Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  arife gökçe cesedi nerede bulundu

  1 ziyaretçi

  arife gökçe cesedi nerede bulundu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Arife Gökçe'nin cesedi bulundu mu? Arife Gökçe'yi kim öldürdü? 24 Ocak Salı günü Arife Gökçe olayında son durum nedir?

  Arife Gökçe'nin cesedi bulundu mu? Arife Gökçe'yi kim öldürdü? 24 Ocak Salı günü Arife Gökçe olayında son durum nedir?

  Arife Gökçe bulundu mu, son durum nedir soruları merakla cevap bekliyor. Tokat'ın Almus ilçesine bağlı Ataköy beldesinde 28 gün önce kayıplara karıştı. Gökçe'yi günlerdir arayan yakınlar en son gündüz kuşağı programlarına müracaat ederek bulunmasını istedi. Peki, Arife Gökçe bulundu mu? Son durum nedir? Arife Gökçe'nin cesedi bulundu mu? Arife Gökçe'yi kim öldürdü? 24 Ocak Salı günü Arife Gökçe olayında son durum nedir?

  ARİFE GÖKÇE'NİN BULUNDU MU? KİM ÖLDÜRDÜ?

  Tokat'ın Almus ilçesinde 14 gündür haber alınamayan 64 yaşındaki kadın, jandarmanın dedektör köpekleriyle arandı.

  İlçeye bağlı Ataköy beldesinde 17 Aralık Cumartesi gününden bu yana haber alınamayan Arife Gökçe'nin bulunması için Ankara'dan kadavra arama köpeği "Mavi" ile iz takip köpeği "Alfa" getirildi.

  Jandarma komando timleri, dedektör köpeklerle kadının evi ve bahçesi ile çevrede arama çalışması gerçekleştirdi.

  Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı bünyesindeki arama köpekleriyle detaylı arama yapan ekipler, herhangi bir ize ulaşamadı.

  Samsun'dan gelen 5 kişilik Jandarma Sualtı Arama Kurtarma Timi'nin beldedeki gölette yaptığı arama çalışmasından da sonuç çıkmadı.

  Tokat Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Ataköy beldesinde kaybolan Arife Gökçe'yi arama çalışmalarının ekipler tarafından sürdürüldüğü belirtildi.

  Olayın yaşandığı tarihten itibaren devam eden kapsamlı ve titiz çalışmalar kapsamında Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü asayiş ekipleri, SAK, JASAT timleri ve AFAD olmak üzere toplam 284 personel, kurtarma, iz takip ve kadavra köpekleri, dron ile gönüllü sivil vatandaşlar tarafından beldenin tamamında arama yapıldığı anlatılan açıklamada, "Asayiş, istihbarat ve JASAT birimlerince çok yönlü olarak araştırmalar olay gününden itibaren devam etmiştir. Olay yerinde kamera bulunmamakla birlikte çeşitli noktalardan ve yakın çevreden 98 saatlik PTS ve güvenlik kamera kaydı alınmıştır. Görüntülerin yaklaşık 69 saati detaylı olarak incelenmiştir. Bu saatler içinde tespit edilen 1248 araç hakkındaki araştırmalarla kalan 29 saatlik görüntü incelemeleri devam etmektedir." ifadelerine yer verildi.

  Olayda şüpheli görülen S.S'nin üzerinden ve ikamet adresinden Jandarma Kriminal Daire Başkanlığınca incelenmek üzere biyolojik swap örnekleri ile numune alındığı aktarılan açıklamada, Gökçe ile şüphelilerin HTS dökümünün Almus Cumhuriyet Başsavcılığından talep edildiği, telefon trafiklerinin detaylı olarak incelendiği vurgulandı.

  Açıklamada, S.S. hakkında bugüne kadar yapılan müracaatlar sonucunda kolluk kuvvetleri ve cumhuriyet savcılıklarınca 23 kez adli işlem yapıldığı, arama çalışmalarının titizlikle sürdürüldüğü kaydedildi.

  Ataköy beldesinde Arife Gökçe'nin 17 Aralık'ta kahvaltı yaptıktan sonra evden ayrılıp bir daha dönmemesi üzerine başlatılan arama çalışmalarından sonuç alınamamıştı.

  64 yaşındaki annesinin kayıp haberini İzmir’den alarak Tokat’a gelen Tayfun Gökçe, küfürlü mesajlar yazarak ailesini rahatsız eden kişiden şüphelendiklerini söyledi.

  Şüphelinin annesini kapının önüne çıkarttığını, kafasına sopa ile vuran 2 kişinin otomobile bindirdiğini söylediğini aktaran Gökçe, “Daha sonra şahıs, korkarak böyle bir ifade vermiş olduğunu söylemiş. Neden böyle konuştu bilmiyoruz. Kimseyle bir kavgamız, alacak verecek davamız yok.” dedi.

  Gökçe, “Babam saat 10.00 gibi evden çıkmış. Aşağı mahallede çalıştığı yere yemeğe çağırmak için telefonla aramış. Telefona cevap alamayınca eve gidiyor. Ocakta tava yanmış, süt taşmış şekilde buluyor. Sonra çevreyi arıyor bulamıyor. Annemin dışarı çıkarken giydiği kara lastiği kapıda buluyor. Terlikle nereye gidecek diyor. Bulamayınca jandarmaya haber veriyor. Aranmadık yer kalmadı, kaçırıldı diye düşünüyorum. Başını alıp gitse cüzdanını alır, ayakkabısını giyer de gider. Sırtına bir şey giyer. Bu soğukta ne yapıyor anam? Gözümüze uyku girmiyor.” diye konuştu.

  Gökçe, Amasya’nın Merzifon ilçesinde annesini gördüğü iddiasıyla arayan bir kişinin olduğunu belirterek, “Şu an ihbar doğrultusunda güvenlik güçleri araştırıyor. Annemin fotoğrafı basında yer aldı, görüp duyanların güvenlik güçlerine haber vermesini bekliyoruz.” ifadelerini kulandı.

  ŞÜPHELİ İSMİN TARLASINDA YANIK KIYAFETLER BULUNDU

  Kayıp Arife Gökçe olayında, en son gelişme duyanları şaşırttı. Müge Anlı ve Tatlı Sert programında gündemde olan "Kayıp Arife" olayında sır perdesi kalkıyor. Olayın bir numaralı şüphelisi Sinan Sardoğan adlı şahsın çalıştığı yer ve tarlası ekipler tarafından incelenmeye başladı. Yapılan aramada Sinan'ın gübre döktüğü yerde yanmış kıyafetlere rastlandı.

  ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında ilginç anlar yaşandı. Programda son günlerde ele alınan konu kapsamında çok sayıda kadına tacizde bulunduğu ve uygunsuz mesajlar attığı iddia edilen Sinan Sardoğan hakkında detaylar ortaya çıktı.

  Son olarak bugünkü yayında, kayıp Arife için ortaya çıkan detaylara yer verildi. Kadavra köpekleri ile aranan Arife'nin bulunması için bölgenin her noktasında hummalı bir çalışmalar devam ediyor. Bu bağlamda Sinan'ın çalıştığı yerler ve tarlası da mercek altında.

  Ekipler bugün yaptıkları çalışmada ise Sinan'ın çalıştığı ve gübre döktüğü bölgeyi aradı. Söz konusu aramada Sinan'ın gübre döktüğü yerde yakılmış ve yırtılmış kıyafetler bulundu. Bulunan eşyalar delil olarak incelemeye alındı.

  SİNAN SARDOĞAN TUTUKLANDI

  Arife Gökçe henüz bulunamadı. Ancak onu öldürmekle suçlanan Sinan Sardoğan başka taciz ve tecavüz iddiaları nedeniyel çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

  17 OCAK 2023 TARİHİ İTİBARİYLE SON DURUM

  İlk şüpheli Sinan Sardoğan başka suçları nedeniyle tutuklanarak cezaevine gönderilirken; Gökçe'nin ölümüyle ilgili yeni isimler de ortaya atıldı.

  Çökelekçi Ahmet, Mustafa Gökçe isimli iki yeni şüpheli ortaya çıktı.

  İki şüpheli jandarma tarafından gözaltına alındı.

  Şüphelilerin ifadeleri sürüyor.

  Gökçe'nin cesediyle ilgili ise bir gelişme henüz yok.

  24 OCAK 2023 İTİBARİYLE ARİFE GÖKÇE OLAYINDA SON DURUM

  Arife Gökçe'nin akıbetiyle ilgili sorular merakla soruluyor. 24 Ocak 2023 tarihi itibariyle kayıp kadından hala bir haber yok. 

  Yazı kaynağı : www.sonhaberler.com

  Arife Gökçe olayı son dakika: Arife Gökçe bulundu mu? Sinan Sardoğan Arife Gökçe'yi öldürdü mü?

  Arife Gökçe bulundu mu? Müge Anlı Arife Gökçe kimdir? Müge Anlı Arife Gökçe olayı nedir? Arife Gökçe kim öldürdü, katili kim?

  Arife Gökçe bulundu mu? Müge Anlı Arife Gökçe kimdir? Müge Anlı Arife Gökçe olayı nedir? Arife Gökçe kim öldürdü, katili kim?

  Müge Anlı Arife Gökçe kim? sorusu merak edildi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yine ilginç anlara sahne oldu. Almus ilçesine bağlı Ataköy beldesinde yaşayan evli ve 5 çocuk annesi Arife Gökçe, 17 Aralık'ta kayboldu. Peki, Müge Anlı Arife Gökçe kimdir? Müge Anlı Arife Gökçe olayı nedir? Müge Anlı Arife Gökçe - Sinan olayı ne?

  MÜGE ANLI ARİFE GÖKÇE BULUNDU MU?

  Almus ilçesine bağlı Ataköy beldesinde yaşayan evli ve 5 çocuk annesi Arife Gökçe, 17 Aralık'ta kayboldu. Eşi Fikri Gökçe eve geldiğinde eşini bulamayınca önce çevreyi aradı, ardından güvenlik güçlerinden yardım istedi. İhbar üzerine Jandarma ve AFAD ekipleri arama çalışması başlattı. Kadavra ve iz takip köpekleri ile ev ve çevresi ile ormanlık alanda çalışmalar yapıldı. Yaklaşık bir hafta süren arama çalışmalarda Gökçe'ye ait bir ize rastlanmadı. Arazide yürütülen arama çalışmaları sonlandırılırken, olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlatıldı. Gökçe'nin öldürülme, kaçırılması veya kendi isteğiyle evden ayrılmış olma ihtimalleri değerlendirilirken, Tokat İl Jandarma Komutanlığı tarafından, çalışmaları sürdürmek üzere 30 kişilik özel ekip kuruldu. Özel ekip Gökçe'nin bulunması için çalışmaları yürütecek.

  ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında ilginç dakikalar yaşandı. Programda son günlerde ele alınan konu kapsamında çok sayıda kadına tacizde bulunduğu ve uygunsuz mesajlar attığı iddia edilen Sinan Sardoğan hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Son olarak bugünkü yayında, kayıp Arife için yapılan çalışmalar gösterildi. Kadavra köpekleri ile aranan Arife'nin bulunması için bölgenin her noktasında hummalı bir çalışma sürdürülüyor. Bu bağlamda Sinan'ın çalıştığı yerler ve tarlası da incelemeye tabii tutuluyor.

  Ekipler bugün yaptıkları çalışmada ise Sinan'ın çalıştığı ve gübre döktüğü bölgede arama yaptı. Söz konusu aramada yakılmış ve yırtılmış kıyafetler bulundu. Bulunan eşyalar delil niteliğinde olduğu için incelemeye alındı. Öte yandan Sinan Sardoğan, dünkü yayında Müge Anlı'nın bacaklarına bakarken yakalanmıştı. O anları fark eden Anlı, "Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Yararım senin beynini." dedi. Sinan Sardoğan ise "Ben senin bacaklarına mı bakıyorum" diyerek kendini savunmuştu.

  Gökçe'nin kaybıyla ilgili "Benim de annem yok. Başkasından bana ne. Onlara niye üzüleyim bana ne. Üzülecek olsam ona mesaj attığım için üzülürüm" dedi. Şevki Sözen'in "Arife Hanım'ı biri öldürmüş olsa üzülür müsün?" sorusu üzerine öldüren kişiden bahsederek "Niye üzülecekmişim. Allah belasını versin" diyen Sinan Bey'in sözleri yanlış anlaşıldı.

  Annelerine "Allah belasını versin" dediğini zanneden Atakol ve Tufan, Sinan Bey'e saldırmaya çalıştı. Güvenliklerin araya girmesiyle Sinan Bey, stüdyodan çıkartılırken Atakol ve Tufan Bey güçlükle sakinleştirildi. O anlarda sinirlerine hakim olamayarak ağlayan Sinan Bey, "Kim öldürdüyse Allah belasını versin. Ben bir şey yapmadım. Ben öyle bir şey yapar mıyım? O benim için ana yarısıydı" dedi.

  Polis ekipleri, hakkında 23 adli işlem kaydı bulunan Sinan Sardoğan'ın kaldığı otel odasına gelerek, gözaltı kararını tebliğ ederek üst araması yaptı. Çocuğa cinsel istismar iddiasıyla gözaltına alınan Sardoğan, ters kelepçeli yapılarak emniyete götürüldü. O anları anbean kayda alınan Sardoğan, muhabirlerin "Arife Gökçe'ye ne oldu?" sorusuna "Bilmiyorum" cevabını verirken gözaltına alındığı için de korktuğunu söyledi. Hakkındaki taciz iddialarını her fırsatta yalanlayan ve savunmasıyla başta Müge Anlı olmak üzere herkesi sinirlendiren Sinan Sardoğan, geçtiğimiz günkü canlı yayında Anlı'nın kendisine hesap sorması üzerine gerilmişti. Anlı'nın tepkilerine sinirlenen Sardoğan, "Sinirlenirsen sinirlen ne yapacaksın? Bak Müge Hanım adamı sinirlendirme. Geçen 'beyninden kan getireceğim' diyordun niye getirmedin. Hadi getir" diyerek tepki göstermişti. Anlı ve Sinan Bey'in tartıştığı anlarda ise canlı yayındaki ses kısıldı.

  MÜGE ANLI SİNAN SARDOĞAN TUTUKLANDI MI?

  Polis ekipleri, hakkında 23 adli işlem kaydı bulunan Sinan Sardoğan'ın kaldığı otel odasına gelerek, gözaltı kararını tebliğ ederek üst araması yaptı. Çocuğa cinsel istismar iddiasıyla gözaltına alınan Sardoğan, ters kelepçeli yapılarak emniyete götürüldü. O anları anbean kayda alınan Sardoğan, muhabirlerin "Arife Gökçe'ye ne oldu?" sorusuna "Bilmiyorum" cevabını verirken gözaltına alındığı için de korktuğunu söyledi. Hakkındaki taciz iddialarını her fırsatta yalanlayan ve savunmasıyla başta Müge Anlı olmak üzere herkesi sinirlendiren Sinan Sardoğan, geçtiğimiz günkü canlı yayında Anlı'nın kendisine hesap sorması üzerine gerilmişti. Anlı'nın tepkilerine sinirlenen Sardoğan, "Sinirlenirsen sinirlen ne yapacaksın? Bak Müge Hanım adamı sinirlendirme. Geçen 'beyninden kan getireceğim' diyordun niye getirmedin. Hadi getir" diyerek tepki göstermişti. Anlı ve Sinan Bey'in tartıştığı anlarda ise canlı yayındaki ses kısıldı. Avcılar'da 2018 yılında A.A. isimli çocuğun cinsel istismara uğramasıyla ilgili eşkal bilgileri ile birebir uyuşması ve yaptırılan teşhis sonucunda aynı şahıs olduğunun anlaşılması üzerine Sardoğan gözaltına alındı. Hakkında 23 adli işlem kaydı bulunan Sardoğan, Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Arife Gökçe bulundu mu? Müge Anlı'da Arife Gökçe olayı gündemden düşmüyor

  Arife Gökçe bulundu mu? Müge Anlı'da Arife Gökçe olayı gündemden düşmüyor

  Arife Gökçe'nin kaybolmasından sorumlu baş şüpheli Sinan Sardoğan'ın tutuklanma süreci kameraların önünde gerçekleşmişti. Arife Gökçe'nin kaybolmasından sorumlu olan Sinan Sardoğan'ın yürüyüşü, başka bir skandalı daha ele verdi. Sinan Sardoğan, dizleri içeri doğru bakıyor ve iki yanına doğru sallanarak yürüyordu. Bu yürüyüş tarzı, 2018’de İstanbul Avcılar’da bir erkek çocuğa cinsel istismarda bulunduktan sonra kaçan kişinin profiline uyumluydu. Görüntüleri karşılaştıran polis, cep telefonu sinyallerinin de o gün Avcılar'dan geldiğini tespit edince Sinan Sardoğan'ı tutukladı. 

  ARİFE GÖKÇE BULUNDU MU?

  Sinan Sardoğan'a tutuklandığı esnada Arife Gökçe'nin nerede olduğu da soruldu. Sardoğan, 'bilmiyorum' yanıtını verdi. Tokat'ın Almus ilçesi, Ataköy beldesinde 17 Aralık'ta, 12 torun 5 çocuk sahibi Arife Gökçe, aniden kaybolmuş ve kendisinden haber alınamıyordu.

  Sinan Sardoğan, Arife Gökçe'nin kaybolmasından sorumlu kişi olarak sorgulanıyordu. Arife Gökçe henüz bulunamadı.

  Emniyet güçleri konuyla ilgili araştırmalarını sürdürüyor.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap