Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  arif eminoğlu ilkokulu kayseri

  1 ziyaretçi

  arif eminoğlu ilkokulu kayseri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  ARİF EMİNOĞLU İLKOKULU - Kayseri - Melikgazi

  Yazı kaynağı : www.ilkokullar.com

  Arif Eminoğlu İlkokulu (Melikgazi, Kayseri)

  Adres: Kılıçaslan Mahallesi Açı Sokak Numara: 5 Melikgazi – Kayseri
  Telefon: 0 352 234 19 66

  Harita

  Sayfa Ortası

  Yukarıda ki iletişim bilgilerinden okul yetkililerine ulaşarak velisi olduğunuz öğrenciniz için okul genel işleyiş bilgisi öğrencinin detaylı notları öğrenme, arkadaşları ve öğretmeni ile uyumu, okula zamanında gidip, gitmediği takip etmek.

  Devamsızlık durumunu, yapılacak olan okul toplantıları ve seminerleri, okul kütüphanesinden çocuğunuz yararlanıp, yararlanmadığını, disiplin kurallarına uyup, uymadığını ve diğer tüm eğitim konuları hakkında yetkililerden bilgi alabilirsiniz. Unutmayınız okul çağlarında olan bir kişinin en iyi öğretmeni velisi olduğu anne veya babasıdır.

  Ülkemizde bulunan tüm okullar Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim alanlarıdır. Burada yer alan iletişim ve diğer bilgiler Milli Eğitim Bakanlığının sitesinden yararlanılarak sizlere detaylı bir şekilde verilmeye çalışılmıştır. Burada bulunan bilgiler ile sadece okul ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçecek kişilerin okul iletişime geçmeden önce bazı hususlara dikkat etmesini öneririz.

  Bu hususlar ise adres ve telefon numarasını doğru aldığınıza emin olunuz. Telefon ile iletişime geçecekseniz telefon numarasını doğru çevirdiğinize emin olunuz. Okulun bulunduğu yere gidecekseniz gitmeden önce sayfayı yazdırabilir ya da bir yere not alabilirsiniz.

  Birçok okul ismi Türkiye genelinde neredeyse aynıdır. Okul ismi ile değilde il ve ilçe olarak gitmelisiniz. Atatürk Okulu arıyorsanız sayfada yer alan Atatürk Okulunun sizin aradığınız il ya da ilçe için mi geçerli olduğunu sayfadan kontrol ediniz. Bu şekilde arama sonuçlarından tam olarak yararlanmış olursunuz.

  Daha Fazla Görüntü

  Yazı kaynağı : www.nibiyo.com

  Arif Eminoğlu İlköğretim Okulu (Arif emin oğlu ilk okulu), Melikgazi nerede, Otobüs veya Tramvay ile nasıl gidilir?

  Arif Eminoğlu İlköğretim Okulu (Arif emin oğlu ilk okulu), Melikgazi nerede, Otobüs veya Tramvay ile nasıl gidilir?

  Melikgazi şehrinde Arif Eminoğlu İlköğretim Okulu (Arif emin oğlu ilk okulu) konumuna Toplu Taşıma

  Melikgazi, Türkiye'deki Arif Eminoğlu İlköğretim Okulu (Arif emin oğlu ilk okulu) adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Arif Eminoğlu İlköğretim Okulu (Arif emin oğlu ilk okulu) adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Arif Eminoğlu İlköğretim Okulu (Arif emin oğlu ilk okulu) adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Arif Eminoğlu İlköğretim Okulu (Arif emin oğlu ilk okulu) için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Melikgazi Kaymakamligi; Melikgazi Kaymakamlik; Melikgazi Belediye; Büyükşehir Belediye - Forum Kayseri; Büyükşehir Belediyesi; Nato Cad.2; Emirgan 1.

  Arif Eminoğlu İlköğretim Okulu (Arif emin oğlu ilk okulu) adresine Otobüs veya Tramvay ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 165, 260, 30, 303, 360, 490, 501, 590, 91 Tramvay: ORGANİZE SANAYİ - İLDEM

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Arif Eminoğlu İlköğretim Okulu (Arif emin oğlu ilk okulu) için yol tarifi alın.

  Arif Eminoğlu İlköğretim Okulu (Arif emin oğlu ilk okulu) adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Melikgazi konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Arif Eminoğlu İlköğretim Okulu (Arif emin oğlu ilk okulu) için Otobüs ve Tramvay fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  KAYSERİ MELİKGAZİ Arif Eminoğlu İlkokulu Hakkında

  KAYSERİ MELİKGAZİ Arif Eminoğlu İlkokulu

  Okul Kadrosu :

  Okuldan Haberler :

  AFAD DEPREM TAHLİYE TATBİKATI YAPILDI AFAD DEPREM TAHLİYE TATBİKATI YAPILDI

  OKULUMUZ SINIF ÖĞRETMENİ FİLİZ SİCİMGİLLER EMEKLİ OLDU. OKULUMUZ SINIF ÖĞRETMENİ FİLİZ SİCİMGİLLER EMEKLİ OLDU.

  24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN

  10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI YAPILDI 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI YAPILDI

  KIZILAY HAFTASI KUTLANDI KIZILAY HAFTASI KUTLANDI

  CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

  Salgın Hastalık Döneminde Psikolojik Sağlamlığımızı Korumakla İlgili Yardım Rehberleri Salgın Hastalık Döneminde Psikolojik Sağlamlığımızı Korumakla İlgili Yardım Rehberleri

  Başarılar :

  Güncelleme tarihi: 11.03.22

  Yazı kaynağı : www.okullarhakkinda.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap