Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  armis yatak baza başlık fiyatları

  1 ziyaretçi

  armis yatak baza başlık fiyatları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Joy Yatak Seti

  Joy Yatak Seti

  Joy Yatak Seti

  Çelik telden üretilen Top-Spring yaylar, çift tavlama işlemi ile uzun yıllar formunu koruyor. Uyku tercihini sert ve düz zeminden yana kullananlar için ideal bir uyku konforu sunarken, ilk günkü konforunu uzun yıllar devam ettiriyor.

  Yumuşak tuşesi ve dolgun kapitone desteği ile vücut boşluklarını doldurarak bel desteği sağlıyor.

       Yumuşak tuşesi ve dolgun kapitone desteği ile vücut boşluklarını doldurarak bel desteği sağlıyor.

  Yumuşak tuşesi ve dolgun kapitone desteği ile vücut boşluklarını doldurarak bel desteği sağlıyor.

  Joy Yatak Seti: Joy Yatak / Joy Baza / Joy Başlık

  Yatak, baza ve başlık fiyata dahildir.

  Yatak, yastık, yorgan ve alezler kişiye özel ürünler oldukları için hijyenik sebeplerden dolayı değişim ve iadesi yapılmaz.

  Yazı kaynağı : www.armisyatak.com

  Armis Yatak

  Armis Yatak

  Armis Yatak

  İlk olarak 2012 yılında Artemis Halı adı ile sektöre giriş yapan marka, Armis yatak markası ile de yatak tasarımlarında lider konuma geldi. Günlük yaşamın temel gereksinimlerinden olan dinlenme ihtiyacını büyük ölçüde karşılayan yataklar, hayatın hızlı temposundan da sizlere konforlu bir alan sunar. Yaşamın içinde önemli bir yere sahip olan Armis, sağlıklı uykunun da anahtarıdır. Yatak odalarının vazgeçilmez eşyalarından olan yataklar uyku kalitenizi de büyük ölçüde etkiler. Uykunun kaliteli olup olmaması ise tüm yaşantınıza yansır. Bu sebeple doğru yatak seçimi uyku zamanınızın yanı sıra günlük yaşamınızı da olumlu yönde etkiler. Gün bitiminde dinlenme ihtiyacı duyan herkesin bir numaralı adresi olan Armis yataklar, günün yorgunluğunu atmanızı sağlayarak konforu ve sağlıklı uykuyu sizlere vaat eder. Bel ve boyun ağrısı yaşayan kişilerin de yatak seçiminde dikkatli olması gerekir. Verimli uyku saatinin yanı sıra ağrılarınızı da minimuma indirecek hatta tamamen engelleyecek yatak modellerini tercih etmek büyük önem taşır. Armis yataklar konfor ile birlikte sağlıklı ve verimli uyku zamanını kullanıcılarına sunar.

  Armis Yatak Modelleri ve Özellikleri

  Yatak teknolojisinde lider konumda olan Armis, donanımı ve üretimi açısından güvenleri kazanır. Yapımında kullanılan ekipmanların yanı sıra şıklığı da yatak odalarınıza taşıyan Armis yataklar, modelleri bakımından farklılıklar gösterir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Armis, tek kişilik ve çift kişilik seçenekleri ile karşınıza çıkar. Çeşitli modeller ile yatak piyasasında lider konuma gelen Armis, kaliteli ve sağlıklı uyku zamanını da sizlere sunar.

  Armis yatak modelleri her ihtiyaca hitap eden özellikleri ile dikkat çeker. Günlük yaşamınızı da etkileyen, uyku kalitesini yükselten Armis yataklar, hem tarzlara hem de vücutlara uygun olarak tasarlanır. Şık tarzları ile yatak odalarınızda imajınızı da bütünleyen yataklar, her zevke göre farklı özelliklerde üretilir. Yatak koleksiyonları ile dikkat çeken Armis yataklar, uyku esnasında vücudu koruyarak kalitenin de bir numaralı adresi olur. Uyku zamanını sağlıklı ve kaliteli geçirmek aynı zamanda gün içinde de dinç olmanızı sağlar.

  Armis yatak tek kişilik seçeneği kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap eder. Yatak odalarını pek çok farklı model ile tamamlayan yataklar iddialı koleksiyonlarla dikkat çeker. Yatak odasında bulunan diğer eşyalara da uyum sağlayan nitelikleri bulunan tek kişilik yataklar, bireysel zevkleri de ön plana çıkarır. Vücudu rahat ettiren donanımı ile tercih sırasında en üst sıralarda yer alan Armis yataklar, baza ile de bütünlük sağlar. Kilo ve boy açısından her vücut yapısına uygun olan yatak bazalar, altında bulunan boşluk sayesinde de oldukça tercih edilir. Ağırlıklara dayanıklı olan bazalar, dışarıda kalan birçok eşyayı da içine sığdırarak yükleri saklayabilme özelliğine sahiptir. Armis yatak çift kişilik özelliği ile sadece bireysel zevklere değil çiftlere de hitap eder. Yatakların rahat yapıları sayesinde çift kullanım için de uygun olan tasarımlar, genişlik vaat eder. Armis yatak valora çift kişilik seçeneği sizlere kaliteli yay sistemini de sunar. Boyun ve bel bölgelerini koruyan yatak, pedli yapısı ile de konforu sağlar. Armis valora plus yatak ortopedik özelliği ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Boyun, bel ve sırt bölgelerindeki koruması sayesinde yatak ağrılarına da son verir.

  Armis Yatak Fiyatları

  Uyku zamanınızı kaliteli geçirmenizi sağlayan yataklar, gün içinde enerjinizi de yükseltmesi ile dikkat çeker. Her kilo ve boya uygunluğu ile oldukça tercih edilen çift ve tek kişilik yataklar, bazalı özellikleri sayesinde de ön plana çıkar. Geniş kasa ile yükler için de ideal saklama alanı sunan bazalı yataklar, yatak odanıza da uyum sağlayarak şık bir bütünlük oluşturur. Armis yataklar ve baza modelleri sağlığı yatak odalarınıza kadar taşıyan ve kaliteli yapıları ile kullanıcılarını memnun eder. Her bütçeye de hitap eden özellikleri ile her yaşa ve her kesime hitap eder. Gereksinimleri ve beklentileri büyük ölçüde karşılayan Armis yataklar, çeşitli model ve bazalı seçenekleri ile farklı ihtiyaçları da karşılar. Armis yatak fiyatları yatağın donanımlarına, özelliklerine göre farklılık gösterir. Çift kişilik ve tek kişilik tercihleri de bulunan yatak ve bazalar da fiyat değişikliği gösterir. Siz de hem sağlığınızı düşünen hem de bütçenize uygun Armis yataklara sahip olmak istiyorsanız cimri.com sayfasını ziyaret edebilir, fiyatları karşılaştırarak en ucuz tasarıma ulaşabilirsiniz.

  Armis Yatak Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Uyku, vücudu dinlendiren ve sizleri bir sonraki güne hazırlayan aktivitedir. Uykuların kaliteli ve sağlıklı olmasını etkileyen etken ise yataklardır. Dolayısı ile yatak satın alırken bazı özelliklere dikkat etmek gerekir. Öncelikli olarak yatak ne çok sert ne de çok yumuşak olmalıdır. Vücudu rahatlatmayan yatak konforlu ve sağlıklı bir uyku sunmayacaktır. Yatakların ölçüsü de bir diğer önemli konular arasında yer alır. Bireysel olarak alınan tek kişilik yataklar ve özellikle çiftler için tasarlanan çift kişilik yataklar, çiftlerin hareketlerini de kısıtlamayacak genişlikte olmalıdır. Aynı zamanda yataklar bel, sırt ve boyun bölgelerinizi de desteklemelidir. Bu konuda pedli yatakları tercih etmek sizlere yardımcı olacaktır. Kaliteli yay sistemi de pedli yataklar gibi hassas bölgeleri destekler. Eğer baza ile birlikte tercih edilecek ise yatak ve bazanın birbiri ile uygunluğu önemlidir. Aynı ölçülerde olan yatak ve bazaları tercih etmek önemlidir. Armis yatak baza sizlere bu özellikleri sunarak kaliteli uyku zamanı geçirmenizi sağlar.

  Yazı kaynağı : www.cimri.com

  Armis Yatak Karyola, Yatak, Baza Modelleri ve Fiyatları - n11.com

  ARMİS CASCADE BAZA BAŞLIK VE YATAK SETİ, 200X200 FİYATI - Vivense

  ARMİS CASCADE BAZA BAŞLIK VE YATAK SETİ, 200X200 FİYATI - Vivense

  Uzun uzun düşünmene gerek yok! Eğer siparişinden sonraki 3 gün içinde kararını değiştirirsen, siparişini tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsin.

  Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız.

  Bu ürünü 2 yıl boyunca Vivense garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

  Detaylı bilgi >

  Yazı kaynağı : www.vivense.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap