Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  aslan burcu kadını hangi burçla anlaşır

  1 ziyaretçi

  aslan burcu kadını hangi burçla anlaşır bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Aslan burcu kadını anlaşabildiği ve anlaşamadığı burçlar neler? Nasıl erkeklerden hoşlanır?

  Aslan burcu kadını anlaşabildiği ve anlaşamadığı burçlar neler? Nasıl erkeklerden hoşlanır?

  Aslan burcu kadını genel olarak ağır başlıdır. Fakat ikizler burcunun aykırı olan enerjisi aslan burcu insanları için yeni uğraşlar ve maceraları çıkartır. Bu sebeple ikizler burcu ile oldukça iyi anlaşırlar.

  Aslan Burcu Kadını Anlaşabildiği Burçlar

  Aslan burcu kadınları oldukça sıcakkanlı ve güçlü bir karakter yapısına sahiptir. Fakat arkadaş seçerken oldukça eleyici davranırlar. Sevgilerini göstermekten asla çekinmezler ve sevmiş oldukları insana saygı duyarlar. Aslan burcu kadınlarının genel olarak anlaştığı 3 tane burç vardır. Bu burçlar koç, ikizler ve yay burçlarıdır.

  Aslan burcu kadınları öz güvenleri yüksek olan ve iddialı olan koç burçları ile oldukça iyi geçinirler. Bu iki burç arasında inatlaşmalar her daim vardır. Bu inatlaşmalar birbirlerinin önermiş oldukları fikirlerde baskın çıkma çabalarıdır. Her ne olursa olsun yine birbirlerini bulduklarında mutlu olurlar. ??Aslan kadını ile koç arasına herhangi bir rekabet girmediği sürece bu iki burç insanı birbirlerinin yaralarına merhem olurlar.

  Aslan burcu kadını genel olarak ağır başlıdır. Fakat ikizler burcunun aykırı olan enerjisi aslan burcu insanları için yeni uğraşlar ve maceraları çıkartır. Bu sebeple ikizler burcu ile oldukça iyi anlaşırlar.

  Aslan burcu kadınlarının anlaşabildiği diğer bir burç ise yay burcudur. Yay burcunun maceracı bir yapısı vardır. Bu maceracı yapı aslan kadınının kararlılığı ile birleşerek ortaya şahane bir dostluk çıkar.

  Aslan Burcu Kadını Anlaşamadığı Burçlar

  Aslan burcu kadınlarının en çok anlaşamadığı burçlar oğlak, başak ve balık burçlarıdır. Aslan burcu kadınlarının genel özelliklerinden bir tanesi lider ruhlu olmalıdır. Eğlenceyi severler ve gösterişe de oldukça merakları vardır. Bu nedenle girmiş oldukları her ortamda dikkat çekmeyi başarırlar. Fakat aslan kadınları her zaman pohpohlanmayı sever ama eleştirilmeyi sevmezler. Egoist bir tavır takınırlar. Bu nedenle bazı burçlarla asla anlaşamazlar.

  Aslan kadınları oğlak burçları ile asla anlaşamazlar. Çünkü oğlak burçları disiplinli bir yapıya sahiptir. Aslan kadınları ise keyiflerine oldukça düşkündür. Bu nedenle sürekli sorun yaşarlar.

  Oğlak burcunda olduğu gibi aslan kadınları başak burçları ile de bu sebeplerden dolayı pekiyi anlaşamazlar. Çünkü başak burcu insanları iddiasız, oldukça tedbirli ve alçak gönüllüdür. Bu sebeple Aslan kadınları başak burcu insanlarını pek sevmezler.

  Balık burcu insanları oldukça duygusaldır. Fakat aslan kadınlarının özgüvenlerinin yüksek olmasından dolayı balık burçlarını çok kolay bir şekilde kırabilmektedir. Bu nedenle balık ve aslan kadınları pekiyi anlaşamazlar.

  Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

  Aslan burcu kadınları kendilerini el üstünde tutacak, kendisini önemseyecek, söylediği şeylere dikkat edecek, ona değer verecek erkeklerden hoşlanır. Özellikle kendisini kısıtlamayacak, kendisini serbest bırakacak ve aşırı derecede kıskanç olmayacak erkeklerden hoşlanırlar. Bunların yanı sıra kişisel bakımına ve giyim kuşamına özen gösteren erkekler aslan burcu kadınlarının dikkatini çekerler.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Aslan Burcu Kadını Kiminle Evlenmelidir? Aslan Burcu Kadınları Evlilikte Nasıldır?

  Aslan Burcu Kadını Kiminle Evlenmelidir? Aslan Burcu Kadınları Evlilikte Nasıldır?

  Aslan Burcu Kadını Kiminle Evlenmelidir?

  Yüksek özgüvene sahip olması ile bilinen aslan burcu kadınları, söyledikleri sözlerin her zaman arkasında durur. Ayrıca girdikleri ortamda dikkat çekici olmaları, onları daha da özel kılmaktadır. Bu nedenle aslan burcu kadını fazla kıskanç bir erkek ile asla yapamaz. Çünkü onların bu dikkat çekme özelliği burcundan gelir, engelleyemezler. Kendileri aşırı bir özgüvene sahip olduğu için evleneceği partneri de özgüvenli ve her bakımdan güçlü kimse olmalıdır.

  Aslan Burcu Kadınları Evlilikte Nasıldır?

  Aslan burcu kadınları evlilikte heyecanlı birer aşıktır. Partnerini mutlu etmek için her şeyi yapar onlar. Ancak tabi ki karşılığını da bekler. Aynı zamanda evlilikte otorite aslan burcu kadınında olmalıdır. Aksi halde mutlu olamazlar. Kendilerini geliştirmeyi seven aslan burcu kadını, bu durumu evlilik yaşamına da yansıtır. Sürekli olarak öğrendiklerini uygulamak ve evliliğini her daim canlı tutmak ister. Bunun için elinden geleni yapar. Onlar kaliteyi severler. Evliliklerinde de hep en iyisini ve kaliteyi ararlar. Eşlerinin de kendileri gibi özenli olmasını isterler. Aslan burcu kadınları aynı zamanda temiz ve titiz insanlardır. Partnerinden de evliliğine saygı göstermesini ve her daim temiz olmasını ister.

  Aslan Burcu Kadınının Evleneceği Erkek Nasıl Olmalıdır?

  Aslan burcu kadınının bir erkekten hoşlanması için o erkeğin mutlaka bakımlı ve hoş görünümlü olması gerekir. Aynı zamanda dikkat çekici, karizma ve zengin olması da gerekir. Aslan burcu kadıları para harcamayı sevdikleri için hoşlandığı erkeğinde cömert olmasını ister. Onlar asla pinti kişilerle yapamazlar. Ayrıca gelişime açık kişilerden hoşlanırlar. Gündemden haberi olan, güncel kişileri severler.

  Aslan Burcu Kadını Hangi Burç Erkeği ile Evlenmelidir?

  Aslan burcu kadını, özgürlüğü seven bir karaktere sahip olmasından dolayı onu en iyi anlayabilecek burç olan yay burcu erkeği ile evlenebilir. Bununla beraber hareketli yapısın ayak uydurabilecek tek burç olan ikizler, yine aslan burcu kadını için ideal eştir. Kendilerine olan güveni ve açık sözlülüğü herkesin hoşuna gitmese de koç burcu erkekleri, onların bu özelliğinden dolayı aşık olabilirler. Yani koç erkeği de ideal burçlar arasındadır.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Aslan burcu kadını anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar hangileri?

  Aslan burcu kadını anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar hangileri?

  Aslan burcu kadınları  çok sıcak kanlıdır ve güçlü bir karakterli vardır. Ancak; ince eleyip sık dokurlar arkadaşlık kurmak için öyle herkesi kendilerine layık görmeyen bir yapıları vardır. Ama sevgilerini göstermekten çekinmez sevdiği insana saygı duyarlar. Peki aslan kadınları hangi burçlar ile iyi anlaşır gelin birlikte inceleyelim.

  Aslan Burcu Kadınının Anlaştığı Burçlar

  Aslan burcu kadınları; özgüveni yüksek iddialı olan koç burçlarıyla iyi geçinirler. Bu ikilinin inatlaşmaları birbirlerinin fikirlerine baskın çıkmaya çalışma modları her zaman vardır ama dönüp dolaşır yine birbirleriyle mutlu olurlar. Aslan kadını ve koçların aralarına rekabet girmediği müddetçe  bu ikili birbirinin yaralarına merhem olabilirler.

  Aslan burcu kadını genel anlamda biraz ağır başıdırlar ancak ikizler burcunun aykırılığı enerjisi aslanlara yeni uğraşlar maceralar çıkartır bu nedenle ikizler burcuyla çok iyi anlaşırlar.

  Aslan kadınlarının bir diğer anlaşabildiği burç ise yay burçlarıdır. Yay burcunun  maceracı yapısı aslan kadınının sahip olduğu kararlılığıyla birleşir ve ortaya mükemmel bir dostluk çıkar.

  Aslan Burcu Kadınının Anlaşamadığı Burçlar

  Aslan burcu kadınları lider ruhlu, eğlenceyi seven ve gösterişe meraklı  yönleriyle girdikleri her ortamda çok dikkat çekerler. Ancak aslan kadınları hep poh pohlanmayı ister eleştirilmeyi hiç sevmezler. Egoist davranmak gibi genel bir huyları da vardır. Bu nedenle bazı burçlarla hiç anlaşamazlar.

  Oğlak burçları aslan kadınlarıyla hiç anlaşamazlar. Çünkü aslan kadınları keyiflerine çok düşkün bir burçtur. Oğlaklar burçları ise oldukça disiplindirler.

  Aslan kadını başak burcuyla da aynı nedenlerden dolayı iyi anlaşamazlar. Çünkü başaklar iddiasız tedbirli ve oldukça alçak gönüllüdürler. Bu nedenle de aslan kadınları tarafından sevilmezler.

  Aslan kadınları balık burçlarıyla da iyi anlaşamazlar. Çünkü aslanlara göre balık burçları fazla duygusaldır. Aslan kadınlarının özgüveni yüksek ve bencil yapıları balık burçlarını çok kolay kırabilme olasılığına sahiptir. Bu nedenle aslan kadını ve balık burcu hiç anlaşamazlar.

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap