Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  arçelik 800 km kurutma makinesi yorumları

  1 ziyaretçi

  arçelik 800 km kurutma makinesi yorumları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Arçelik 800 KM 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

  Arçelik 800 KM A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

  Arçelik

  Arçelik 800 KM A++ 8 Kg Kurutma Makinesi

  Arçelik 800 KM A++ 8 Kg Kurutma Makinesi

  Beyaz Eşyaların Teslimatı

  TÜRKİYE’NİN HER YERİNE ÜCRETSİZ KAPIYA TESLİM ÜRÜN GRUPLARI


  Buzdolapları, Derin dondurucular ,Çamaşır makineleri, Fırınlar, Bulaşık makineleri, Klimalar ,Ocaklar, Aspiratörler, Led televizyonlar, Kurutma makineleri, Mini fırınlar, Termosifonlar, Ankastre fırınlar, Ocaklar, Davlumbazlar ,Su pınarları, Bilgisayarlar, Süpürgeler, Çamaşır kurutma makineleri, Küçük ev aletleri, Her türlü Elektronik ürünler, Halılar, Ev Tekstili Ürünleri.


  Beyaz Eşya ve Televizyon gibi Büyük Ürünler;


  İstanbul dışı teslimat: saat 15:00’e kadar vermiş olduğunuz ve yetkili servislerin montaj hizmeti sağlaması gereken büyük ürünler; (bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın, ankastre ürünler vb.) bir gün sonra Borusan Lojistik veya direk Arçelik A.Ş. depolarından adresinize göre sistem tarafından atanan servise minimum 5-8 iş günü içerisinde teslim edilecektir.


  İstanbul içi teslimat (Avrupa Yakası): Sipariş verdiğiniz büyük beyaz eşya ürünleri, İstanbul'daki ikamet adresine göre minimum 1-3 iş günü içinde teslim edilmektedir.


  İstanbul içi teslimat (Anadolu Yakası): Sipariş verdiğiniz büyük beyaz eşya ürünleri, İstanbul'daki ikamet adresine göre minimum 2-5 iş günü içinde teslim edilmektedir.


  Servis yetkilileri sizden randevu alarak adresinize teslimat ve aynı anda kurulum gerçekleştirilecektir.


  15:00’dan sonra verilen büyük beyaz siparişleriniz takip eden bir sonraki gün kargolanmaktadır. Büyük beyaz eşya ürünlerinin kargo takibini sitemizde yer alan "kargo takibi” alanından, "Borusan Lojistik kargo takibi” linkinden ulaşabilirsiniz.

  ÖDEME


  Havale / EFT ile ödeme :


  Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.


  Yaptığınız ödemeleri https://www.hepsinialalim.com/hesabim/havale-bildirim linkinden bize iletebilirsiniz.

  Kredi Kartı ile ödeme :


  256 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Kart kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar. www.hepsinialalim.com' un anlaşmalı olduğu banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.


  KREDİ KARTLARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!


  1) Kredi kartları ile yapılan işlemlerde, kredi kartı bilgilerini doldurduğunuz yerin sağ tarafında bulunan taksit seçenekleri kısmını ödeme yapmadan mutlaka kontrol ediniz.


  2) İlave Taksit kampanyaları sürekli değişiklik göstermekte olup , işlem yapmadan lütfen kontrol ediniz. Bankaların ilave taksit seçenekleri değişiklik göstermektedir.


  3) Mail order ile yapılan ödemelerin onaylanması için alıcının kimlik fotokopisi, kredi kartı fotokopisi ile birlikte mail order formunu imzalayıp tarafımıza göndermesi gerekmektedir.


  4) Şirket ismine verilen kartlarda bankalar + taksit vermeyebilir. 


  5) Aidatsız kartlar, bazı özellikli kredi kartları artı taksit kampanyalarını uygulamayabilir. İşlem yapmadan banka kampanyalarınızı lütfen kontrol ediniz. 


  YAPIKREDİ BANKASI


  -Yapı kredi bankası belirlenen tutar ve üzeri taksitli işlemlerde mutlaka banka ekranında da sorulan joker vadaa ekranında " +Ek taksit " seçeneği işaretlenmelidir. Aksi taktirde + taksit yansımayacaktır


  Yazı kaynağı : www.hepsinialalim.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap