Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  arife gökçe yi kim öldürdü son dakika

  1 ziyaretçi

  arife gökçe yi kim öldürdü son dakika bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Arife Gökçe olayı son dakika: Arife Gökçe bulundu mu? Sinan Sardoğan Arife Gökçe'yi öldürdü mü?

  Arife Gökçe'ye ne oldu, talihsiz kadın Sinan Sardoğan tarafından mı öldürüldü? Arife Gökçe olayının ayrıntıları

  Müge Anlı Arife Gökçe Olayını Sinan Sardoğan İtiraf mı Etti? İntihar Etti mi

  Müge Anlı Arife Gökçe Olayını Sinan Sardoğan İtiraf mı Etti? İntihar Etti mi

  Müge Anlı Arife Gökçe bulundu mu? sorusu neredeyse her gün umutlar kaybolarak sorulamaya devam ediyor. 17 Aralık tarihinden beri bir izine rastlanmayan Müge Anlı Arife Gökçe olayının baş şüphelisi olan Sinan Sardoğan geçtiğimiz hafta sonu tutuklanması akabinde Katil Sinan Sardoğan mı soruları sorulmaya başlamıştı. Peki Müge Anlı 'da aranan Arife Gökçe bulundu mu? Müge Anlı Sinan Sardoğan neden tutuklandı? Sinan Sardoğan itiraf mı etti? 

  17 Aralık günü Arife Gökçe isimli 64 yaşında 5 çocuk annesi kadın evinde sit kaynattığı sırada ortadan kaybolmuş kendisinden bir daha haber alınamamıştı. O günden sonra oğlunun Müge Anlı 'ya başvurması akabinde olay bambaşka yerlere ulaşmışken, Sinan Sardoğan isimli sapık, olayın meçhul şüphelisi olarak gösteriliyordu.  Müge Anlı'yı bile çileden çıkaran rahatlıktaki Sinan Sardoğan her gün canlı yayına katılıyor iki koruması ile birlikte olası saldırılardan da korunuyordu. 

  Gün Gün Müge Anlı Arife Gökçe olayı ile alakalı türlü türlü iddialar ortaya atılmaktaydı. En son olarak canlı yayına katılan bir yakınları, kasabada düzenlenen bir festivalde Arife Gökçe'nin bir erkekle görüştüğü iddiaları söylenirken, bu sebeple oğlu ile kavga ettiği hatta eşi ile arasının bozuk olduğu söyleniyordu. 

  Ancak Müge Anlı Arife Gökçe olayında bu olayın bir iftira olduğu ortaya çıktı. Müge Anlı 'eğer ki bu kavga olduysa Arife Gökçe olayı bambaşka yerlere gider' demişti. Ancak Arife Gökçe ile oğlunun kavgasının sebebi ise oğlu olduğu ortaya çıktı. Hatta eşi ile arasının bozuk olduğu iddia edilen Arife Gökçe'nin ortadan kaybolmadan bir gün önce eş ile birlikte mutlu pozları sosyal medya da ortaya çıktı. 

  Öte yandan Arife Gökçe olayında Kadir isimli komşu da şüpheli olarak görülmektedir. Bir çok araştırma konusuna dahil olan Kadir ile alakalı sosyal medya da yorumlar vardır. Öyle ki dikkatli izleyici Arife Gökçe'nin Kadir'in yakınlarında da araştırılmasını istiyor. 

  Peki Müge Anlı Arife Gökçe bulundu mu? Sinan Sardoğan itiraf mı etti? sorularının yanıtları Sinan Sardoğan'ın geçtiğimiz hafta tutuklanması akabinde merak edildi. Müge Anlı yayınından çıktıktan sonra apar topar gözaltına alınan Sinan Sardoğan'ın tutuklanarak cezaevine gönderildiği açıklandı. Ancak Sinan Sardoğan'ın tutuklanmasının Arife Gökçe olayı ile alakasının olmadığı ortaya çıkmış ve Sardoğan'ın bambaşka bier sapıklık hikayesi de bu tutuklanma sonrasında konuşulmaya başlamıştı. Küçük bire Suriyeli çocuğa zorla tecavüz eden Sinan Sardoğan'ın tutukluluk sebebi bu idi. 

  Mahkemede ifade verdi

  13 yaşındaki çocuğa tecavüz etmek suçundan yargılanan Sinan Sardoğan, üzerine atılan iftiraları kabul etmemiş ve olayın yaşandığı tarihte İstanbul'da olmadığını açıklamıştı. Olay ile alakalı çalışmalar süregeliyor. 

  Sinan Sardoğan intihar mı etti?

  Tutuklanarak cezaevine gönderilmesi akabinde Sinan Sardoğan hakkında intihar etti iddiaları sosyal medya da çok konuşulmaktaydı. İlk Sinan Sardoğan öldü iddiaları sosyal medyanın gündeminde yer alırken, bunun sebebinin ise intihar etmesi olarak gösterilmişti. Ancak Müge Anlı ve ekibi Sinan Sardoğan intihar mı etti? Sinan Sardoğan öldü mü sorularının yanıtını ise hayır olarak vererek, iddialara itibar etmeyiniz uyarısında da bulundu.

  Müge Anlı saat kaçta başlıyor?

  Senelerdir reality programları deyince akla gelen ilk isim Müge Anlı Hafta içi Her gün 10.00 itibari ile ATV ekranlarında başlamaktadır.

  Yazı kaynağı : www.sanathaber.net

  Müge Anlı Arife Gökçe'yi Sinan Mı Öldürdü? O Ses Kaydı Ele Verdi

  Müge Anlı Arife Gökçe'yi Sinan Mı Öldürdü? O Ses Kaydı Ele Verdi

  Müge Anlı Arife Gökçe bulundu mu? sorusu her gün sorulmaya devam ederken, Müge Anlı ve polis destekli ekipleri tam sürat araştırmaya devam ediyor. Müge Anlı Arife Gökçe arama çalışmalarına kadavra köpeğinin dahil edilmesi bile çalışmaları hızlandıramamışken, Gökçe'nin şüphelisi Sinan Sardoğan korumalarıyla programdaki koltuğunda oturmaya devam ediyor. Peki Arige Gökçe'yi Sapık Sinan mı öldürdü?

  17 Aralık'tan bu yana Müge Anlı Arife Gökçe bulundu mu? Arife Gökçe öldü mü? Öldürüldü mü? Soruları ile gündemde baş sırada devam ediyor. Canlı yayındaki tavırları, umursamaz halleri ve Müge Anlı'ya verdiği cevapları hatta tehditvari konuşmaları ile Sapık Sinan lakabıyla izleyici tarafından anılan Sinan Sardoğan, bugün yine yaptı yapacağını. Öyle ki Müge Anlı 6 Ocak canlı yayınında ortaya ses kayıtları çıktı. Tokat'ın köyünde süt kaynatırken ortadan kaybolan Arife Gökçe isimli 5 çocuk sahibi yaşlı kadından hala daha iz bulunamadı.

  Ailesinin de programa dahil olması ile iki koruma ile programda adeta takılırcasına oturan Müge Anlı Sapık Sinan, aile bireylerince dün saldırıya uğramıştı. Herkesin bir an önce hapse atılmasını istediği şüpheli ile alakalı sona gelinmeye başlanıyor. 

  Öyle ki Müge Anlı 6 OCak 2023 Cuma günü canlı yayında Sinan Sardoğan'ın ortaya çıkan ses kaydına, kendisinin bile şok olduğu anlar kameralara yansıdı. 

  17 Aralık'ta ortadan kaybolan Arife Gökçe olayında gün gün gelişmeler yaşanıyor. Gökçe'ye ve Almus'taki birçok kadına cinsel içerikli mesajlar attığı gözlemlenen Sinan Sardoğan olayı hala daha patlak vermeye devam ederken, Müge Anlı 6 OCak 2023 Cuma yayınında yaşanan gelişmelerde Sinan Sardoğan canlı yayında yine yaptı yapacağını dedirtti. 

  Tecavüz vakası varmış

  Bir otobüs muavini Sinan Sardoğan'ı tanıdığını söyleyerek geçen sene dayak yediğini belirtti. 

  Arife Gökçe'nin kardeşi Hamide geldi

  Sinanzede olarak bilinen Arife Gökçe'nin kardeşi Hamide Eroğlu'da Sinan Sardoğan'ın kendisine mesaj attığını ispatlerken bir ses kaydı ortaya çıktı. Sinan yüzünden evlerinden taşındıklarını söyleyen kadın, herkesi şaşırtan açıklamarı ile bu zamana kadar neden sustunuz dedirtti. 

  Hamide Gökçe'nin oğlu bugün programa dahil olarak şu açıklamalarda bulundu:

  Sapık Sinan Hamide'nin kızı ile evlenmek istemiş

  Müge Anlı Sinan Sardoğan bugün de rahat bir şekilde yaptığı açıklamaları ile gündeme çıktı. 

  Sinan Sardoğan'ın katil olarak yorumladığı Kadir'in de kardeşine kancayı taktığı ortaya çıktı. Ancak tabii ki de araflarca doğrulanmadı. 

  Müge Anlı ispatla geldi

  Müge Anlı Sinan Sardoğan'a yalan söyleme elimde ses kaydı var deyince olanlar oldu. Müge Anlı 6 OCak proframında dinletilen ses kaydı ile Sinan Sardoğan bir kere daha ifşa oldu. İsteme merasimi gibi olan kayıt, Sinan Sardoğan tarafından yalanlandı. 

  Avukat Rahmi Özkan savcılığın bugünden sonra harekete geçerek Müge Anlı Sinan Sardoğan'ın hakkında takip başlatabileceğini belirtti. 

  Geçtiğimiz gün Müge Anlı Sapık Sinan ortadan kaybolmak adına otelden kaçma girişiminde bulunmuştu. 

  Yazı kaynağı : www.sanathaber.net

  Sinan Sardoğan tutuklandı! İlk ifadesi ne, Arife Gökçe'yi öldürdü mü?

  Sinan Sardoğan tutuklandı! İlk ifadesi ne, Arife Gökçe'yi öldürdü mü?

  Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı’nda uzun süredir işlenen Arife Gökçe olayında sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Arife Gökçe olayının şüphelisi konumunda olan, insanları sözlü ve fiziki olarak taciz etmesi ülke gündemine otururken sapık olarak adlandırılan Sinan Sardoğan tutuklandı! Peki, ilk ifadesi ne? Arife Gökçeyi öldürdü mü? Detaylar haberimizde…

  333-1.jpg

  SİNAN SARDOĞAN TUTUKLANDI

  Tokat Almus’ta yaşayan Arife Gökçe 17 Aralık’ta kayboldu. Arife Gökçe’nin eşi Fikri Gökçe eşinden haber alamayınca Müge Anlı programına başvurdu. 12 torunu olan 64 yaşındaki Arife Gökçe’ye kaybolmadan evvel mesajlar attığı ve evinin çevresinde dolaştığı söylenen ve olayların şüphelisi olarak görülen Sinan Sardoğan yaptıklarıyla herkese pes dedirtti. Sadece Arife Gökçe’ye değil kendi öz kardeşi de dâhil olmak üzere köydeki birçok kadına cinsel içerikli mesajlar atan Sinan Sardoğan, program içerisinde söylenen her şeye ‘hayır’ demekle kaldı. Hakkında 23 adli işlem kaydı bulunan Sinan Sardoğan geçtiğimiz akşam 2018 yılında küçük bir çocuğa cinsel istismar suçundan gözaltına alınarak tutuklandı. Tutuklanma anı sosyal medya platformalarında gündem olan Sardoğan’ın video içerisinde ‘Çok pişmanım’ ifadesini kullanması dikkat çekti.

  son.jpg

  SİNAN SARDOĞAN’IN İLK İFADESİ NE?

  Hakkında söylenen her bilgiyi reddeden, 23 adli işlem kaydı bulunan Sardoğan, kaldığı otelde polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak tutuklandı. Çocuğa cinsel istismardan gözaltına alınan Sardoğan muhabirlerin sorduğu ‘Arife Gökçeye ne oldu?’ sorusuna ‘Bilmiyorum’ diyerek cevap verirken tutuklandığı için ise çok korktuğunu söyledi.

  ilk-1.jpg

  ARİFE GÖKÇEYİ ÖLDÜRDÜ MÜ?

  Türkiye’nin konuştuğu Arife Gökçe olayında Müge Anlı programına telefonla bağlanan izleyiciler Sinan Sardoğan’ın yaptıklarını aktarırken Sinan Sardoğan’a ait ses ve mesaj kayıtları da ortaya çıktı. Gelen her bilgiyi reddeden Sardoğan cezaevine gönderilirken Arife Gökçeyi arama çalışmaları halen devam ediyor.

  www.gazeteilksayfa.com

  Yazı kaynağı : www.gazeteilksayfa.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap