Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  arçelik 12215 p a 12000 btu portatif klima

  1 ziyaretçi

  arçelik 12215 p a 12000 btu portatif klima bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Arçelik 12215 P 11400 BTU Mobil Klima

  Arçelik 12215 P 11400 BTU Mobil Klima

  Arçelik 12215 P 11400 BTU Mobil Klima

  Arçelik, kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik ürünler tasarlama konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir. Arçelik 12215 P portatif klima da ideal boyutları ve sahip olduğu özellikler ile dikkatleri üzerinde toplar.

  Küçük boyutları sayesinde her yere rahat bir şekilde yerleştirilebilen ürün, kullanıcılarının günlük hayatına kolaylık katar. Klima için ayırabileceğiniz geniş bir alan yoksa Arçelik portatif klima 12215 P modeli sizin için uygun bir seçenek olabilir.

  Pratik bir kullanıma sahip olması ile öne çıkan ürün, her yaş grubundaki kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Klimanın üst tarafında kontrol paneli bulunur. Kontrol panelinde salınım, zamanlayıcı, mod, fan ve uyku modlarına ait tuşlar yer alır.

  Aynı soğutma, nem alma ya da ısıtma butonları da bu alanda bulunur. Tuşların ortasında ise ekran yer alır. Ekran üzerinden yaptığınız ayarlamaları rahat bir şekilde takip edebilir, kolaylıkla klimayi istediğiniz sıcaklıkta çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

  Üniteyi, mobilyaların hava akışını engelleyemeyeceği bir yere koyarsanız daha etkili bir performans sergilemesi mümkün. Enerjiden tasarruf sağlayacak şekilde çalışan Arçelik 12215 P mobil - portatif klima modeli ile her mevsim iklimlendirme sağlanır.

  Klimaya ihtiyacınız varsa ve istediğiniz özellikleri barındıran bir model bulamıyorsanız 12215 P mobil klima modelini inceleyebilir, arayışınızı kısa süre içinde sonlandırabilirsiniz.

  5 Farklı Mod Özelliği Sunan Arçelik 12215 P Klima

  Arçelik 12215 P mobil portatif klima 11400 BTU/ H modelinde modelinde bulunan modlar sayesinde klimayı yerleştirdiğiniz ortamın havasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

  Klimada Soğutma, Isıtma, Kurutma, Otomatik ve Fan olmak üzere 5 farklı mod bulunur. Soğutma, havanın sıcak olduğu zamanlarda oldukça kullanışlı hale gelen bir fonksiyondur.

  Soğutma modunda sıcaklığı 17 °C ile 30 °C arasında ayarlayabilir, sıcak havada serinleyebilirsiniz. Soğuk havayı direkt olarak üflemeyerek rahatsız etmeyen fonksiyon, yaz aylarında çoğu kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilir.

  Isıtma modu ise havanın soğuk olduğu kış ya da sonbahar aylarında kullanabileceğiniz bir fonksiyondur. Bu fonksiyonda da sıcaklığı 17 °C ile 30 °C aralığında ayarlayabilirsiniz.

  Ortamın daha kısa sürede ısınmasını istiyorsanız da Fan Hızı düğmesine basarak fanın daha hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede ürünü yerleştirdiğiniz odanın kısa zamanda sıcak ve ideal koşullarda olmasına yardımcı olur.

  Kurutma, nem alma özelliğine sahiptir. Bu fonksiyon seçildiği zaman sıcaklık ya da fan hızı gibi seçimlerde bulunamazsınız. Fan motoru otomatik olarak düşük hızda çalışarak ortamdaki nemi alır. Otomatik mod, seçtiğiniz sıcaklığa ve klimayı koyduğunuz ortamın sıcaklığına bağlı olarak soğutma, ısıtma ya da fan modlarından birini kendiliğinden tercih eder.

  Ürünün içerisinde bulunan sensörler aracılığı ile ortamın sıcaklığını nasıl olduğunu algılayarak hava sıcaksa soğutmada, soğuksa ısıtmada çalıştırır.

  Fan modu ise klimanın vantilatör gibi sıcak ya da soğuk hava vermeden dönmesini sağlar. Bu fonksiyonda sıcaklık ayarı yapmadan fan hızını seçebilirsiniz.

  Arçelik 12215 P Portatif Klimanın Düğmeleri

  Arçelik 12215 P klima modeli içerdiği fonksiyonlar ile kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmayı başarır. Fan düğmesi, fan hızını kontrol etmenize yardımcı olur.

  Bu düğmeye basarak düşük, orta, yüksek ve otomatk olmak üzere dört farklı hız arasından tercihte bulunabilirsiniz. Otomatik fan hızı seçildiğinde diğer göstergelerin ışıkları sönse de istediğiniz zaman kolay bir şekilde tercihinizi değiştirebilirsiniz.

  Mod düğmesi, klimanın modları arasından bir seçim yapmanızı sağlar. Zamanlayıcı, klimanın ne kadar süre boyunca çalışmasını istediğinizi belirlemenizi mümkün kılar.

  Çoklu programlama özelliği olarak da isimlendirilen zamanlayıcı ile klimanın çalışma süresini 24 saate kadar ayarlamak mümkün. Sunduğu uzun zaman aralığı ile ortamı soğutmanızı ya da ısıtmanızı oldukça kolay bir hale getirir.

  LED gösterge, ayarlanan sıcaklığı °C cinsinden görmenize imkan tanır. Ayrıca otomatik zamanlayıcı ayarlarını da rahat bir şekilde yapmanızı mümkün kılar.

  Kurutma ve fan modları seçildiğinde odanın o anki sıcaklığını gösterir. Aynı zamanda kontrol panelinde bulunan artırma ve azaltma düğmeleri ile zamanlayıcı ve sıcaklık ayarları pratik bir şekilde yapılabilir.

  12215 P Arçelik modeli kontrol düğmeleri sayesinde oldukça işlevsel bir kullanıma sahiptir. Küçük ve taşınabilir bir klima istiyorsanız Arçelik 12215 P modeline şans verebilirsiniz. Kontrol düğmeleri ile klimayı dilediğiniz ortamı oluşturacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

  Arçelik 12215 P Mobil Klima Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

  Arçelik 12215 P modelini satın alma konusunda tereddütleriniz varsa aşağıda bulunan listeden ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyebilirsiniz. Özellikler ışığında kararınızı daha rahat bir şekilde verebilirsiniz:

  12215 p mobil - portatif klima 11400 BTU/h fiyatı ile de kullanıcılarını memnun eden bir üründür. Kaliteli, güçlü ve etkili bir portatif klima arıyorsanız bu modele göz atabilirsiniz.

  Arçelik 12215 P ile 09215 P’nin Ayrılan Tarafları

  İki model de tasarım bakımından birbirleri ile benzerlik gösterse de Arçelik 12215 P bazı özellikleriyle öne çıkar. Arçelik 09215 P modelinden daha yüksek soğutma kapasitesine sahip olan ürün, daha başarılı bir performans ortaya çıkarır.

  Aynı zamanda daha yeni bir model olması sayesinde yeni nesil teknolojilerden faydalanılır. Bu sayede daha verimli bir soğutma ya da ısıtma performansı elde edilmesini sağlar.

  İki model arasında karar veremiyorsanız bu özellikleri dikkate alarak seçiminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  Ek Özellikleriyle Arçelik 12215 P Mobil Klima

  12215 p mobil portatif klima özellikleri ile kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmaya devam eder. Arçelik 12215 P 11400 BTU mobil klima modeli ile bulunduğunuz ortamın havasını dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

  Mobil bir ürün olması sayesinde de klimayı istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bu sayede evin içinde odadan odaya geçerken bile klimayı yanınızda götürebilirsiniz.

  Sleep/Eco özelliği, klimanın enerjiden tasarruf elde edilecek şekilde çalışmasını sağlar. Bu düğmeye bastığınız takdirde seçili olan sıcaklık 30 dakikalık süre boyunca 1 °C artar ya da azalır.

  Sonraki 30 dakikada da azalıp ya da arttıktan sonra yeni gelinen sıcaklığı 7 saat boyunca korur. Ardından asıl seçili olan sıcaklığa geri dönerek Eco döngüsünü tamamlar.

  Bu özelliği uyumadan önce kullanabilirsiniz. Uyku sırasında bütün gece boyunca klima ünitesi sizi serin ve rahat tutabilir. Bu sayede uyku kalitenizi de yükseltebilir.

  Uyku/Eko olarak da isimlendirilen özellik, enerji tüketimini dengeleyerek kullanıcılarına maksimum konfor sunmayı başarır.

  Sıcaklığı belirli aralıklar ile değiştirmesi sayesinde de vücudun yeni ortam koşullarına rahatlıkla adapte olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda klimanın hava akış yönünü de ayarlayabilirsiniz.

  Normalde otomatik olarak salınan klimayı istediğiniz noktaya sabitleyerek de kullanabilirsiniz. Sahip olduğu ek özellikler ile 12215 P mobil - portatif klima 11400 BTU/h yorumlar ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar almayı başarır.

  Siz de her yere yanınızda taşıyabileceğiniz kullanışlı bir klimaya sahip olmak istiyorsanız Arçelik 12215 P fiyat seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.akakce.com

  12215 P Mobil- Portatif Klima 11400 BTU/h | Mobil Klima | Isıtma Soğutma | Arçelik

  Arçelik 12215-P A Enerji Sınıfı 12000 BTU Portatif Mobil Klima

  Arçelik 12215 P A 12000 BTU Portatif Klima

  Arçelik 12215 P 12000 Btu Portatif Klima

  Arçelik 12215-P Portatif Klima

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap