Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  atm den western union para gönderme

  1 ziyaretçi

  atm den western union para gönderme bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Para alın

  Para alma şeklinizi değiştirme esnekliği

  Durumlar değişse de herkesin parasını almaya devam etmesi önemlidir. Bu nedenle Western Union® paranızı alma şeklinizi değiştirmenize olanak tanır*. Aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

  Banka hesabına nakit1

  1.  WU.com adresinde "Teslimat yöntemini güncelle" menüsünü seçin ve takip numaranızı (MTCN) girin.

  2.  Bilgilerinizi ve banka hesabı bilgilerinizi2 girin.

  3.  Transferi tamamlamak için bağlantıyı göndericinizle paylaşın. Göndericiniz teslimat yöntemindeki değişikliği onaylamalıdır.

  1Yalnızca Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Fransa, İtalya ve Almanya'dan gönderilen WU.com veya Western Union® uygulama işlemleri için geçerlidir.

  2Lütfen alıcının adının işlemde sağlanan adla ve banka hesabı sahibinin bilgileriyle doğru bir şekilde eşleştiğinden emin olun. (Hesap ayrıntıları ülkeye göre değişiklik gösterebilir.)

  Yazı kaynağı : www.westernunion.com

  Sıkça Sorulan Sorular| Para Alin | Western Union

  İnternet bankacılığı aracılığıyla nasıl para alırım?

  Western Union’ın katılımcı banka temsilcilerinden birinde aktif bir internet bankacılığı hesabınız varsa, sadece internet bankacılığı hesabınızda oturum açın, WU para transferi hizmetlerini arayın, MTCN’yi, göndericinin adını, gönderen ülkeyi ve ödenecek tutarı girin.

  ATM aracılığıyla parayı nasıl alırım?

  Western Union’ın ATM hizmeti sunan katılımcı banka temsilcilerinden birinde aktif bir hesabınız varsa, sadece en yakın ATM’ye gidin, banka kartınızı takın, WU para transferi hizmetlerini arayın, MTCN’yi göndericinin adını, gönderdiği ülkeyi ve ödenecek tutarı girin.

  Cep telefonu aracılığıyla para alma adımları nelerdir?

  Western Union’ın temsilcilerinden birinde aktif bir hesabınız varsa, sadece uygulamayı açın veya mobil hesabınızda oturum açın, WU para transferi hizmetlerini arayın, MTCN’yi göndericinin adını, gönderdiği ülkeyi ve ödenecek tutarı girin.

  Türkiye’de parayı almak için kabul edilebilir belgeler nelerdir?

  Kişiler geçerli bir kimlik belgesi ibraz etmelidir (Türk Vatandaşlar için pasaportu, Nüfus cüzdanı veya Fotoğraflı Sürücü Belgesi, Türk Vatandaşı olmayanların ise pasaportu ya da Oturma İzni Kimliği ya da Avrupa Birliği Kimlik kartı + Mavi Kart/Gümrük Giriş Çıkış Formu ya da Geçici Korumaya Tabi Yabancı Kimlik Kartı olmalıdır).
  Geçerli kimlikler Türkiye Masak kuralları ve yönetmeliklerine tabidir.

  Para transferimin alınıp alınmadığını nasıl anlarım?

  WU.com üzerinde Transfer Takip aracılığıyla para transferinizin durumunu bulabilirsiniz. Ya da +90 212 375 57 50 arayınız. Pazartesi-Cumartesi 09:00 - 21:00 saatleri arasında Türkçe hizmet verilmektedir. Pazartesi-Pazar 09:00 - 24:00 saatleri arasında İngilizce hizmet verilmektedir. Ya da [email protected] adresine e-postanızı yazın.

  Türkiye’deki bir Western Union temsilcisinde paramı tahsil etmek için ne getirmem gerekir?

  Paranızı almak için lütfen aşağıda yer alanları yanınızda bulundurun:

  Daha fazla bilgi için size en yakın Western Union temsilcisi ile kontrol edin.

  Western Union temsilcisi para transferini nasıl öder?

  Para transferleri genellikle nakit olarak ödenecektir, fakat bazı acenteler çek ile veya nakit ve çek birleşimiyle ödeme yapacaktır. Alıcı parayı başka şekillerde almayı seçebilir ve bazı para transferleri hesaplara ödenebilir.
  Diğer kısıtlamalar uygulanabilir. Kısıtlamalar hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bir Western Union temsilcisi ile iletişime geçin.

  Parayı almak ne kadara mal olur?

  Tüm ücretler gönderici tarafından ödenir. Alıcı parayı farklı bir para biriminde almayı seçmediği takdirde para ücretsiz olarak alınır. Western Union döviz kuru farklılıklarından gelir elde edebilir.

  Para Transferi Kontrol Numarası (MTCN) nedir?

  Para Transferi Kontrol Numarası (MTCN) transferinize verilen benzersiz bir numaradır. Alıcınız parasını alırken bu numaraya ihtiyaç duyacaktır ve transferinizi takip etmek için de kullanılabilir.

  Yazı kaynağı : www.westernunion.com

  Türkiye’den online para gönderin | Western Union

  * Para transferinin ayrıntılarını alıcınız haricinde kimseyle paylaşmayın.

  ** Western Union döviz kuru farklılıklarından gelir elde edebilir. Para transferi hizmet sağlayıcınızı seçerken işlem ücretlerini ve döviz kurundan doğan tüm bedelleri kıyaslayınız. Ücret ve döviz kurları markadan markaya, kanallara ve hizmet noktasına göre farklılık gösterebilir. Ücret ve kurlar haber verilmeksizin değiştirilebilir. Vergiler söz konusu olabilir. Rusya ve BDT ücretleri tablosunda dolar ücretler yanında yazan Türk lirası değerler bilgi amaçlı olup, TCMB 24 Eylül 2020 ABD Dolar kuru esas alınarak hesaplanmıştır.

  *** Gönderilen miktarın veya dövizin ödeme noktasında mevcut olmaması; yerel mevzuat, kimlik şartları, acente çalışma saatleri, ülkelerarası saat farklılıkları veya ertesi gün servis seçeneklerinden dolayı işlem süresinde gecikmeler yaşanabilir, servisin çalışmaması söz konusu olabilir. Ek koşullar geçerli olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen işlem hüküm ve koşullarına bakınız.

  Yazı kaynağı : www.westernunion.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap