Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  arcane 2. sezon ne zaman

  1 ziyaretçi

  arcane 2. sezon ne zaman bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Arcane 2. Sezon Yayın Tarihi Sızıntıları

  Arcane 2. Sezon Yayın Tarihi Sızıntıları

  FOXNGAME

  Hakkımızda

  Gizlilik ve Güvenlik

  Üyelik Sözleşmesi

  Müşteri Açık Rıza Onay Metni

  KVKK Aydınlatma Metni

  Elektronik İleti Onayı

  Bayilik Başvurusu

  İletişim

  Yazı kaynağı : www.foxngame.com

  Netflix'e damga vurmuştu: League of Legends dizisi Arcane 2. sezon onayı aldı

  Netflix'e damga vurmuştu: League of Legends dizisi Arcane 2. sezon onayı aldı

  Netflix ve Riot Games, Riot Games’in dünya çapında milyonlarca oyuncuya sahip video oyun serisi League of Legends evreninde geçen animasyon dizisi "Arcane"in 2. sezon onayı aldığını duyurdu. 

  Yeni sezon haberi, kısa bir tanıtım videosu eşliğinde açıklandı.

  Animasyon dizisi Arcane, Riot Games’in popüler oyunu League of Legends’ın evreninde geçiyor ve oyunun öncesini konu alıyor. Dizinin yaratıcıları Christian Linke ve Alex Yee, ilk sezonda aldıkları olumlu geri dönüşlerden memnun olduklarını ve ikinci sezon için hazırlıklar yaptıklarını dizinin hayranlarıyla paylaştı.

  Geçtiğimiz günlerde oyunun hayranlarını bir araya getiren, Netflix ve Riot Games iş birliğinde gerçekleşen etkinlikte yeni sezonun geleceği duyuruldu. Yeni sezonla ilgili henüz net bilgiler paylaşılmasa da dizinin seslendirme kadrosunda yer alan Hailee Steinfeld, Ella Purnell ve Katie Leung‘un ikinci sezonda da yer almasına muhtemel gözüyle bakılıyor.

  2023'TE YAYINLANACAK

  FilmLoverss'ın Variety üzerinden aktardığı habere göre; 6 Kasım’da yayınlanan ilk sezonuyla Arcane kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Dizi, League of Legends oyununda yer alan krallıklardan biri olan Piltover şehrinin altındaki derin kanyon ve vadilerde uzanan, geniş bir alt şehir olan Zaun’da geçiyor. 

  Riot Games’in televizyon için geliştirdiği ilk yapım olan dizi League of Legends’ın popüler karakterleri Jinx ve Vin’e odaklanıyor.

  Dizide Jinx karakterini Ella Purnell seslendirirken Vin karakterini ise Hailee Steinfeld seslendiriyor. Ayrıca seslendirme kadrosunda Harry Llyod, Amirah Vann, Toks Olagundoye ve Kevin Aljandro gibi isimler yer alıyor. 

  Yapım aşamasında olan ikinci sezonun yayın tarihi henüz belli olmasa da izleyici ile 2023 yılında buluşması planlanıyor.

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Arcane 2. sezon ne zaman yayınlanacak? LOL Arcane 2. sezon tarihi

  Arcane 2. sezon ne zaman yayınlanacak? LOL Arcane 2. sezon tarihi

  Netflix ve Riot Games tarafından seyirciye sunulan animasyon dizisi Arcane, kısa sürede herkes tarafından sevilerek büyük bir izleyici kitlesine ulaştı.

  League of Legends oyununa dayanan Netflix dizisi Arcane, Piltover adlı ütopik bir bölgede ve baskı gören yer altı şehri Zaun'da geçiyor. Dizi, iki efsanevi League of Legends şampiyonunun doğuş öyküsünü ve onları birbirinden ayıracak gücün hikâyesini anlatıyor.

  9 bölümden oluşan ilk sezonu bitiren seyirciler, yeni sezon olacak mı merak ediyor. Arcane 2. sezon ne zaman yayınlanacak? LOL Arcane 2. sezon olacak mı, var mı, ne zaman? soruları araştırma konusu oldu.

  Netlfix Türkiye, Arcane dizi için 2. sezon onayının alındığını duyurdu. Peki Arcane 2. sezon ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar...

  Netflix ve Riot Games iş birliğinde gerçekleşen etkinlikte yeni sezonun geleceği duyuruldu. Yapım aşamasında olan ikinci sezonun yayın tarihi henüz belli olmasa da izleyici ile 2023 yılında buluşması planlanıyor.

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap