Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  arçelik ankastre bulaşık makinesi

  1 ziyaretçi

  arçelik ankastre bulaşık makinesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Arçelik Ankastre Bulaşık Makineleri

  Arçelik Ankastre Bulaşık Makineleri

  Arçelik Ankastre Bulaşık Makinesi

  Firma 1955 yılında kurulur ve o günden bugüne kadar firma kendini büyük ölçüde geliştirir. Günümüzde ise 12 markayla 146'dan fazla ülkede satış yapan büyük bir ağa sahiptir. Bu sektörlerde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri sunan dayanıklı küçük ve büyük ev aletleri ile  birçok alanda uzmanlaşır ve teknolojik özellikler geliştirir. Türk bir firma olan Arçelik uluslararası alanda adından oldukça söz ettirir. Şirket, dayanıklı ve kaliteli ürünleri ile, tüketicilere elektronik ürünleri pazarla ve satış sonrası hizmetleri sayesinde kullanıcıların her zaman yanında olur. Geniş ürün yelpazesi arasında beyaz eşya, elektronik ürünler, küçük ev aletleri ve buzdolabı, farklı boyutlarda dondurucu, çamaşır makinesi, Arçelik ankastre bulaşık makinesi, aspiratör, elektrikli süpürge, kahve makinesi ve mixer gibi mutfak ve eşyaları bulunur. Arçelik Türkiye'deki 4.500'den fazla şubeye sahiptir ve ile Çin ve ABD dahil 100'den fazla ülkede satış yapar. Alanında birçok ödüle layık görülen öncü bir markadır. 

  Arçelik Ankastre Bulaşık Makinesi Modelleri

  Firmanın birçok ürün modeli yer alır ancak ideal bir bulaşık makinesi satın almanın anahtarı, makinenin verimli ve etkili bir şekilde kullanılan bir ürün olmasından geçer. Hemen hemen herkesin evinde ihtiyaç duyulan temel beyaz eşyalar kategorisinde girer ve temel bir ihtiyaçtır. İster tek ister entegre bir makine seçin, çoğu makine yalnızca soğuk su alır ve bulaşık makinenizi mutfak lavabonuza mümkün olduğunca yakın yerleştirmeniz sizlere büyük kolaylık sağlar. Arçelik yarı ankastre bulaşık makinesi çelik iç gövdeye sahiptir. Tablet ve bulaşık parlatıcı koyma gözüne sahiptir. Bardak koruma tasarımına sahiptir. Motor tipi standart olarak geçer ve yarı yük yıkama özelliğine sahiptir. Filtresi kısmı metalden üretilir. Parlatıcı ve tuz göstergesi bulunur. Yüksekliği ayarlanabilir fincan rafları sayesinde bulaşıklarınızı yerleştirirken sizlere istediğiniz alanı düzenleme imkanını verir. Arçelik ankastre bulaşık makinesi 9262 ise tercih edilen diğer bir modeldir. Bu model 6 adet çalıştırma programına sahiptir. Ekonomi, mini, hızlı gibi birçok programı bulunur ve ihtiyaçlarınıza göre program değişikliği yapabilirsiniz. Su tüketimi, enerji tüketimi gibi özelliklere ürün detaylarından ulaşabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok modelle, ihtiyacınız olan boyuta karar vermek için arama özelliklerinizi daraltabilirsiniz. Mutfağınızda severek kullandığınız bir makine seçmek mantıklıdır, ve satın alırken ürünlerin boyutlarını da göz önünde tutmalısınız. Mutfağınızda sınırlı bir alan varsa daha küçük ve kompakt modeller de mevcuttur. Bulaşık makineleri bulaşıkları elle yıkanmaktan daha hijyenik bir şekilde temizler. Bulaşık makinesinin yüksek yıkama sıcaklıkları -  insanların dayanabileceğinden daha sıcak olması nedeniyle daha temiz sonuçlar gösterir. Bununla beraber makinelerin bulaşık makinesi deterjanları da tam temizleme sağlayan formüllerle üretilir. Bunlar göreceğiniz sonuçlarda önemli bir rol oynayan nedenler arasındadır. Bununla birlikte, nerdeyse her leke ile baş edebilirler fakat siz yine de bulaşık makinenizden en iyi şekilde yararlanmak için, tabakları üst üste koymadan önce sudan geçirin ve bir süre tam yıkama programı kullanmak istemiyorsanız durulama programını kullanın. İçerlerinde yer alan pervanenin serbestçe sallandığından ve uzun veya hacimli bulaşıklardan etkilenmediğinden emin olun. Bu önemlidir çünkü bu pervanenin dönmesi çalışmasını sağlar. Eğer bir bulaşığa takılırsa istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Zaman zaman, bu kolu tıkanabilir, böylece bulaşık makinesi düzgün çalışmaz. Bakım olarak da belirli adımları uygulamalısınız. Makineye zarar verebilecek bir kireç birikmesini önlemek için, uyarı ışığı seviyenin düşük olduğunu gösterdiğinde su yumuşatıcı tuzunu yenileyin. Her kullanımdan sonra filtreyi temizleyin ve her yükten sonra kapı contasını silin. Bu gibi basit taktikler makinenin daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

  Arçelik Ankastre Bulaşık Makinesi Fiyatları

   Arçelik ankastre bulaşık makinesi fiyatları ürünlerin modellerine ve teknik özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu özellikler genellikle ürünlerin kapasitesine ve yapıldıkları malzemelere göre değişir. Yapılan malzemeler kalitelidir ve paslanmaz çelik ağırlıklı olarak kullanılır. Fiyatlar ürünlerin boyutlarına göre değişir ve boyutları büyük olan modeller tek seferde daha çok bulaşığı yıkayabilir. Ürün özelliklerinin detaylı olması sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak içindir. Ürünlerin serilerine ve detaylarına göre sizler için en ideal olan modele karar verebilirsiniz. Çok fazla seçenek olması kafa karıştırıcı olsa da satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler ışığında bunu daha da kolay hale getirebilirsiniz. Bulaşık makinelerinin modelleri ve fiyatları arasında karşılaştırma yapmak amacıyla cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Daha önce kullanmadığınız için şüpheler taşıyorsanız ürünlerin altında bulunan ürün yorumları ve ürün değerlendirmeleri sizlere yardımcı olabilir.

  Arçelik Ankastre Bulaşık Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Arçelik ankastre tam bulaşık makinesi satın alırken dikkat etmeniz gereken özellik makinaların programlarıdır. Bu programlar farklı amaçlara hizmet etmek için tasarlanır ve bazı programlar diğerlerinden daha uzun veya kısa olabilir. Sadece bardak yıkamak için ayrı sadece tabak yıkamak için farklı programları deneyebilirsiniz. Satın almadan önce ürünün eni ve boyu dikkate alınmalıdır. Mutfağınızda yeterli alanınız yoksa büyük bir makine almaktan kaçınmalısınız. İdeal boyutlarda olan ve mutfakta bulunan makineler daha kullanışlı olur. Bütçenize uygun olan birçok model arasından en uygun olan modele karar vermeniz gerekir. Estetik kaygılar taşıyorsanız Arçelik’in farklı renklere sahip bulaşık makinesi serilerini inceleyebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.cimri.com

  Ankastre Bulaşık Makinesi

  Arçelik 9252 MI 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

  Arçelik 9252 MI 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

  Arçelik 9252 MI

  Arçelik’in kusursuz kalite anlayışını ortaya koyan ürünler arasında yer alan 9252 MI modeli, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen bulaşık makinelerinden biri haline gelir. Bu cihazın en dikkat çekici özelliklerinden biri, sahip olduğu geniş kapasitedir. Hem üst hem de alt sepetinin geniş yapısı, yalnızca bardak, tabak gibi az yer kaplayan ürünleri değil tencere, tava, saklama kabı gibi geniş malzemeleri de yerleştirebilmenize imkan sunar. Bununla birlikte üst sepetin hareket ettirilebilen yapısı sayesinde ihtiyacınıza göre yüksekliğini ayarlayabilmeniz mümkündür.

  Böylelikle bulaşıklarınızı çok daha düzenli bir biçimde yerleştirebilirsiniz ve alanınızı verimli kullanabilirsiniz. Bunun haricinde Arçelik 9252 MI modelinde farklı yıkama programı opsiyonları ön plana çıkar. Farklı sıcaklık, durulama ve süre alternatiflerine sahip olan bu programlar sayesinde bulaşıklarınızın yoğunluğu ve kirlilik seviyesi için ideal seçeneği başlatabilir ve tabaklarınızın, bardaklarınızın tüm kirlerden ve yağlardan arınmasını sağlayabilirsiniz.

  Programların sunmuş olduğu su sıcaklığını ayarlayabilmeniz de mümkündür. Böylece makinenizi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Arçelik’in bu bulaşık makinesi modeli, tasarım açısından da en çok dikkat çeken ürünlerden biridir. Modern ve göz alıcı dizaynı hemen hemen her mutfak dekorasyonuna kolay bir şekilde uyum sağlar ve bir bütünlük yaratır. Bunun dışında maksimum dayanıklılığa sahip olduğu için size de uzun ömürlü ve kaliteli bir deneyim yaşama fırsatı sunar. Siz de ürün hakkında yapılan yorumları inceleyerek detaylara hakim olabilir ve buna göre kararınızı verebilirsiniz.

  Arçelik 9252 MI Teknik Özellikler

  Arçelik 9252 MI modeli, teknik detayları itibari ile kusursuz bir performans ortaya koyarak kullanıcılara da etkili bir deneyim yaşatır. Ürünün teknik detayları ise şu şekildedir:

  Arçelik 9252 MI Muadillerinden Ayıran Özellikler

  Arçelik 9252 MI bulaşık makinesi, performansı ile kullanıcılara benzersiz bir kullanım sağlar. Ancak bunun yanı sıra ürünü muadillerinden farklı kılan bazı özellikleri de mevcuttur. Bu özelliklerin başında ise minimum seviyede su ve enerji tüketimi yapıyor olması gelir. Ürün yıllık ortalama olarak 3612 lt su ve 262 kWh enerji tüketir. Dolayısıyla kullanıcılara tasarruf etme konusunda yardımcı olurken aynı zamanda çevre dostu ürünler arasında da yerini alır.

  Cihazı benzerlerinden ayıran bir diğer özelliği de mevcut yıkama programlarının su sıcaklığını ayarlayabilmenize olanak sağlamasıdır. Eğer bulaşıklarınız fazla kirliyse seçtiğiniz yıkama programının kullandığı suyun sıcaklık seviyesini yükseltebilirsiz. Bu sayede lekeler oldukça kolay bir şekilde yok olur. Ürün yoğun bir yıkama performansı göstermesine rağmen bardaklarınızın veya diğer malzemelerinizin çizilmesine maksimum seviyede engel olur. Böylece yıkama sonrasında malzemeleriniz ilk günkü parlaklığını korumaya devam eder. Arçelik markasının bu bulaşık makinesi sadece yıkama açısından değil aynı zamanda kurutma açısından da benzersiz sonuçlar ortaya koyar.

  Yıkama programı tamamlandığı andan itibaren tabaklarınız, bardaklarınız ve daha pek çok malzemeniz yeniden kullanmaya hazır hale gelir. Zira tüm sudan ve nemden arındırılır. Böylece yeniden kurulamanıza gerek kalmaz. Siz de ürün hakkında yapılan yorumlara göz atabilir ve tüm avantajlarını öğrenebilirsiniz.

  Arçelik 9252 MI Artı ve Eksi Yönleri

  Zarif ve şık tasarımı itibari ile mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden biri haline gelen Arçelik 9252 MI modeli, sahip olduğu bazı artı ve eksi yönleri ile dikkatleri üzerine çeker:

  Arçelik 9252 MI ile Arçelik 9241 MI ile Arasındaki Farklar

  Bu cihaz ile bir önceki modeli olan Arçelik 9241 MI bulaşık makinesi her ne kadar benzerlik gösteriyor olsa da aralarında bazı farklar dikkat çeker. Bunların başında yıkama programları gelir. 9252 MI modelinde 5 farklı yıkama programı seçeneği varken, 9241 MI modelinde 4 adet program mevcuttur. Bunun dışında aralarında yıllık enerji tüketimi açısından da fark vardır. 9252 MI modeli 262 kWh harcarken, 9241 MI modeli 290 kWh enerji harcar.

  Avantajlı Arçelik 9252 MI Fiyat Seçenekleri

  Arçelik’in bu bulaşık makinesinde zaman erteleme özelliği ön plana çıkar. Bu özellik sayesinde bulaşıklarınızın kaç saat sonra başlamasını istediğinizi belirleyebilirsiniz. Özelliği kullanabilmek için ise tek yapmanız gereken şey bulaşıklarınızı makinenin içerisine yerleştirip deterjan ya da tableti eklemek, akabinde ise dilediğiniz yıkama programını seçmektir. Sonrasında LED ekran üzerinden zaman erteleme opsiyonunu seçerek yıkama işleminin kaç saat sonra başlamasını istediğinizi belirleyebilirsiniz.

  3, 6 ve 9 saat sonrasında yıkamayı başlatabilme seçeneği sunan bu makine sayesinde vaktinizi çok daha verimli bir şekilde değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. Bunun dışında Arçelik 9252 MI yorum kısmı incelendiği zaman kullanıcıların genel anlamda üründen ne kadar memnun kaldığını görmek mümkündür. Bu yorumlar gerçek kullanıcı deneyimlerini aktardığı için sağladığı faydalar ve kullanım kolaylığına dair detayların haricinde eksi yönleri hakkında da pek çok bilgi yer alır. Bu nedenle yeni bir bulaşık makinesi arayan kullanıcılara karar verme sürecinde büyük bir avantaj sağlar.

  Fiyat olarak da hemen hemen her kullanıcının bütçesine hitap edecek aralıklar sunar. Eğer siz de yüksek performans gösteren, kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü bir bulaşık makinesi satın almak istiyorsanız, Arçelik 9252 MI fiyat seçenekleri arasında kıyaslama yapabilir ve Arçelik 9252 MI en ucuz alternatifi bularak kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.akakce.com

  Arçelik Bulaşık Makinesi

  Ankastre Bulaşık Makineleri Ankastre Bulaşık Makineleri Fiyatları - Arçelik Bayi

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap