Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  arçelik ekolojik inverter klima 12000

  1 ziyaretçi

  arçelik ekolojik inverter klima 12000 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  12325 Ekolojik Inverter Klima 12000 BTU/h | Split Klima | Isıtma Soğutma | Arçelik

  Arçelik Ekolojik 12325 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

  Arçelik Ekolojik 12325 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

  Arçelik Ekolojik 12325

  Son teknolojik gelişmelerin entegre edildiği Arçelik Ekolojik 12325 klima, evinizde veya ofiste son derece verimli çalışarak size yardımcı olur. Markanın iklimlendirme uzmanlığıyla ve üst düzey teknolojiyle tasarladığı Arçelik 12325 A++ Ekolojik 12.000 BTU duvar tipi klima yaşam alanlarınızda fark yaratır.

  Arçelik, yılların verdiği deneyim ile ısıtma ve soğutma amaçlı ileri teknolojiyle donatılmış Ekolojik 12325 A++ 12000 BTU modelini sizlerle buluşturur. Akıllı ev uygulamalarıyla zenginleştirilmiş klimanın kumandasıyla odalarda ısı kontrolü elinizin altında olur. Çevre dostu Arçelik 12325 A++ klima hem ısıtma amaçlı hem de soğutma amaçlı tüm işlemlerde üstün verimlilikle çalışır.

  Sahip olduğu modern teknoloji ile öne çıkarak enerjiyi en verimli şekilde değerlendirebilmenize imkân tanır. Elektrik faturalarında tasarruf edebilmenize olanak sunan Ekolojik 12325, soğutma için son derece yüksek performans gösterir. Ekonomik bir şekilde çalışarak tüketimi minimize eder.

  Yüksek soğutma performansı gösteren Arçelik Ekolojik 12325 klima, HomeWhiz teknolojisiyle tüm ev aletlerini akıllı bir uygulama ile yönetebilmenizi sağlar. 5 kademeli fan sistemine sahiptir. Hem sıcak hem de soğuk havayı mekânlarınızın tüm noktalarına eşit bir şekilde dağıtarak geniş etki alanı oluşturur. Sağlık için havanın kalitesi kadar temizliğin de öneminin bilincinde olan Arçelik, bu ürünü kendi kendini temizleme özelliği ile güçlendirir.

  Güçlü Soğutma Kapasitesi ile Arçelik Ekolojik 12325 Inverter Klima

  12000 BTU soğutma gücü ile geniş odalar için son derece etkileyici performans gösteren Arçelik Ekolojik 12325 A++ 12000 BTU klima, enerji tasarrufuyla hem elektrik faturanızı azaltır hem de doğayı koruyarak enerji verimliliğini artırır. Sahip olduğu ileri teknoloji sayesinde yaşam kaliteniz artar.

  İç ve dış ünite olarak iki farklı parçadan oluşan split klima soğutma ya da ısıtma amaçlı bulunduğu alandaki havayı içine çeker ve mevsimin koşullarına göre soğuk ya da sıcak hava üfler. Arçelik Ekolojik 12325 ile bulunduğunuz alan sürekli istenilen sıcaklıkta kalır. Arçelik Ekolojik 12325 split klima olması nedeniyle duvara kolaylıkla monte edilerek alan kaplamaz ve soğutma veya ısıtma işlemlerini en ideal şekilde yapar.

  En sıcak bölgelerde bile 12000 BTU soğutma kapasitesi ile üst düzey performans gösteren Arçelik Ekolojik 12325, geniş odalarda da verimli çalışır. Arçelik Ekolojik 12325 cihazının çift yönlü otomatik hava kontrolü özelliği bulunur. Aldığı havayı temizleyerek hem aşağı hem de yukarı yönlü olarak üfler ve ortamı arındırır.

  Bu şekilde pencere açılarak yaşam alanlarının havalandırılmasına da gerek kalmaz. Ayrıca otomatik hareketli hava dağıtımı özelliği de bulunur. Auto Swing ismi verilen bu özellik sayesinde hava akış yönünü değiştiren salınım ile konforunuz artar. Kanatlarının dikey ya da yatay olarak yön değiştirerek aşağı ve yukarı akış yönünde üfleme yapması yaz sıcaklarında kullanıcıya büyük bir serinlik keyfi verir.

  Arçelik Ekolojik 12325 Inverter Klimanın Önemli Özellikleri

  Yaşam alanınızda hava kalitesini artıran Arçelik, Ekolojik 12325 klima modelinin özel olarak tasarlanmış filtresi güvenli kullanım yaratır. Filtre içerisindeki parçaların kolaylıkla çıkarak kısa zamanda temizlenebilmesi ve klimaya tekrar takılması mümkündür. Bu şekilde filtresinde bakteri oluşumunun önüne geçerek sağlıklı bir kullanım sunar.

  Ayrıca, Arçelik 12325 Ekolojik 12000 BTU A++ Inverter duvar tipi klimanın, yumuşak hava akış yönü özelliğini ve temizleme fonksiyonunu tek tuşla çalıştırabilirsiniz. Nem alma moduna sahip klima, ortamdaki nemi tahliye ederek ideal düzeyde bir ortam yaratır. Özellikle nem seviyesi yüksek mevsimlerde bu modu çalıştırarak, cihazdan en ideal düzeyde yararlanılır.

  Çok yüksek sıcaklığa sahip bir günde bunaldığınızda Arçelik Ekolojik 12325, jet cool özelliği ile çok hızlı bir şekilde ortamı soğutabilir. Akıllı çalışma özelliği de bulunan 12325 Ekolojik Inverter klima 12000 BTU/H modeli, ortamdaki sıcaklık değişimini algılayarak farklılığa göre ısıtma ya da soğutma arasında geçiş yapabilir. Akıllı çalışma modu sayesinde, sıcaklık değerini ayarladığınız düzeyde tutabilirsiniz.

  Çoklu programlama özelliğine sahip Arçelik Ekolojik 12325 ile 1 günlük süre içinde farklı saatlerde açma kapama için programlama yapabilmek mümkündür. Bu özellik sayesinde Arçelik Ekolojik 12325 cihazının geleneksel modellere kıyasla açılması ve kapanması için 2 defa programlayabilme imkânı yakalanabilir.

  Bu şekilde ihtiyacınız olmadığı saatlerde klimanın kapanmasını sağlayarak enerjiden tasarruf edebilmek mümkündür. Bunun yanı sıra Arçelik Ekolojik 12325 cihazını siz eve gelmeden önce açılması için programlayabilir ve böylece odaya girdiğinizde ferah bir ortamla karşılaşabilirsiniz.

  Yeni Nesil Teknolojiye Sahip Arçelik Ekolojik 12325 Inverter Klima

  Arçelik 12325 A++ Ekolojik Split klima 12000 BTU üstün hava kalitesiyle çevre dostu bir soğutma yapabilme imkânı sunar. Doğaya saygılı R32 gaz sistemine sahip Arçelik Ekolojik 12325 split klima, enerji verimliliğiyle dikkat çeker. Fark yaratan özellikleriyle yüksek güçte çalışırken bile düşük ses seviyesi sağlayan klimanın çalışma şekli ile evlerde ya da iş yerlerinde en ideal düzeyde konfor elde edebilirsiniz.

  En yüksek derecede verimlilikle geliştirilmiş Inverter sistemi, ısı düzeyini en etkili olarak ayarlar ve enerji tüketimini en düşük seviyeye indirir. Fazla alan kaplamayan minimal tasarıma sahip ünitesi sayesinde, montaj ve konumlandırmada büyük kolaylık sağlar. Yüksek derecede ısıtma veya soğutma yapsanız bile düşük ses seviyesinde bir kullanım sunar.

  Yaşam alanlarınıza dört mevsim boyunca eşlik edebilen Arçelik Ekolojik 12325 modelinin kullanımı da oldukça pratiktir. Kolay anlaşılır bir tuş sistemine sahip kumanda ile Arçelik 12325 Ekolojik Inverter klima cihazını kolaylıkla kontrol edebilmek mümkündür. Hızlı çalışma modlarına da sahip kullanışlı Arçelik 12325 Ekolojik 12000 BTU/H ev tipi klima, beyaz rengiyle ortama modern bir hava kazandırır.

  Arçelik Ekolojik 12325 İle 12405 A++ Klima Arasındaki Farklar

  12325 Ekolojik klima ile Arçelik 12405 modeli hemen hemen tüm özellikler bakımından benzerlikler taşır. Ayrıca 12405 klimanın çıkarılabilir filtre, çift yönlü hava akış yönü ve hızlı soğutma özellikleri ile 12325 klima modelinden farkı yoktur. 12405 A+++ cihazının fiyatı da Ekolojik 12325 klima ile aynı seviyelerde seyreder. Tüketiciler iki ürünün özelliklerini karşılaştırarak, arasındaki farkları daha detaylı bir şekilde inceleyebilir. Bu sayede ihtiyaçlarınız için ideal olan klimanın hangisi olduğuna kolaylıkla karar verebilirsiniz.

  Arçelik Ekolojik 12325 Inverter Klimanın En Uygun Fiyat Seçenekleri

  Birinci sınıf donanımıyla öne çıkan 12325 modeli, sahip olduğu ileri teknolojiye rağmen cazip fiyat seçenekleriyle satışa sunulur. Yaşam alanlarınıza son derece kaliteli bir hava akışı getirebilecek ürün üstün performans sergiler. Klimayı iyi tanıyan kullanıcıların yaptığı 12325 Ekolojik Inverter klima 12000 BTU/H yorum ve incelemelerini gördüğünüzde cihazın üstün performansından haberdar olabilirsiniz.

  Teknolojik teknik donanıma rağmen ulaşılabilir fiyatlara sahip olan Arçelik Ekolojik 12325, her mevsimde yaşam kalitenizi yükselten bir ortam yaratır. Güçlü performansla çalışan Arçelik Ekolojik 12325 BTU klimanın en ucuz fiyat seçeneklerini görebilir ve sizin için en uygun ürünü karşılaştırma yaparak tercih edebilirsiniz.

  Ürünle ilgili daha detaylı bilgilere erişebilmek amacıyla cihazın kutusundan çıkan kullanım kılavuzu incelemelidir. Dönemsel olarak yapılan kampanyalardan yararlanarak Arçelik klimaya en uygun fiyat seçenekleriyle sahip olunabilir. Farklı indirim ve kampanyaları takip ederek bu şık ve modern tasarıma sahip modeli, cazip fiyatlarla tercih edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.akakce.com

  Arçelik 12325 Ekolojik Inverter 12.000 Btu/h Klima Fiyatı, Yorumları - Trendyol

  Arçelik 12325 Ekolojik Duvar Tipi Inverter Klima

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap