Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  arap makyaj dünyası diş beyazlatıcı

  1 ziyaretçi

  arap makyaj dünyası diş beyazlatıcı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Arap Makyaj Dünyası Diş Beyazlatıcı Set Aktif Karbon Black Diamond Yorumları - Trendyol

  Arap Makyaj Dünyası Black Dıamond Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu 50 gr Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

  Diş Beyazlatıcı Jel 5'li Set

  Çay, Kahve ya da nikotine bağlı olarak dişlerinizde sararma oluşabilir. Dişlerinizde oluşan bu sarı lekeler hem zamanla diş minesine zarar vermekte hem de estetik olarak hoş olmayan bir görüntü oluşturmaktadır.

  Çay, kahve ve sigara kullanımına bağlı olarak diş minesi üzerinde oluşan diş plaklarını narince temizleyen  Diş Beyazlatıcı Jel, günlük diş bakımınız, diş taşlarınızın temizliği ve diş minesinin güçlenmesinde de etkili olduğu için günlük olarak kullanıma uygundur.  Diş Beyazlatıcı Jel ile ağız ve diş bakımı, diş taşı temizliği, diş minesi güçlenmesi ve tabii ki ışıl ışıl bembeyaz dişlere kavuşabilirsiniz.

  Diş Beyazlatıcı Jel, dişlerinizin zarar görmeden eski beyaz görüntüsüne kısa bir sürede kavuşmasında oldukça etkili bir üründür.  Diş Beyazlatıcı Jel diş fırçanız aracılığı ile dişlerinize uygulamanız yeterli olacaktır. Diş Beyazlatıcı Jel, düzenli olarak kullanım sonrasında kısa bir süre de beyazlatıcı etkisinin farkını dişlerinizde göreceksiniz. Daha sağlıklı, lekesiz ve bembeyaz dişlere kavuşmanız için Diş Beyazlatıcı Jel ile günde 2 kere dişinizi fırçalamanız yeterli.

  Uygulama: ıslatılmış diş fırçanızın üzerine az miktar da Diş Beyazlatıcı Jel koyarak dişlerinizi 2 dk. boyunca fırçalamanız ve 4-5 dk beklemeniz gerekmektedir.. Fırçalamanın ardından Jeli yutmayarak tükürünüz ve bol su ile ağzınızı durulayınız. Diş Beyazlatıcı Jel günde 2 kere uygulamanız dişlerinizin eski beyazlığına kavuşması için yeterli olacaktır.

  Uyarı : Diş Beyazlatıcı Jel kesinlikle yutmamalısınız. 12 Yaş altı çocukların kullanımına uygun değildir. Dişlerinizde hassasiyet var ise ve Diş Beyazlatıcı Jel kullandığınızda size rahatsızlık veriyorsa ürünü kullanmayı bırakmanızı tavsiye ederiz.

  Yazı kaynağı : arapmakyajdunyasi.com.tr

  Arap Makyaj Dünyası Diş Beyazlatıcı

  Arap Makyaj Dünyası Aktif Karbon Diş Beyazlatma Seti

  Arap Makyaj Dünyası 50 gr Black Diamond Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap