekranlara taşınmaktadır. Tüm bunların yanı sıra dünyada olup bitenler de yine ana haber bülteninde eş zamanlı ortak yayın anlayışı doğrultusunda seyircilerle buluşan yapımlar arasında gelmektedir.

  ATV AVRUPA Dizi Ve Programları

  Müge Anlı ile Tatlı Sert

  atv avrupa müge anlı ile tatlı sertATV’de sabah kuşağı denildiğinde akla ilk gelen program olan Müge Anlı ile Tatlı Sert, yayınlanan her bölümüyle izleyenleri ekranları başına kilitlemeyi başarıyor. Programda faili meçhul cinayetler çözülüyor, yıllardır kayıp kişiler bulunup sevenlerine kavuşturuluyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert, Pazartesi günleri saat 09.00’da ATV Avrupa üzerinden izlenebilmekte.

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

  atv avrupa eşkıya dünyaya hükümdar olmazOktay Kaynarca’nın başrolüyle muhteşem bir oyunculuk performansını ekranlara taşıyan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, sürükleyici konusu ve zengin oyuncu kadrosuyla izleyenlerin beğenisini kazanıyor. Son olarak beşinci sezonu yayınlanan dizi yeni bölümleriyle tam gaz devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, öldürülen ağabeyi Ömer’in intikamını almak için girdiği yeraltı dünyasında Hızır’ın maceralarını konu alıyor. Sevilen dizi her Salı günü saat 18.00’de ATV Avrupa’da!

  Kuruluş Osman

  atv avrupa kuruluş osmanATV’nin en sevilen dizilerinden biri olan Kuruluş Osman, büyük olay yaratan Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde bir dizi. Osmanlı Devleti’nin kurucusu olan Osman Bey’in babası Ertuğrul’un hayatının konu alındığı Diriliş Ertuğrul dizisinin yanı sıra Kuruluş Osman, Osman Bey’i ve Osmanlı Devleti’nin kurulduğu ilk yılları konu alıyor. Dizinin ana karakteri olan Osman Bey, Burak Özçivit tarafından muhteşem bir oyunculuk performansıyla ekranlara yansıyor. Kuruluş Osman, Çarşamba akşamları saat 18.00’de ATV Avrupa’da!

  Kim Milyoner Olmak İster

  atv avrupa kim milyoner olmak isterDünyanın birçok ülkesine uyarlanan ünlü bilgi yarışmasının Türkiye uyarlaması olan Kim Milyoner Olmak İster, küresel çaptaki başarısını ülkemizde de gösteren ve sloganı olan “dünyanın en çok kazandıran bilgi yarışması” ifadesinin hakkını veren program. Yayınlandığı yıllar boyunca çok kez sunucu değiştiren programın şu anki sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu gerçekleştirmekte. Kim Milyoner Olmak İster, her hafta Pazartesi ve Cumartesi günleri ATV Avrupa ekranlarından izleyicilerle buluşuyor.

  ATV AVRUPA Frekans Bilgisi

  Frekans: 11833

  Sembol Oranı: 4800

  Polarizasyon: Dikey (V)

  FEC: 5/6

  Yazı kaynağı : tr.canlitv.team

  ATV Avrupa Canlı İzle - ATV Avrupa Mobil Donmadan İzle

  ATV Avrupa Canlı İzle - ATV Avrupa Mobil Donmadan İzle

  ATV'nin Avrupa'da günümüzde yayın akışı yapan bir kanalıdır. Yurtdışı ülkelerinde yaşayan insanlarımız için açılmış olan bir kanal türüdür, 1998 tarihlerinde yayın akışı hayatına başlamış olup, farklı yayın akışı ve reklamları ile Avrupa'da yaşam sürdüren Türkler için özel bir hazırlık yapmaktadır. Dizileri 1 saat geç yayınlamakta olup ve Avrupa saatine dilimine göre hareket edip vatandaşların izlemek istedikleri yayın akışlarını kaçırmamasına olanak sağlayıp yardımcı olmaktadır.

  Kanal D, Star TV, Kanal 7 ve NTV gibi birçok kanalların yanı sıra ATV de Avrupa'daki insanlarımızı önemsemektedir. Bu nedenden dolayı sokak röportajları, Avrupa'dan haberler, çeşitli organizasyonlarda canlı yayınlar ile yayın akışı zenginliğiniz oldukça artırmaktadır. Canlı TV sitesi olarak da internet üzerinden yayın akışlarını kesintisiz olarak izlemenizi sağlamaktadır.

  TV Programları

  Müge Anlı İle Tatlı Sert, Gün Ortası, Esra Erol'da, Avrupa Haber, İş Dünyası, Nihat Hatipoğlu İle Dosta Doğru, Yatırım Pusulası, Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor, Nihat Hatipoğlu İle Kur-an Ve Sünnet, Sağlığım İçin Her şey, Bykuş Show gibi birçok program vardır. Bu programın her birinin kendisine göre bir izleyici kitlesi bulunmaktadır. Bunlarından sayesinde kanal sadece bir kesime değil birçok kesime seslenmekte yardımcı olmaktadır. Kanalda çalışan herkes işini bir özveri ile yapmaktadır. Bu nedenden dolayı kanalda yapılan işlerin her zaman meyvesini almışlardır.

  TV Dizileri

  Canevim, Kanatsız Kuşlar, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Beni Bırakma, Hercai, Bir Zamanlar Çukurova, Kuruluş Osman gibi birçok dizi bulunmaktadır. Her dizi için olmasa da birçok dizisi ile insanları ekran başlarına toplayan kanal her hafta reyting rekorları kırmaktadır. Bu muhteşem kadro ile günümüzde şu an itibari le oldukça iyi konumdadırlar.

  Haber Bülteni
  ATV kanalı ile ortak yayın akışı anlayışında olan Ana Haber Bülteni bölgesinde uzman spiker-sunucu Cem Öğretir tarafından düzenlenerek sunulmaktadır. Günün bütün olaylarını ekranlara getirmeye devam eden ana haber bülteninde gündemde olup biten bütün sıcak durumlar olay yerine yapılan canlı yayınlar ile bağlantılarla ekranlara başarılı bir şekilde taşınmaktadır. Bütün bunların yanı sıra dünyada olup bitenler de yine ana haber bülteninde eş vakitli ortak yayın akışı anlayışı doğrultusunda seyircilerle buluşan yapımlar sıralamasında gelmektedir.

  FREKANS

  ATV Avrupa - Türksat Frekans Bilgileri aşağıdaki gibidir.

  Yazı kaynağı : tr.canlitvizle.mobi

  Atv Avrupa

  Atv Avrupa

  Türkiye’nin en sevilen ve en çok takip edilen kanallarından birisi olan ATV Avrupa canlı yayın seçeneği ile internet sitemizden takip edebileceğiniz kanallar arasında yer alıyor. 1997 yılında başlamış olduğu yayın hayatına hala aktif olarak devam eden, hala çok tutulan ve yayın içeriği oldukça zengin olan kanal, Türkiye’de olduğu gibi Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşları tarafından da sıklıkla izleniyor. Uzun zaman önce kurulmuş olan ve kurulduğu günden beri çeşitli kanalları internet üzerinden izleme fırsatını değerli izleyicilerine sunan internet sitemiz, ATV Avrupa’nın da listeye dahil olması ile oldukça zenginleşmiştir. Yalnızca tek bir tık aracılığı ile Avrupa’da bulunduğunuz yerden ATV Avrupa’nın anlık olarak verilerine erişme fırsatı bulabilir, yaşadığınız ülkede de kendi ülkenizden esintiler bulabilirsiniz.

  Yayın akışına günün her saati erişim sağlayabileceğiniz, Avrupa sınırları içerisinde olan bütün vatandaşlarımızın orijinal dilinde seyredebileceği ATV Avrupa, kadın programlarından dizilere, eğlenceli yarışmalardan çizgi filmlere kadar pek çok farklı program ile siz değerli izleyicileri ile buluşuyor.

  Tek Bir Tıkla Türkiye’ye Dönüş Yaşayın

  Evde, iş yerinizde ve hatta vaktinizin bulunduğu ve internet erişiminizin bulunduğu her yerde internet sitemize giriş yaparak yayın akışına erişim sağlayabileceğiniz kanal ATV Avrupa canlı HD izle seçeneği ile görüntü kalitesi oldukça yüksek bir şekilde izlenebiliyor. Avrupa’da sunulmakta olan televizyon programları arasında Türk kanallarının neredeyse bulunmaması bulunanların görüntü kalitelerinin kötü olması ve her yerde izleme imkanı sunmaması sebebi ile internet sitemizin yayın akışına eklenmiş olan kanal, her yerden ücretsiz bir şekilde izlenmesine de olanak sağlıyor. Bunun için ise tek yapmanız gereken, internet sitemizin arama butonundan TV Avrupa’ya erişim sağlamak. Türkiye ile eş zamanlı olarak kendi Avrupa saatinizde izleyebileceğiniz kanal, cep telefonlarınızdan tabletlerden ya da laptop üzerinden bir tık ile vatana dönmeye ve buradan bilgi sahibi olmaya imkan sağlıyor. İçeriğimizin ücretsiz oluşu ve kesintisiz HD yayınımız sayesinde, Avrupa sınırları içerisinde yaşamakta olan birçok Türk vatandaşı internet sitemiz aracılığı ile ülkeye dönük yayınları izleme fırsatı buluyor.

  Türk Haber Kanallarını Oturduğunuz Yerden İzleme Fırsatı

  Gurbette olan vatandaşlarımızın takip etmekte en çok zorlandığı konuların başında elbette ki ülke gündemi geliyor. Tarafsız yayınları ile ülkenin gündeminin ele alındığı, 1997 yılından bu yana hizmet hayatına devam eden ATV, şimdi ATV Avrupa internetten izle seçeneği ile haber kanallarının ve ülke gündemine yönelik olarak yapılan programların Avrupa’dan da izlenmesine fırsat tanıyor. Avrupa’da yaşayan izleyicilerimiz artık programları daha sonra alternatif video izleme sitelerinden takip etmek zorunda değiller. Evlerinden telefonlarını kullanarak internet sitemiz ile bağlantıya geçebilir ve yayın akışını internetten canlı şekilde izleyebilirler. İnternet sitemiz Avrupa’nın herhangi bir bölgesinde açılabiliyor ve bölgenin tamamında aktif olarak canlı yayın izleyebilmeniz için sizlere fırsat sunuyor. Aynı zamanda Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımız için internet sitemizin ücretsiz olması da çokça sevilen detaylar arasında. Kesintisiz yayınımız ile siz de ülke gündemini tek bir tıkla takip edebilirsiniz.

  İnternetten Kadın Programlarını Seyretme Keyfi

  Atv Avrupa online izle seçeneği ile kanal içerisinde bulunan her türlü içeriğin canlı yayın akış saatinde Avrupa’da yaşanılan bölgenin yerel saati ile eş zamanlı olarak izleyebilmek mümkün. Türkiye’nin en çok sevilen ve büyük bir tutku ile takip edilen gündüz kuşağı ve kadın programlarından olan Esra Erol ve Müge Anlı gibi yayınları tam saatinizde kahvaltınızı yaparken ya da akşam çayınızı izlerken takip edebilirsiniz. Bu yayınları izlemek zorunda kalmak için Avrupa’da servis sağlayan yerel uygu firmalarına da ekstra ücret ödemek zorunda değilsiniz. İnternet sitemiz bütün izleyicilerimiz için ücretsiz olmakla beraber, elektrik ve internetin aktif olarak kullanıldığı her yerde canlı yayın akışını takip için sizlere fırsat sağlıyor. Bu kanalların dışında yayın hayatına devam etmekte olan ATV’nin yayın akışı listesinde bulunan her programı canlı yayın izleme fırsatı sunan internet sitemiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Kanalın sunmuş olduğu her türlü program hem kesintisiz hem de ücretsiz bir şekilde izleyebileceğiniz programlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda internet sitemizde diğer internet sitelerinde bulunduğu üzere tek bir sefere mahsus olarak ücret alma gibi bir durum bulunmamaktadır.

  Çocuklarınızın Dilinin Gelişmesi için Türkçe Çizgi Film

  ATV Avrupa ile çocuklarınızın dil gelişimine katkıda bulunmak için günde birkaç defa onlar için açabileceğiniz çizgi filmler dil gelişimlerine de büyük katkı sağlıyor. Türk usulü olarak oynamakta olan çizgi filmler ile hem bu kültürden geri kalmayacaklar hem de aynı zamanda Türkçe’yi etkin bir şekilde öğrenmek için en güzel yöntemlerden birisi olan duyarak öğrenme seçeneğinden faydalanabilecekler. Tablet, telefon ve yine diz üstü bilgisayarlar aracılığı ile Avrupa’nın her yerinden bağlanabileceğiniz internet sitemiz sizler için HD kalitesinde çizgi filmleri izleme olanağı bulmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken arama motorunda internet sitemizi aratmak ve açılan pencerede ATV Avrupa seçeneğine tıklamak olacak. Bütün bu yayın akışı, ekstra hiçbir çaba harcamanıza gerek kalmadan internet sitemizde aktif.

  Kesintisiz Türk Kanallarını İzleme Keyfi

  Avrupa’daki Türk vatandaşlarımız için sunulan birçok canlı yayın izleme internet sitesinin sorunları arasında yayınların kesilmesi ya da sesin görüntüden önce gelmesi gibi sorunlar olması yer alıyor. Ses ve görüntü arasında bir senkronizasyonun olmadığı durumlarda ise hem yayını takip etmek hem de izlenilen kanaldan keyif almak mümkün olmuyor. ATV Avrupa canlı seçeneğinden internet sitemiz aracılığı ile izleme yaparken, bu konuda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Düzenli olarak güncellenen internet sitemiz, hem hızlı alt yapısı sayesinde hem de aynı zamanda senkronizasyonun mükemmele yakın olarak sağlanmış olması yönü ile diğer internet sitelerinden büyük ölçüde ayrılmaktadır. Türk kanallarını kesintisiz olarak izleyebilir ve hiçbir detayı kaçırmadan ülke gündemine hakim olabilirsiniz.

  Türk Dizilerini Kaçırmadan Zamanında İzleyin

  Cep telefonunuz, tabletiniz ya da bilgisayarınızla internete bağlanarak son derece kısa bir süre zarfı içerisinde Türk dizilerine erişim sağlayabilirsiniz. ATV Avrupa izle seçeneği tüm Avrupa genelinde aktif olmakla beraber, ekstra üyelik için herhangi bir ücret ödemenize dahi gerek yoktur. Sitemiz tamamen ücretsizdir ve Avrupa’nın tamamından tek bir link üzerinden bağlantı sağlamanıza imkan sağlamaktadır. Yurt dışında en çok hasret çekilen ve Türkiye’ye dair özlemi tetikleyen durumların başında gelen Türk dizileri, pek çok ülkeden daha sonra takip edilebilse de birçok sitede bunu ücret karşılığı ile gerçekleştirebiliyorsunuz. İnternet sitemizin tamamen ücretsiz olması ve kolay erişim imkanı sunması, aynı zamanda ciddi şekilde hızlı olması yönüyle de çokça tercih edilme durumunu da artırmaktadır. Siz de bir tık ile erişim sağlayabileceğiniz sitemizden birbirinden güzel Türk dizilerini çay keyfiniz ile tam vaktinde hiçbir detayı atlamadan izleyebilirsiniz. Hem kesintisiz hem de her detayına hakim, orijinal dilinde izleyeceğiniz diziler internet sitemizin ATV Avrupa canlı yayın seçeneğinde bulunuyor. Tek bir tık ile Türkiye’ye manen de olsa gelebilir, birbirinden güzel dizilerin keyfini sürebilirsiniz. Tek bir tık için haydi harekete geçin!

  Atv Avrupa Dizi ve Programları

  Autorite

  autorite

  Atv Avrupa kanalında yayınlanan Autorite programında otomobil tutkunlarına özel bir program yapılıyor. Yeni piyasaya çıkan araçlar, motor sporları, klasik araçlar ve otomobil piyasalarına dair magazin tadında içerikler sunuluyor. Programa zaman zaman otomobil dünyasına yönelik konuklar da alınıyor. Otomobil dünyasındaki gelişimleri ve yenilikleri takip etmek isteyen kişiler bu program sayesinde bu alanda ortaya çıkan yenilikler hakkında bilgi ediniyor. Güzel bir içeriğe sahip olan programda her hafta farklı gelişmelere yer veriliyor.

  Avrupa Haber

  avrupa haber

  Atv'nin Avrupa ülkelerine yayın yaptığı Atv Avrupa kanalında sabah, öğle ve akşam haber yayınları Avrupa haber programında sunuluyor. Programda yaşam, ekonomi, siyaset, sağlık, spor ve hava durumu bilgilerine yer veriliyor. Dünyada yaşanan önemli gelişmelere yer verilen programda sürekli olarak güncel içerikler sunulmaya dikkat ediliyor. Asayiş ve terör olayları, dolar ve altın fiyatları, eğitim haberleri ve yaşamdan kesitlere yer veriliyor. Sürekli güncellenen ve yenilenen haber içerikleri Avrupa'lı vatandaşlar için sunuluyor.

  Esra Erol'da

  esra erolda

  Atv Avrupa kanalında yayınlanan Esra Erol'da programı hafta içi her gün yayına giriyor. Kadın ve erkekler arasındaki problem ve pürüzleri çözme adına konular işleyen programda oldukça ilginç konular sergileniyor. Evden kaçan, kocası tarafından şiddete ve haksızlığa uğrayan kadınların mağduriyetini koruma amaçlı bir program yapılıyor. Mağduriyet yaşayan insanların problemlerine çareler aranıyor. Programda çocukları evden kaçan anne babalara karşı da destek çalışmaları yapılıyor. Evden kaçan çocuklar ve eşler bulunarak ailelerine kavuşturuluyor.

  Londra Aktüel

  londra aktüel

  Atv Avrupa yayın kanalında yer alan Londra Aktüel programında Londra'da yaşayan kişilerin hayatlarından kesitler sunuluyor. Londra Aktüel programı çok tarz bir işleyiş oluşturuyor. Türk insanlarının Londra'daki yaşam hikayelerine, başarılarına odaklanıp hayatlarına kattıkları türlü detaylar epik bir dille izleyiciye aktarılıyor. Londra'nın renkli yüzünün arkasındaki gerçekler, renkli yaşamlar, kültürel yapı, aktüel alana gelen değişim ve hikayeler programın temasını oluşturuyor. Programda Londra'nın kültürel zenginlik, yaşam tarzları ve gelişmelerine de yer veriliyor.

  Müge Anlı ile Tatlı Sert

  muge anli ile tatli sert

  Atv Avrupa kanalında yayınlanan sabah kuşağı programlarından bir tanesi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında cinayetler ve kaçırılmalar gibi olaylar çözüme kavuşturuluyor. Müge Anlı programına katılan konukların sıkıntılarına yönelik olarak araştırmalarda bulunuyor. Programa katılan kişiler yaşamış oldukları problemlerine çözüm yolu bulmak istiyor. Programa telefonla ihbar alma durumu da bulunuyor. Programda birçok cinayetle ilgili sır perdeleri de aralanıyor. Sabah kuşağı programı özellikle kadınlar tarafından ilgiyle takip ediliyor.

  Vizyon Avrupa

  vizyon avrupa

  Atv Avrupa kanalında yayınlanan Vizyon Avrupa programında Avrupa'da yaşamakta olan Türk halkından başarı sağlayan kişilerin hikayelerine yer veriliyor. İhracat ve ithalat alanında akademisyenlik alanında ve buna benzer alanlarda başarı sağlayan Türkler programa konuk oluyor ve başarı öykülerini izleyiciye aktarıyor. İzleyicilerin ilgi ve beğeni ile takip ettiği program kişileri anlattıkları ile daha heyecanlı hale geliyor. Gülbahar Merdivan tarafından sunulan başarılı programda ünlü iş adamlarının başarı ve kariyer öyküleri yer alıyor.

  Yazı kaynağı : canlitv.center

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap