Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  arçelik çamaşır makinesi fiyatları 9 kg

  1 ziyaretçi

  arçelik çamaşır makinesi fiyatları 9 kg bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Arçelik Çamaşır Makinesi

  En Ucuz Arçelik Çamaşır Makinesi Fiyatları ve Modelleri

  En Ucuz Arçelik Çamaşır Makinesi Fiyatları ve Modelleri

  arçelik çamaşır makinesi

  Arçelik Çamaşır Makinesi

  Beyaz eşya lar arasında en popüler ürünlerden birsidir çamaşır makineleri. Dağ gibi çamaşırlara baş etme sürecinde hayat kurtaran işlevi sayesinde evlerimizin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Çamaşırlarımızı en kısa sürede minimum su, enerji ve deterjan tüketimi ile yıkayabilmemizi sağlamaktadır. İhtiyaca göre 7 Kg 8 kg 9 Kg 10 kg ve 12 kg yıkama kapasitesine sahip olabilmektedir.Siyah beyaz ve gri (inox) renge sahip ürünler standart modelin yanı sıra yarı ve tam ankastre modelini de barındırmaktadır.

  Arçelik Çamaşır makinelerinde kullanıcılarına en iyi performansı sunma müşteri deneyimini en üst düzeye çıkarmak adına bir çok yenilikçi teknolojiyi ürünlerine entegre etmiştir.İsterseniz hayatınıza kolaylık katacak bu özelliklere göz atalım.

  Arçelik Çamaşır Makinesi Modelleri ve Özellikleri

  Özel Tasarım Tamburlar

  Tamburuna özgü tasarlanan cam ve iç eğimler çamaşırlarınızın tamburun içinde rahat dönmesini ve her yerin eşit yıkanmasını sağlar. Bu tasarım sayesinde, üstün yıkama sağlarken daha az enerji harcar ayrıca elbiselerinizin kırışmasının da önüne geçmektedir.

  Özel Tasarım Tambur teknolojisi çamaşırlarınızı yüksel devirli tambur hareketinin yarattığı mekanik hasarlardan korur. Özel olarak dizayn edilen kapak camı, tambur deseni ve kanatlar çamaşırlarınızın yıpranmasını engelleyerek, hassas bir şekilde korunmasına yardımcı olur.

  ProSmart İnverter Motor

  Arçelik’in özel olarak geliştirdiği motor teknolojisi sayesinde kullanılan motorun fırça yapısı değiştirilmiş. Sürtünmenin önüne geçerek motor ömrünün ve verimliliğin artırılması sağlanmıştır.

  Aquafusion ve auquafusion Plus teknolojisi, biri tekil diğeri çiftli su jeti sistemi tasarımıyla , suyu deterjanla karıştırarak makinenin içine püskürtür.Bu sayede deterjan haznesinde bulunan deterjanınızdan maksimum verim almanızı sağlar.Az deterjanla çok çamaşır yıkayabilirsiniz.

  Havalandırma sistemi; ile su kullanamadan, çamaşırlarınızın üzerine buhar püskürterek herhangi bir yıkama işlemi uygulamadan giyisilerinizi yirmi dakika gibi bir sürede tekrar giyilebilir hale getirin, ayrıca kırışıklık azaltma fonksiyonu ile ütü süresinde ciddi zaman kazanabilirsiniz.

  Stain Pro teknolojisi;

  Ağır, Orta ve Açık olmak üzere 3 farklı leke seviyesine göre geliştirilen proğram ile 24 değişik leke çeşidiyle baş edebilirsiniz.Uzun program süresi, yüksek yıkama sıcaklığı, artan devir hareketi, özel ıslatma fazları ve normal pamuklu programa kıyasla daha uzun durulama devreleri, üstün temizleme performansına katkıda bulunur.

  Sıvı Deterjan Dozaj Ayarı

  Hassas pompa ve otomatik ayarları ile sadece ihtiyacı olan oranda deterjan ve yumuşatıcı kullanır.Bu sayede israfın önüne geçebilirsiniz diğer yandan az kullanım sonucu çamaşırların kirli çıkmasını engelleyebilirsiniz.Haznenin doldurulmasının ardından 20 yıkamaya kadar tekrar dolum istemez, ancak kullanım oranları yıkama çeşidi ve kullanılan programa göre değişiklik gösterebilir.

  Woolmark Apparel Care

  Woolmark Apparel Care suyun sıcaklık değişimine ve makinenin mekanik etkilerine karşı yünlü kıyafetlerinizi hassas şekilde yıkayrak koruru.Yıkanabilir etiketine sahip yünlü ürünlerinizi korur.

  Bunun yanı sıra hassas yıkama, çamaşır ekleme,karma proğram, yorgan proğramı, hijyen+ yıkama, hızlı yıkama,oksihijyen, hijyenik havalandırma gibi günlük yaşamınızı kolaylaştıracak teknolojileri bünyesinde barındıran Arçelik çamaşır makineleri her geçen gün gelişimini sürdürmektedir.

  Arçelik çamaşır makinesi fiyatları

  Diğer tüm Arçelik beyaz eşya çeşitlerinde olduğu gibi çamaşır makinesi fiyatları da yıkama kapasitesi, enerji sınıfı ve sahip olduğu teknolojik özelliklere göre farklılık göstermektedir. İyifiyat.com.tr’nin ilgili kategorisinden size en uygun modeli bulabilir ürün özellikleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Zaman zaman uyguladığımız kampanyalardan ve indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

  Sitemizden satın yaptığınız bütün çamaşır makinesi alışverişlerinde kargo kurulum ve montaj ücretsizdir.

  Yazı kaynağı : www.iyifiyat.com.tr

  Çamaşır Makinesi

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap