Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  arka sokaklar dizisi neden oynamıyor

  1 ziyaretçi

  arka sokaklar dizisi neden oynamıyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kanal D Arka Sokaklar neden yok? (Son bölüm) Arka Sokaklar ne zaman başlayacak?

  Kanal D Arka Sokaklar neden yok? (Son bölüm) Arka Sokaklar ne zaman başlayacak?

  Arka Sokaklar her hafta cuma akşamları izleyicilerle buluşuyor. Ekranların en uzun soluklu dizilerinden biri olan ve yıllarca Cuma akşamları milyonlara kilitleyen Arka Sokaklar yeni bölümü ile geçtiğimiz hafta ekranlara gelmedi. Arka Sokaklar'ın bu hafta yeni bölümü gelip gelmeyeceği merak ediliyor. Peki Arka Sokaklar yok mu, Arka Sokaklar yeni bölümü ne zaman? 

  ARKA SOKAKLAR BUGÜN VAR MI?

  Arka Sokaklar yeni bölüm tarihi henüz belli olmadı. Efsane dizi bu hafta da ekranda olmayacak. Arka Sokaklar yeni bölüm tarihi açıklanır açıklanmaz haberimizin içerisine eklenecektir.

  KANAL D ARKA SOKAKLAR NEDEN YOK, NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

  Cuma akşamları ekrana gelen Arka Sokaklar bu hafta yayın saatinde yer almayacak. Yapımcısı Türker İnanoğlu’nun rahatsızlığı sebebiyle çekimlerine 45 gün ara veren “Arka Sokaklar”ın final yapacağı iddia edildi. Ancak milyonlarca izleyiciyi televizyon ekranlarına kilitleyen dizinin yayın hayatına kısa bir süre ara verdiği kaydedildi. Fenomen dizide Engin Komiser’e hayat veren Türker İnanoğlu’nun oğlu İlker İnanoğlu bu iddiaları yalanlayıp hayranlarını sevindirecek müjdeyi verdi:

  “Devam edeceğiz inşallah. Babamın sağlığıyla uğraşıyorduk. Kalça kemiği kırılmıştı. Şimdi eve geçti, sağlık durumu yavaş yavaş iyiye gittiği için devam edeceğiz.” İnanoğlu 17 yıldır Kanal D’de yayınlanan dizinin başka bir kanala transfer olacağı haberleri için “Yok o doğru bir haber değil” diye konuştu.

  KANAL D 16 ARALIK YAYIN AKIŞI!

  07.00- KÜÇÜK AĞA-TEKRAR

  09.00 NELER OLUYOR HAYATTA?-CANLI

  11.00 O KIZ-TEKRAR

  13.00 GELİNİM MUTFAKTA-YENİ BÖLÜM

  16.00 AŞK VE UMUT-YENİ BÖLÜM

  17.00 HİCRAN- YENİ BÖLÜM

  18.30 KANAL D ANA HABER-CANLI

  20.00 2012-YABANCI SİNEMA

  23.15 2012-YABANCI SİNEMA

  ŞEVKET ÇORUH 'ARKA SOKAKLAR' DİZİSİNDEN NEDEN AYRILDIĞINI AÇIKLADI

  Oyuncu Şevket Çoruh, ekranların en uzun süreli dizilerinden olan Arka Sokaklar'la ilgili açıklamalarda bulundu.

  Dizide 16 sezon boyunca Mesut Komiser karakterine hayat veren oyuncu, konuk olduğu YouTube yayınında diziye geri dönüp dönmeyeceğini de açıkladı.

  YouTube'da İnci Sözlük kanalının yayınına konuk olan Şevket Çoruh, "Mesut'u çok özledik ne olur geri dön ağabey. Sensiz olmuyor" yorumuna, esprili bir dil ile şu cevabı verdi: ''Ben Mesut ile konuştum. Biraz agresif birisi biliyorsunuz, çok laftan anlamıyor. Kesinlikle dönmem dedi. Vallahi ikna edemedim yani, keşke ikna olsa ama... Emekliye ayrılmak konusunda çok ısrar ediyor, çok yorulmuş."

  "TİYATROYLA DEVAM ETTİRMEK ÇOK ZORDU"

  Çoruh, "Arka Sokaklar'dan ayrılırken ne düşündün ağabey? Sence bu son sana yakıştı mı? Neden ayrıldın" şeklindeki soruya ise şöyle yanıt verdi:

  "Birincisi çok yoruldum, ikincisi tiyatroyla beraber devam ettirmek de çok zordu. Başka karakterler oynamak, başka işler yapmak muhakkak ama bir yandan da birazcık dinlenmek. Tiyatroya birazcık özen göstermek. 17 sene boyunca hiçbir kış filmim yok mesela. Yazları sinema filmi çeken, kışları dizide oynayan bir insan haline gelmiştim. Ama şimdi daha başka projelerin içerisinde olmak için başka bir fırsat oldu benim için."

  ARKA SOKAKLAR NEDEN YOK, NEDEN OYNAMIYOR?

  Kanal D geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamaya göre diziye sağlık arası verildiğini belirtmişti. Dizinin yapımcısı Türker İnanoğlu'nun rahatsızlığı sebebi ile yayınlara belirli bir süre ara verildi.

  ARKA SOKAKLAR'IN YENİ SEZONUNDA HANGİ OYUNCULAR YER ALACAK?

  Zafer Ergin (Rıza Baba), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Tunç Oğuz (Arda), Perihan Ünlücan (Avukat Pınar), Gizem Terzi (Polis memuru Sinem), Oğuz Peçe (Emre), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Hülya Kalebayır (Ayla), Elvan Dişli (Pınar), Gaye Gürsel (Esra), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem Öz (Şule), Mustafa Efe Günay (Haydar Berk), Ada Baykan (Zeyno), Onurcan Sesli (Efe), Garip Kont

  ARKAK SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NE OLDU?

  Arka Sokaklar'ın 638. Bölümünde ekip, başarılı bir operasyonla Kadem'i cezaevine yolluyor!

  Kadem ve Hülya yolun sonuna gelmişlerdir fakat Kadem'in yeni planları vardır. Geçmişte Hülya'yla bağlantısı olan örgüt üyeleri Abdül ve Yulia yeni oluşumlar içindedir. Ekibimiz onları durdurmak için elinden geleni yapacaktır. Yoksunluk krizi geçiren Mete, Tahir tarafından zorlu bir seçime maruz bırakılır. Uğur, annesinin ve kardeşinin katilinin kim olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşir. Ayşe, şiddet gören ablasına yardım etmek ister ama bu durum Ayşe'nin başına çok büyük işler açacaktır.

  Yazı kaynağı : www.turkiyegazetesi.com.tr

  Arka Sokaklar bugün var mı, yok mu? Arka Sokaklar neden yok, yeni bölüm ne zaman? Yapımcısı açıkladı! - Haberler

  Arka Sokaklar bugün var mı, yok mu? Arka Sokaklar neden yok, yeni bölüm ne zaman? Yapımcısı açıkladı! - Haberler

  Cuma akşamları ekrana gelen Arka Sokaklar bu hafta yayın saatinde yer almayacak. Konuyla ilgili yapılan açıklamada Arka Sokaklar dizisi çekimlerine dizinin yapımcısı Türker İnanoğlu'nun rahatsızlığı nedeniyle 45 gün yayına ara verilmişti. İzleyiciler Arka Sokaklar yeni bölüm bu hafta var mı, yok mu merak ediyorlar. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm hakkında bilgiler...

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Arka Sokaklar ne zaman başlıyor, neden yayınlanmıyor, Arka Sokaklar dizisi neden yok?

  Arka Sokaklar ne zaman başlıyor, neden yayınlanmıyor, Arka Sokaklar dizisi neden yok?

  Arka Sokaklar neden yok, bu akşam neden oynamıyor, Kanal D'de yıllardır yayınlanan dizi yeni sezon dizileri başladığı halde bu hafta neden yok, yeni sezon ne zaman başlayacak veya yeni sezon olacak mı soruları dizinin hayranları tarafından merakla soruluyor.

  Türk televizyon tarihinin en uzun metrajlı dizileri arasında yerini alan Arka Sokaklar dizisi yeni sezonun başlamasıyla ekrana bekleniyordu; ancak hala yayınlanmadı.

  Diziyle ilgili en son başrol karakterlerinden Mesut'un ayrıldığına yönelik haberler basına yansımıştı.

  ARKA SOKAKLAR NEDEN YOK?

  Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un yazdığı Arka Sokaklar dizisi 17. sezonunun ne zaman başlayacağı merak ediliyor.

  Dizinin 17. sezonda da devam edeceği kesin bir bilgi. Yeni sezon çekimleri başlayan dizinin fragmanı yayınlandığında yeni sezon tarihi belli olacak. Arka Sokaklar dizisinin eylül ayının ikinci haftası başlaması bekleniyor. 

  Yani önümüzdeki hafta 16 Eylül Cuma günü yayınlanması bekleniyor; ancak henüz ne bir fragman ne de bir tanıtım yayınlandı. Bu nedenle 16 Eylül'de de yayınlanmama ihtimali olduğunu eklemek gerekiyor.

  Yansıyan haberlere göre Mesut karakterini canlandıran Şevket Çoruh ile dizi yapımcılarının yolları ayrıldı. Kendisi ayrıca tiyatrocu ve tiyatro sahnesinin sahibi olan Şevket Çoruh'un bundan sonra kendi işine odaklanacağı tahmin edilirken, dizinin neden yayınlanmadığı veya ne zaman yayınlanacağı soruları ise henüz cevap bulamadı.

  Şevket Çoruh sosyal medya hesabından "Hoşça kal Mesut" başlıklı veda yazısı kaleme aldı. Çoruh "16 sezon 632 bölüm boyunca Arka Sokaklar’da koştum, kaçtım, kovaladım. Mesut'la son dakikaya kadar ter döktüm. Bugün bu yolun sonundayım. Başta yapımcımız Sayın Türker İnanoğlu'na, yıllarca omuz omuza çalıştığım kamera önü ve arkasındaki ekibimize, yayında ve yapımda emeği geçmiş herkese ve ekranda binlerce saat göz göze baktığımız seyircimize teşekkürler." sözleriyle diziye veda etti.

  DİZİNİN YAPIMCISINDAN AÇIKLAMA GELDİ

  Yapımcısı Türker İnanoğlu’nun rahatsızlığı sebebiyle çekimlerine 45 gün ara veren “Arka Sokaklar”ın final yapacağı iddia edildi.

  Fenomen dizide Engin Komiser’e hayat veren Türker İnanoğlu’nun oğlu İlker İnanoğlu bu iddiaları yalanlayıp hayranlarını sevindirecek müjdeyi verdi:

  “Devam edeceğiz inşallah. Babamın sağlığıyla uğraşıyorduk. Kalça kemiği kırılmıştı. Şimdi eve geçti, sağlık durumu yavaş yavaş iyiye gittiği için devam edeceğiz.” İnanoğlu 17 yıldır Kanal D’de yayınlanan dizinin başka bir kanala transfer olacağı haberleri için “Yok o doğru bir Haber değil” diye konuştu.

  Yazı kaynağı : www.sonhaberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap