Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  aras kargo müşteri hizmetleri 7/24

  1 ziyaretçi

  aras kargo müşteri hizmetleri 7/24 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Şikayetleri - Şikayetvar

  Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

  Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

  Celal Aras tarafından 1989’da kurulan Aras Kargo, günümüzde en çok tercih edilen kargo şirketleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinde 1000’i aşkın şube ile Aras Kargo tercih edilmektedir. Bununla birlikte birçok e-ticaret sitesi ve online mağazalarda gönderimlerini Aras Kargo ile yapıyor. Dolayısıyla Aras Kargo her geçen gün daha fazla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Günümüzde Aras Kargo, 14 bölge müdürlüğü ve 28 transfer merkezi ile hizmet vermektedir. Bununla birlikte geniş bir dağıtım ağına da sahiptir.

  Aras Kargo müşteri hizmetleri 444 25 52 numarası ile görüşerek geciken kargo, kurye çağırma, kargo sorgulama vb. sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Aynı zamanda en yakın şube, kargo teslim tarihi vb. konular için de Aras Kargo çağrı merkezi ile görüşmeniz gerekiyor.

  İçeriğimizin devamında Aras Kargo müşteri hizmetleri ve alternatif iletişim kanalları hakkında bilgiler yer alıyor. Aynı zamanda Aras Kargo ile ilgili en önemli soruları aşağıda sizin için cevaplandırdık.

  UPS Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

  Aras Kargo Çağrı Merkezi

  Aras Kargo İletişim

  Aras Kargo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Yurtdışı ve yurtiçi birçok noktada hizmet veren Aras Kargo, e-ticaret sitelerinin en fazla tercih ettiği kargo şirketlerinden biridir. Aşağıda Aras Kargo ile ilgili en çok merak edilen sorular ve özenle araştırdığımız cevaplar yer alıyor. Siz de yorumlarda Aras Kargo hakkında sorularınızı belirtebilir veya görüş ya da önerilerinizi paylaşabilirsiniz!

  Aras Kargo Kargom Ne Zaman Gelir?

  araskargoSiparişiniz kargoya verildiği günden itibaren 1 – 2 iş günü içinde Aras Kargo, kargonuzu ulaştırır. Bununla birlikte gönderici ve alıcı mesafesi 600 km üstü ise kargonun teslim edilme süresi gecikebilir. Aynı zamanda operasyonel hizmet alanlarının dışında kalan mahalle, ilçe veya köyler için Aras Kargo teslim zamanı uzayacaktır. Aras Kargo müşteri hizmetleri numarası 444 25 52ile görüşerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Aras Kargom Nerede?

  Gönderi takibi ve Aras Kargom nerede sorunlarınız için birçok çözüm imkanı vardır. Aras Kargom nerede için kullanabileceğiniz yöntemler:

  Aras Kargo Takip Numarası Nasıl Öğrenilir?

  araskargo2Gönderdiğiniz veya alacağınız kargoyu her aşamada görmek için mutlaka kargo takip numarası öğrenmelisiniz. Kargo takip numarası, göndericiye verilen belgede yazmaktadır, aynı zamanda alıcı kişinin telefon numarasına SMS olarak gönderilir. Tüm bunlara rağmen Aras Kargo takip numarasını öğrenemediyseniz 444 25 52 müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

  Aras Kargo Çalışma Saatleri Nedir?

  aras calisma saatleriKargo takibi, kargo vermek ya da kargo sorgulama vb. sorunlarınız için Aras Kargo şubelerine başvurmalısınız. Aras Kargo çalışma saatleri:

  Aynı zamanda Aras Kargo pazar günleri çalışmamaktadır.

  Aras Kargo Akşam Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor?

  Kargonuzun dağıtıma çıktığına dair mesaj aldıysanız, mutlaka gün içinde teslim edilecektir. Aras Kargo, akşam 18:00’e kadar dağıtım yapmaktadır. Bununla birlikte cumartesi günleri teslimat süresi öğlen 13:00’de sonlanır. Pazar günleri ise Aras Kargo dağıtım yapmaz.

  Aras Kargo Eve Getirmiyor Mu?

  Kargonuz, 30 kg altında ise Aras Kargo eve teslimat yapmaktadır. Ancak 30 kg üstü kargolar, eve değil bina önüne getirilir. Aynı zamanda bazı Aras Kargo şubeleri, ‘evde yoktunuz’ gerekçesiyle kargonuzu teslim etmeden SMS atabilir. Bu durumlarda Aras Kargo şikayet numarası 444 25 52 ile sorununuzu bildirebilirsiniz.

  Aras Kargo İade Yapılır?

  E-ticaret sitelerinden veya online olarak aldığınız ürünlerden memnun kalmadıysanız Aras Kargo ile iade edebilirsiniz. Ancak bunun için gönderinin Aras Kargo ile teslim edilmesi gerekir. Ürün ve ürün faturasını Aras Kargo’ya götürdükten sonra satıcı tarafından size verilen iade numarasını söyleyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

  Aras Günaydın Kargo Nedir?

  aras gunaydinAcil teslim edilmesi gereken paketleriniz için Aras Günaydın Kargo hizmetini kullanabilirsiniz. Günaydın Kargo, şehir içi ve şehir dışı gönderimlerde ertesi gün sabah 10:00’a kadar kargo teslimatı yapmaktadır.

  Yazı kaynağı : cagrimerkezinumarasi.com

  Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  Geniş bir dağıtım ağına sahip olan Aras Kargo, 1979 yılında sektörüne ilk adımı atmıştır. Kurulduğu yıldan itibaren dağıtım merkezlerine yenisini ekleyerek yoluna devam etmektedir. Ayrıca hızlı ve güvenli ulaşım hizmeti sayesinde kargolanan ürünlerde hiç bir sorun yaşanmaksızın adrese teslimi gerçekleştirilmektedir. Sektöründe lider marka olmayı kendine hedef edinen Aras Kargo, çalışmalarında daima yenilikçi ve teknolojinin getirilerini alanına uygulamayı başarabilen marka olma yolunda ilerlemektedir.

  Aras Kargo Dağıtım Ağı

  13 bölge müdürlüğü ve 900’e yakın şube sayısına sahip olan firma, hizmet alanı olarak her bölgeye ulaşım sağlamaktadır. Toplamda 4000’den azla araca sahip olması ile birlikte bünyesinde barındırdığı uzman çalışanlar sayesinde taşımacılık alanında profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

  Teknoloji ve Aras Kargo

  Yenilikçi olmayı kendine vizyon edinen Aras Kargo, teknolojik alt yapısı sayesinde alıcılara ve kargo gönderen kişilere 7/24 hizmet sunmaktadır. Kargo takibi ve birçok sorunun yanıtını alabilecekleri mobil ve web hizmeti sayesinde günün her saati bilgi edinebilmeyi kolaylaştırmaktadır. Ayrıca en yakın şube ve kargo ücreti hesaplama gibi teknolojik hizmetler ile kullanıcılarına çok yönlü bir platform sunmaktadır.

  Aras Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle Aras Kargo resmi müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. 444 25 52 bu numarayı arayınız. Ardından 0 tuşu tuşlanarak kolay bir şekilde Aras Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

  Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Tuşlaması:
  444 25 52 -> 0

  Arama Terimleri: aras kargo müşteri hizmetlerine hemen bağlanma, aras kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma, aras kargo müşteri hizmetleri bağlanma, aras kargo müşteri hizmetleri numarası, aras kargo müşteri hizmetlerine bağlanma, aras kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma, aras kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanmak

  Yazı kaynağı : cagrimerkezinumarasi.com

  Aras Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Aras Kargo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aras Kargo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aras Kargo şikayet hattına erişebilirsiniz. Aras Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  1979 yılında kurulan Aras Kargo, günümüzde en çok tercih edilen kargo firmaları arasında yer almaktadır. Toplamda 19 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 790 şube ve 3000 araç filosu ile her ay ortalama 6 milyon kişi ve kuruluşa taşımacılık hizmeti vermektedir.

  Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine toplamda 1.500’ü aşkın merkeze taşımacılık yapmakta, ayrıca 800’den fazla noktaya mobil taşımacılık hizmeti vermektedir.

  Ekonomik, hızlı çözümleri ve güler yüzlü personeliyle birçok müşterisinin gözde firması olmuş durumdadır. Türkiye’de birçok internet alışveriş sitesi siparişlerini Aras Kargo aracılığıyla müşterilerine ulaştırmaktadır.

  Aras Kargo Çağrı Merkezi Numarası

  Aras Dağıtım ve Pazarlama 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu zamana kadar varlığını devam ettiren Aras Dağıtım ve Pazarlama gün geçtikçe çok kuvvetli bir dağıtım ağına sahip olmaya başlamıştır. Dağıtım ağında gelişen bu gücün taşımacılık alanında da kullanılması kararı alınmıştır. Bu bağlamda 1989 yılında Aras Kargo’nun temelleri atılmıştır. Aras Kargo zaman geçtikçe hizmet kalitesini artırmış ve sektörün enleri haline gelmiştir. Kargoculuk sektörüne birçok yenilik getiren Aras Kargo şu anda 13 adet bölge müdürlüğü, 900 civarında şube sayısı, 29 adet transfer merkezi, 4000 adedin üzerinde araç filosu ve 14 bin kişi civarında uzman kadro ile hizmet vermektedir.

  Her ay neredeyse 12 bin kişi, kurum ya da kuruluşa hizmet vermektedir. Aras kargo hizmet sınırlarını gün geçtikte daha da artırarak faaliyetlerine devam etmektedir. Daima istikrar ve özveri ile yoluna devam Aras Kargo, müşterilerine değer veren ve onların üstün bir kalitede hizmet almasına özen gösteren bir firmadır. Bu sebeple müşterilerinin aradığı zaman ulaşabilmesi amacıyla Aras Kargo Çağrı Merkezi Numarası oluşturulmuştur.

  Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

  Aras Kargo kurulduğu günden bu zamana dek üstün hizmet kalitesini ve müşterileri ön planda tutan prensiplerini daha da geliştirerek faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerin aldıkları hizmetin kalitesi ile ilgili bir sorun yaşamaları ya da danışmak, bilgi almak istedikleri bir konu olması halinde ulaşabilmeleri amacı ile Aras Kargo Müşteri Hizmetleri numarası 444 25 52 numarası ile hizmet vermektedir.

  Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Aras Kargo, birçok firma gibi işlerini özenle yapmaktadır. Özellikle müşterileri ön planda tutan ve onlara hak ettikleri kalitede hizmet sunan bir firmadır. Müşterilerini kendilerine ulaştıkları takdirde hat üzerinde dakikalarca bekletmek yerine onlara bir sıra vererek kısa zaman içerisinde operatöre geçiş yapılmaktadır. Bu hizmete Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma hattı sayesinde kolaylıkla ulaşılmaktadır.

  Aras Kargo Şikayet Hattı

  Aras Kargo müşterilerinin aldıkları hizmeti beğenmemesi, memnun kalmaması gibi durumlarda bu geri dönüşleri firmaya iletebilmeleri amacıyla Aras Kargo Şikayet Hattı kurulmuştur. Aynı zamanda sitede yer alan şikayet formlarını doldurarak da firmaya şikayetlerinizi, istek ve beklentilerinizi sunabilirsiniz.

  Aras Kargo çağrı merkezini arayarak, gönderi numaranızı tuşladıktan hemen sonra gönderinizin nerede olduğu hakkında tüm bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca kargonuz hangi şubede ise müşteri temsilcisi sizi kargonuzun bulunduğu şubeye yönlendirmekte ve hızlı olarak sonuç almanızı sağlamaktadır.

  İLETİŞİM BİLGİSİ

  Aras Kargo Genel Müdürlük
  Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Aras Plaza No:2, 34820 Kavacık/Beykoz/İstanbul
  Tel: 0 (216) 538 55 00
  Fax: 0 (216) 538 56 52
  Çağrı Merkezi: 444 25 52

  Ayrıca aşağıda vereceğimiz bağlantılar aracılığıyla siparişiniz hakkında son durum bilgisine ulaşabilir, kargonuzun ücretini hesaplayabilir, siparişiniz kaç günde geleceği hakkında tahmini bilgiye ulaşabilir; Aras Kargo hakkında istek, sorun, şikayet ve önerilerinizi kolayca iletebilirsiniz.

  Aras Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
  444 25 52

  Aras Kargo Resmi Web Sitesi (Gönderi takibi ve diğer işlemler anasayfa üzerindedir.)
  Aras Kargo İletişim Formu

  Arama Terimleri: aras kargo iletişim bilgileri, aras kargo telefon no, aras kargo irtibat tel, aras kargo canlı destek, aras kargo müşteri temsilcisi, aras kargo şikayet hattı, aras kargo müşteri hizmetleri, aras kargo müşteri hizmetleri numarası, aras kargo çağrı merkezi numarası, aras kargo iletişim numarası, aras kargo çağrı merkezi, aras kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap