Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  aras kargo müşteri hizmetleri whatsapp

  1 ziyaretçi

  aras kargo müşteri hizmetleri whatsapp bilgi90'dan bulabilirsiniz

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

  MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ POLİTİKAMIZ

  Müşteri İlişkileri,

  Sektörde ilk tercih edilen marka olmak amacıyla;

  ŞİKAYETLERİNİZİ  İLETEBİLECEĞİNİZ KANALLAR

  *Müşterilerimiz Web, Mektup, Faks, E-mail üzerinden 7/24 bildirimde bulunabilmektedir. Geribildirim hizmet saatlerimiz kapsamında ele alınmaktadır.

  *Geri bildirim yönetim sürecinde, Aras Kargo tarafından gerçekleştirilen faaliyetler sırasında herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

  *Müşterilerin izni olmadığı sürece bilgiler 3.taraflarla paylaşılmamaktadır.

  MÜŞTERİ ŞİKAYETLERİ ÇÖZÜM SÜRECİMİZ

  ŞİKÂYETLERİMİ NEREDEN TAKİP EDEBİLİRİM?

  Şikayetlerinizi, çağrı kayıt numaranız ya da kargo takip numaranız ile takip edebilirsiniz.( Şikayet çağrı kayıt numaranız, geri bildiriminiz sonrasında sizlerle paylaşılan özel numaranızdır.

  Kargo takip numaranız ise gönderi yaptığınızda tarafınıza teslim edilen irsaliye üzerinde yer alan 12  haneli numaradır.)

  Yazı kaynağı : www.araskargo.com.tr

  Aras Kargo Whatsapp Şikayetleri - Şikayetvar

  Aras Kargo Whatsapp Hattı

  Telefon Numarası

  Telefon Numarası

  Bu makalede Aras Kargo telefon numarası ve Aras Kargo iletişim numarası gibi konuları okuyarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Aras Kargo iletişim adresi, Aras Kargo mail adresi numarası gibi içerikler için yorum yazabilir ayrıca Aras Kargo whatsapp numarası ve hattı hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Aras Kargo Telefon Numarası

  Aras Kargo, 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulmuş olan taşımacılık firmasıdır. Başlarda dağıtım ve pazarlama şirketi olarak faaliyet gösteren firma, 1989 yılında kargo şirketi olarak sektörde varlığını sürdürmeye devam etmiştir. Aras Kargo’nun günümüz itibariyle 13 bölge müdürlüğü, 29 transfer merkezi, 900 şubesi, 4000 adet civarında geniş bir araç kapasitesi ve 9 bine yakın çalışanı bulunmaktadır. Kargo şirketinin aylık hizmet kapasitesi 12 milyonu bulmaktadır. Hem şahsi hem de şirket ve kurumlar için hizmet vermekte olan firma, vizyon ve misyonunu müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur.

  Aras Kargo telefon numarası 444 45 52 nolu telefonu tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

  Aras kargo ile çalışan kişi ve firmaların bilgi almak ve kargo takibi yapmak için ihtiyaç duyduğu hizmeti, firma çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden vermektedir. 4442552 olan bu numara üzerinden firmanın çağrı merkezi ile iletişime geçip kargo alımı, teslimatı ve kargo takibi gibi birçok konuda yardım alabilirsiniz. Ayrıca müşteri temsilcileri aracılığı ile dilek ve şikayetlerinizi firmaya iletmeniz de mümkündür.

  Aras Kargo İletişim Numarası

  Aras Kargo, birçok farklı koldan müşterilerine hizmet vermektedir. Bunlardan biri olan Aras gün içi özelliği ile aynı gün ulaşmasını istediğiniz kargolarınızı maksimum 30 kilogram olması kaydıyla teslim edebilirsiniz. Bu konudaki tek şart saat 11:00’a kadar kargoyu en yakın şubeye teslim etmenizdir. Bu hizmet bazı illerde geçerli olup, teslimat sonrasında SMS bildirimi yapılmaktadır. Firmanın bir diğer özel hizmeti de Aras Günaydın hizmetidir. Bu hizmet sayesinde, kargolarınız en geç 10:00’da alıcısına ulaştırılmaktadır. Bu hizmet, taşımacılık alanında saat taahhütlü olarak yapılan tek uygulama olup, gönderi ağırlığınızın 20 kilogramı geçmemesi gerekmektedir. Kargo taşımacılığının genel prensibi olan Aras standart hizmeti, bu kapsama dahil olan geçerli alanlarda; 0-600 kilometre aralığındaki yerlere 24 saat, 600 kilometre ve üzerindeki yerlere ise 48 saat içerisinde kargonuzun teslimatı garantisini vermektedir. Bu gönderilerinizin ücretini, Aras Kargo’ya teslim ederken ödeyebileceğiniz gibi, alıcı tarafından ödenecek şekilde de teslimat yapabilirsiniz.

  Aras Kargo iletişim numarası 444 45 52 nolu telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

  Aras müşterilerinin bütün bu hizmetler hakkında bilgi almak istediğinde ulaşabileceği iletişim numarası, 4442552 olan çağrı merkezi hattıdır. Bu numara üzerinden Aras Kargo’nun bütün hizmetleri hakkında bilgi alabilir, belirttiğimiz hizmetlerin ayrıntılı şartlarını öğrenebilir, size en yakın Aras Kargo şubesinin adresini alabilir, dilek ve şikayetlerinizi müşteri temsilcisiyle paylaşabilirsiniz. İletmiş olduğunuz dilek ve şikayetler, müşteri temsilcileri tarafından yetkili birimlere ivedi bir şekilde iletilecek olup, en kısa sürede konuyla ilgili tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu dönüş duruma göre telefon yoluyla olabileceği gibi, mail aracılığı ile de olabilmektedir. Bu nedenle bu iletişim ağlarınızı sık sık kontrol etmeniz sorununuzun çözümü ve süreçler hakkında bilgi almanız açısından faydalı olacaktır.

  Aras Kargo İletişim Adresi

  Aras Kargo, müşterilerine birbirinden farklı yöntemlerle hizmet vermektedir. Bunlardan biri de Aras randevulu hizmetidir. Bu yöntemde, gönderilerinizin teslimat gününü ve saatini siz belirleyebilirsiniz. Alıcı kişinin müsaitlik durumuna göre istediğiniz zaman aralığı içerisinde kargonuzu gönderebilir, böylece hediyelerinizin sahibine teslimatını sağlayabilirsiniz. Aras Kargo şubelerinden alabileceğiniz bu hizmet için, size en yakın şubeye giderek gönderinizi teslim edebilirsiniz. Teslimatınız, gönderi varış şubesine iletildikten sonraki 5 gün içerisinde sizin tercih ettiğiniz gün ve saatte alıcısına teslim edilecektir. Bu hizmet için göndereceğiniz kargonun en fazla 50 kilogram ağırlığında ve maksimum 3 parça şeklinde olması şartı vardır. Bu hizmetin verildiği bölgeler mobil alan olarak geçmekte olup, bu alanların dışında kalan bölgelere Aras randevulu hizmeti verilmemektedir.

  Aras Kargo iletişim adresi bilgilerine ulaşmak için 444 45 52 nolu telefonu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

  Aras Kargo müşterilerinin merak ettiği konulardan biri Aras Kargo iletişim adresidir. İletişim adresi hususunda Aras Kargo’nun geniş bir ağa sahip olması müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Türkiye genelinde bulunan 900 şubesinden size en yakın olan birimi internet sayfası veya çağrı merkezi aracılığıyla öğrenebilir, bu nokta üzerinden firmayla iletişim kurabilirsiniz. Bu şubelerin dışında her ilde firmanın bölge müdürlükleri bulunmakta olup, genel merkezi İstanbul’dadır. Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Aras Plaza No:2 Kavacık /Beykoz/ İstanbul adresinde bulunan genel merkezle iletişime geçebilir, sorun ve önerilerinizi ilgili birimlere iletebilirsiniz.

  Aras Kargo Mail Adresi

  Aras Kargo’nun müşterilerine sunduğu en cazip hizmetlerden biri Aras tahsilatlı uygulamasıdır. Bu uygulama daha çok online satış ve pazarlama yapan kişiler veya şirketler tarafından kullanılmaktadır. Hizmetin amacı kapıda ödemeli ürünlerin iki tarafa da mağduriyet yaşatmadan güvenle teslimatının sağlanması yönündedir. Bu hizmet çerçevesinde, sattığınız ürün müşteriye teslim edilip, müşteriden ücreti alındıktan sonra hesabınıza iletimi sağlanmaktadır. Bütün bu işlemler, Aras Kargo güvencesi altında olup, müşterilerinize nakit veya kredi kartı ile ödeme seçenekleri sunulabilmektedir. Bu uygulama, ticari unvana sahip şahıs veya firmalar tarafından kullanılabilmektedir.

  Aras Kargo mail adresi https://www.araskargo.com.tr/tr/webform_aras.aspx nolu e postayı kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

  İnternet, televizyon veya telefon aracılığıyla satış yapan kişi veya şirketlerin müşterilerine güven vermek amacıyla kapıda ödeme seçeneği sunmasını ve müşteri ağının genişlemesini sağlayan bu hizmet, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu uygulamadan yararlanmak veya uygulama hakkında bilgi almak için Aras Kargo internet sitesinde bulunan Aras Tahsilatlı Başvuru Formu’nu doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında Aras müşteri temsilcileri tarafınıza dönüş yapacak ve teslimatlarınız için randevu oluşturacaktır. Elektronik ortamda Aras’ın hizmetleri hakkında bilgi almak isteyen müşteriler için firmanın sabit bir mail adresi bulunmamaktadır. Aras kargo ile iletişim kurmak için resmi sayfası üzerinden mevcut şikayet formunu doldurarak yetkililerin dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

  Aras Kargo WhatsApp Numarası

  Aras Kargo müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla birçok farklı hizmet sunmaktadır. Bunlardan biri de Aras geri dönüşlü hizmetidir. Bu uygulama kapsamında gönderinizi alıcısına teslim ettikten sonra, karşı taraftan talep ettiğiniz irsaliye, sözleşme veya tutanak gibi evraklarınızın ilgili kişiye imzalatıp tekrar tarafınıza iletilmesi söz konusudur. Bu hizmet için kargonuzu teslim ederken şubeye durumu belirtmeniz yeterli olacaktır. Aras Kargo’nun sunduğu en büyük kolaylıklardan biri de Aras uçak hizmetidir. Bu hizmet kapsamında şehir dışına iletilmesi gereken önemli acil gönderi, evrak veya dosyalarınız 24 saat içerisinde ilgili alıcıya teslim edilmektedir. Bu hizmet için sunulan adresten alım ve adrese teslim için ise herhangi bir ek ücret söz konusu değildir. Hizmetin geçerli olduğu illeri öğrenmek için çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.

  Aras Kargo whatsapp numarası 444 45 52 nolu hattı kullanarak erişebilirsiniz.

  Aras Kargo, yurtiçinde sağladığı hizmetlerin bir o kadarını da yurtdışı gönderilerinizde sunmaktadır. Bünyesinde vermiş olduğu standart, ekspres, hava kargo, karayolu ve denizyolu ulaşım seçenekleriyle yurtdışı gönderileriniz için farklı seçenekleri bulunmaktadır. Aciliyeti bulunmayan gönderileriniz için standart iletim hizmetini tercih ederek uygun fiyatlarla ve imkan dahilindeki en kısa sürede yurtdışına gönderim yapabilirsiniz. Belirli bir zaman çerçevesinde iletilmesi gereken gönderileriniz zaman garantili olarak ekspres kargo hizmeti kapsamında teslim edilmektedir. Hava kargo seçeneği ile, gönderileriniz kapınızdan alınarak bu süreçten sonraki bütün sorumluluk Aras Kargo’ya ait olmak kaydıyla dünyanın bütün havalimanlarına ulaşımı sağlanmaktadır. Karayolu ve denizyolu seçenekleri ile de aciliyeti bulunmayan gönderileriniz Oldukça uygun fiyatlarla adrese, limana veya gümrüğe teslim edilebilmektedir. Aras Kargo müşterilerinin bu hizmetler ve daha fazlası hakkında bilgi almak için tercih edebileceği bir WhatsApp iletişim numarası bulunmamaktadır. Bu nedenle bilgi almak için belirtmiş olduğumuz çağrı merkezi numarası aracılığıyla firmaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Aras Kargo Genel Müdürlük

  Adres İrtibat Bilgisi : Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Aras Plaza No:2, 34820 Kavacık/Beykoz/İstanbul

  İletişim Tel No : 0 (216) 538 55 00

  Fax Hattı : 0 (216) 538 56 52

  Çağrı Merkezi Telefonu : 444 25 52

  Arama Terimleri: Aras Kargo iletişim bilgileri, Aras Kargo telefon no, Aras Kargo irtibat tel, Aras Kargo canlı destek, Aras Kargo müşteri temsilcisi, Aras Kargo şikayet hattı, Aras Kargo müşteri hizmetleri numarası, Aras Kargo çağrı merkezi numarası, Aras Kargo iletişim numarası, Aras Kargo çağrı merkezi, Aras Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma, Aras Kargo telefon numarası, Aras Kargo iletişim numarası, Aras Kargo iletişim adresi, Aras Kargo mail adresi, Aras Kargo whatsapp numarası

  Yazı kaynağı : telefonnumara.com

  Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

  Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

  Celal Aras tarafından 1989’da kurulan Aras Kargo, günümüzde en çok tercih edilen kargo şirketleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinde 1000’i aşkın şube ile Aras Kargo tercih edilmektedir. Bununla birlikte birçok e-ticaret sitesi ve online mağazalarda gönderimlerini Aras Kargo ile yapıyor. Dolayısıyla Aras Kargo her geçen gün daha fazla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Günümüzde Aras Kargo, 14 bölge müdürlüğü ve 28 transfer merkezi ile hizmet vermektedir. Bununla birlikte geniş bir dağıtım ağına da sahiptir.

  Aras Kargo müşteri hizmetleri 444 25 52 numarası ile görüşerek geciken kargo, kurye çağırma, kargo sorgulama vb. sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Aynı zamanda en yakın şube, kargo teslim tarihi vb. konular için de Aras Kargo çağrı merkezi ile görüşmeniz gerekiyor.

  İçeriğimizin devamında Aras Kargo müşteri hizmetleri ve alternatif iletişim kanalları hakkında bilgiler yer alıyor. Aynı zamanda Aras Kargo ile ilgili en önemli soruları aşağıda sizin için cevaplandırdık.

  UPS Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

  Aras Kargo Çağrı Merkezi

  Aras Kargo İletişim

  Aras Kargo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Yurtdışı ve yurtiçi birçok noktada hizmet veren Aras Kargo, e-ticaret sitelerinin en fazla tercih ettiği kargo şirketlerinden biridir. Aşağıda Aras Kargo ile ilgili en çok merak edilen sorular ve özenle araştırdığımız cevaplar yer alıyor. Siz de yorumlarda Aras Kargo hakkında sorularınızı belirtebilir veya görüş ya da önerilerinizi paylaşabilirsiniz!

  Aras Kargo Kargom Ne Zaman Gelir?

  araskargoSiparişiniz kargoya verildiği günden itibaren 1 – 2 iş günü içinde Aras Kargo, kargonuzu ulaştırır. Bununla birlikte gönderici ve alıcı mesafesi 600 km üstü ise kargonun teslim edilme süresi gecikebilir. Aynı zamanda operasyonel hizmet alanlarının dışında kalan mahalle, ilçe veya köyler için Aras Kargo teslim zamanı uzayacaktır. Aras Kargo müşteri hizmetleri numarası 444 25 52ile görüşerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Aras Kargom Nerede?

  Gönderi takibi ve Aras Kargom nerede sorunlarınız için birçok çözüm imkanı vardır. Aras Kargom nerede için kullanabileceğiniz yöntemler:

  Aras Kargo Takip Numarası Nasıl Öğrenilir?

  araskargo2Gönderdiğiniz veya alacağınız kargoyu her aşamada görmek için mutlaka kargo takip numarası öğrenmelisiniz. Kargo takip numarası, göndericiye verilen belgede yazmaktadır, aynı zamanda alıcı kişinin telefon numarasına SMS olarak gönderilir. Tüm bunlara rağmen Aras Kargo takip numarasını öğrenemediyseniz 444 25 52 müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

  Aras Kargo Çalışma Saatleri Nedir?

  aras calisma saatleriKargo takibi, kargo vermek ya da kargo sorgulama vb. sorunlarınız için Aras Kargo şubelerine başvurmalısınız. Aras Kargo çalışma saatleri:

  Aynı zamanda Aras Kargo pazar günleri çalışmamaktadır.

  Aras Kargo Akşam Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor?

  Kargonuzun dağıtıma çıktığına dair mesaj aldıysanız, mutlaka gün içinde teslim edilecektir. Aras Kargo, akşam 18:00’e kadar dağıtım yapmaktadır. Bununla birlikte cumartesi günleri teslimat süresi öğlen 13:00’de sonlanır. Pazar günleri ise Aras Kargo dağıtım yapmaz.

  Aras Kargo Eve Getirmiyor Mu?

  Kargonuz, 30 kg altında ise Aras Kargo eve teslimat yapmaktadır. Ancak 30 kg üstü kargolar, eve değil bina önüne getirilir. Aynı zamanda bazı Aras Kargo şubeleri, ‘evde yoktunuz’ gerekçesiyle kargonuzu teslim etmeden SMS atabilir. Bu durumlarda Aras Kargo şikayet numarası 444 25 52 ile sorununuzu bildirebilirsiniz.

  Aras Kargo İade Yapılır?

  E-ticaret sitelerinden veya online olarak aldığınız ürünlerden memnun kalmadıysanız Aras Kargo ile iade edebilirsiniz. Ancak bunun için gönderinin Aras Kargo ile teslim edilmesi gerekir. Ürün ve ürün faturasını Aras Kargo’ya götürdükten sonra satıcı tarafından size verilen iade numarasını söyleyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

  Aras Günaydın Kargo Nedir?

  aras gunaydinAcil teslim edilmesi gereken paketleriniz için Aras Günaydın Kargo hizmetini kullanabilirsiniz. Günaydın Kargo, şehir içi ve şehir dışı gönderimlerde ertesi gün sabah 10:00’a kadar kargo teslimatı yapmaktadır.

  Yazı kaynağı : cagrimerkezinumarasi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap