Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  arçelik klima sıcak ayarı nasıl yapılır

  1 ziyaretçi

  arçelik klima sıcak ayarı nasıl yapılır bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Klimanın sıcaklık ayarı nasıl yapılır?

  Klimanın sıcaklık ayarı nasıl yapılır?

  Yazı kaynağı : www.arcelik.com.tr

  Klima Sıcak Soğuk Ayarı Nasıl Yapılır?

  Klima Sıcak Soğuk Ayarı Nasıl Yapılır?

  Klimalar gerek yaz, gerekse kış aylarında en çok kullanılan ısıtma sistemleridir. Pratik bir kullanım sunmaları nedeniyle günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilir. Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle beraber, birçok ürün yer alır. Bunlardan bazıları,

  Klima değiştirilmek zorunda kalındığında ya da ilk defa alındığında en önemli soru klimanın sıcak soğuk ayarı nasıl yapılır? Klimanın kumandasında rastgele tuşlara basmak kişilere içinden çıkılamayacak sonuçlar doğurduğu için, kullanıcılar çoğu zaman internetten araştırma yoluna gider.

  Arçelik Klima Sıcak Soğuk Ayarı Nasıl Yapılır?

  Arçelik klima soğuk ayarı genellikle yeni klima almış ya da bu markayı henüz kullanmaya başlamış kişiler tarafından sorulur. Eğer kumandanın kullanım kılavuzu kaybedilmişse, üzerinde yer alan farklı butonlar karışıklığa neden olabilir.

  Burada yukarı yönlü ok işareti, ortamın sıcaklığını yükseltmenize yardımcı olur. Ters yöndeki ok işareti de düşürmenizi sağlar. Yaptığınız işlem, anında devreye alınır.

  Klima Sıcak Soğuk Ayarı Nasıl Yapılır?

  Mitsubishi Klima Sıcak Soğuk Ayarı Nasıl Yapılır?

  Mitsubishi klima soğuk ayarı cihazın birçok kullanıcısı tarafından merak edilir. Kumanda üzerinde farklı tuşların da yer alması, kişilerin bilmediği işlemleri yapmama durumlarını ortaya çıkarır.

  Eğer kumanda incelenirse, iki tane ok işareti olduğu görülür. Bunlar aşağı ve yukarı yönlüdür. Şayet arttırmak istiyorsanız, yukarı yönü gösterene tıklanır. Ardından ekrandan sıcaklık takip edilir. Düşürmek için de aksi tercih edilir.

  Klima Sıcak Soğuk Ayarı Nasıl Yapılır?

  Vestel Klima Sıcak Soğuk Ayarı Nasıl Yapılır?

  Vestel klima soğuk ayarı merak ediyorsanız ve kitapçığı bulamamışsanız, endişe etmenizi gerektirecek bir durum yoktur. Zira kumanda üzerinde küçük bir inceleme yapmak, tüm sorunları çözer. Burada aşağı ve yukarı yönlerde iki yön oku vardır.

  Eğer aşağı işaret edene dokunursanız, soğuk ayarı yapılır. Sıcak ayarı için de yukarıyı gösteren seçilir.

  Klima Sıcak Soğuk Ayarı Nasıl Yapılır?

  Beko Klima Sıcak Soğuk Ayarı Nasıl Yapılır?

  Beko klima soğukluk ayarı için iki yön butonu vardır. Bunlardan yukarıya işaret edene dokunma, sıcaklığı arttırmanızı sağlar. Aksi yöndeki ise düşürür. Böylece anında kontrol yapmanız mümkündür.

  Klima Sıcak Soğuk Ayarı Nasıl Yapılır?

  LG Klima Sıcak Soğuk Ayarı Nasıl Yapılır?

  LG klima sıcak soğuk ayarı için kumandanın ortasında yuvarlak ve üzerinde ok simgesi olan 2 buton görülür. Üstteki seçeneğe basmak yükseltmenizi, alttaki ise düşürmenizi sağlar.

  Altus Klima Sıcak Soğuk Ayarı Nasıl Yapılır?

  Altus klima soğuk ayarı için kumandanın üst kısmında yan yana dikdörtgen şeklinde buton vardır. Bunlardan üst ok işareti sıcaklığı arttırmanızı sağlar. Diğeri ise düşürür. Bu sayede istediğiniz an yorulmadan, uzaktan kontrol yapabilirsiniz.

  Klima Sıcak Soğuk Ayarı Nasıl Yapılır?

  Yazı kaynağı : www.klimaservis-klimaservisi.com

  Arçelik klima kumandası sıcak soğuk ayarı

  Merhaba arkadaşlar, bu sayfada sizlere Arçelik klima kumandası sıcak soğuk ayarı hakkında bilgiler paylaşacağım.

  Oldukça kaliteli klimalar üreten Arçelik klima kumandasında sıcaklık ve soğukluk ayarı nasıl yapılır henüz bilmiyorsanız, bu yazıda mümkün en olan basit şekilde anlatmaya çalışacağım.

  Öncelikle aşağıdaki resme dikkatinizi verin. Burada Arçelik klimanın kumandası görülmektedir.

  Kumandanın üzerinde 1 numaralı ok işaretiyle gösterilen Mod tuşuna bir veya birkaç defa basın ve 2 numaralı okla gösterilen simgeyi görünce bırakın. Böylece klimanın modunu yaz ayarına getirmiş oldunuz.

  Şimdi ise sıcaklığı artırmak ve azaltmak için 3 numaralı oklarla gösterilen yukarı ve aşağı yönlü tuşlara basabilirsiniz. Yukarı doğru ok şeklindeki tuşa basınca eğer 18 derece ise 19 dereceye çıkar yani havayı biraz ısıtır. Aşağı yönlü oka basınca ise 18 derecedeyken 17 ye düşer yani havayı daha fazla soğutur.

  Eğer Arçelik marka klimalarda kumandadan sıcak soğuk ayarı yapmayı daha iyi anlamak isterseniz aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum.

  Yazı kaynağı : www.telefonhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap