Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  apple teknoloji ve satış limited şirketi

  1 ziyaretçi

  apple teknoloji ve satış limited şirketi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İletişim - Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz - Apple (TR)

  İletişim - Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz - Apple (TR)

  Kurumsal Bilgiler

  Sicil numarası: 470672
  İrlanda Şirketler Sicil Dairesi’ne kayıtlıdır.

  İhraç Edilmiş Sermaye: 1.500.000,00 $

  Apple Teknoloji ve Satış Limited Şirketi

  Büyükdere Caddesi
  Levent 199 Kat: 22-23
  34394 Şişli, İstanbul
  Türkiye

  Apple Teknoloji ve Satış Limited Şirketi
  MERSİS No: 0071041422400027

  Apple Teknoloji ve Satış Limited Şirketi

  Zorlu Center Alışveriş Merkezi Şubesi

  MERSİS No: 0071041422400049

  Apple Teknoloji ve Satış Limited Şirketi

  Akasya Alışveriş Merkezi Şubesi

  MERSİS No: 0071041422400038

  Tescil Numarası: 733669

  İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlıdır.

  Web Sitesi Yayın Müdürü:
  Cathy Kearney

  Web Sitesi Barındırma Hizmetleri Sağlayıcısı:
  One Apple Park Way Cupertino, California 95014 ABD

  iTunes ile İletişim

  Yazı kaynağı : www.apple.com

  Yasal Bilgiler - Apple Store Satın Alma İlkeleri - Apple

  Yasal Bilgiler - Apple Store Satın Alma İlkeleri - Apple

  İadeler

  Satın aldığınız bir üründen memnun kalmadığınız takdirde, bu ürünü, satın alma tarihinizden itibaren on dört (14) takvim günü içinde satış fişinin/faturasının aslı ve orijinal paketiyle birlikte iade edebilirsiniz.

  Ürün orijinal kutusu içinde iade edildiği takdirde yenisiyle değiştirebiliriz veya ürün ilk satın alınırken kullanılan ödeme yöntemi doğrultusunda ürün bedelini iade edebiliriz. Apple, 2500 TL üzeri nakit veya nakit eşdeğeri işlemler için on (10) iş günü içerisinde banka hesabınıza havale yoluyla ödeme yapar.

  Lütfen aşağıdakilere dikkat edin:

  Apple, kayıp ya da çalıntı durumunda ürününüzü korumanızı sağlayan güvenlik özellikleri sunar. Bu özellikler etkinleştirildiyse ve telefonun sahibi tarafından devre dışı bırakılamıyorsa Apple iade ya da değişim işlemi yapmayı reddedebilir.

  Finansal bir düzenleme kullanılarak yapılan satın alımların sözleşmenizin şartlarına tabi olduğunu ve bu Politika kapsamında iade edilemeyebileceğini lütfen unutmayın. Lütfen sözleşmenizin şartlarını inceleyin.

  Ek Apple Ürün Şartları

  Bu ürünü satın aldığınızda aşağıdakileri kabul etmiş olursunuz:

  Apple ürünlerini satın almak ve kullanmak şu adreslerde bulunan hüküm ve şartlara tabidir: https://www.apple.com/legal/sla/ve https://www.apple.com/legal/warranty/.

  Bir iPhone’da yetkisiz değişiklikler yapılması iPhone yazılım sözleşmesini geçersiz kılar ve bir iPhone’un yetkisiz yazılım değişiklikleri nedeniyle kullanılamaması garanti kapsamı dışındadır.

  Krediyle satın alan müşteriler

  Apple ile kredi anlaşması yapan kurumsal müşterilerin satın alımları, fatura tarihinden sonra 30 gün içinde ödeme şartı da dahil olmak üzere, ilgili kredi hüküm ve şartlarına tabidir.

  Üçüncü Taraf Ürünleri

  Garanti hüküm ve şartları için lütfen ilgili üreticiye danışın. Ayrıca, Apple tarafından satılan üçüncü taraf ürünleri için, bu konuda, satıcı olarak Apple'a da başvurabilirsiniz.

  Fiyatlandırma

  Apple satın alma tarihinden itibaren on dört (14) takvim günü içinde herhangi bir Apple marka ürünün fiyatında indirim yaptığı takdirde, ödediğiniz fiyatla mevcut satış fiyatı arasındaki farkın geri ödenmesini isteyebilirsiniz. Bunun için satış fişinin/faturanın aslını ibraz etmeniz ve geri ödeme talebini, fiyat indiriminin yapıldığı tarihten itibaren on dört (14) takvim günü içinde iletmeniz gerekir.

  İhracat Uyarısı

  Apple ürünleri, ihracat ve ithalat kontrol yasaları ve düzenlemelerine tabidir ve bu yasa ve düzenlemelere uygun şekilde satın alınmalı, satılmalı, ihraç edilmeli, yeniden ihraç edilmeli, devredilmeli ve kullanılmalıdır.

  Vergisiz Alışveriş

  Apple Teknoloji ve Satış Limited Şirketi, satın alımlarını Türkiye dışına çıkaran müşterilerine Global Blue aracılığıyla vergisiz alışveriş yapma olanağı sunmaktadır. Bu konuda bazı kısıtlamalar vardır. Ayrıntılar için bir Uzman ile görüşün.

  Stok Durumu ve Sınırlamalar

  Ürünlerimizin bazılarının popülerliğine ve/veya tedarik kısıtlarına bağlı olarak, Apple, tamamen kendi takdiriyle ve çeşitli zamanlarda, ürünlerini müşterilerine satmayı reddetme veya müşterilerin satın alabileceği ürün miktarını sınırlandırma haklarını saklı tutar. Apple satın alma tekliflerini kabul etmeden veya işleme almadan önce, alıcıyla ilgili ek bilgi isteyebilir.

  Şirket Adı ve Şirketin Sahipliği

  Apple Store’un Türkiye'deki yasal şirket adı 'Apple Teknoloji ve Satış Limited Şirketi’dir ve 733669 sicil numarasıyla tescil edilmiştir. Apple Store ile ilgili sorularınızı, lütfen, Büyükdere Cad. Levent 199, Kat: 22 ve 23, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul, Türkiye adresindeki Apple Teknoloji ve Satış Limited Şirketi'ne yöneltin. 

  Yazı kaynağı : www.apple.com

  Satış Politikaları - İş Dünyası - Apple (TR)

  Apple

  APPLE TÜRKİYE - APPLE TEKNOLOJİ VE SATIŞ LTD.ŞTİ.

  APPLE STORE ZORLU CENTER AVM ŞUBESİ - APPLE TEKNOLOJİ VE SATIŞ LTD.ŞTİ.

  Apple Teknoloji Şikayetleri - Şikayetvar

  Apple Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir? Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

  Apple Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir? Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

  Apple, tüketici elektroniği, bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayar tasarlayan, geliştiren ve satan çok uluslu bir şirkettir. Piyasada daha çok Mac isimli bilgisayarlarıyla, Iphone isimli telefonlarıyla ve Ipad isimli tabletleriyle tanınır.

  Apple, sattığı her ürünün tüketicisini mutlu etmesi, bunun sonucunda yeni ürünlerinden tekrar satın alması için müşterilerine yüksek bir destek kalitesi sunuyor.

  Apple Müşteri Hizmetleri

  Şirket olarak, kurumsal kimliğini ve konumunu korumak için kaliteli bir hizmet anlayışı güdüyorlar. Bu anlayıştan yola çıkarak Apple Müşteri Hizmetleri departmanını kurdular. Müşteriler, bu departmanda bilgi, danışma, alışveriş, yönlendirme, sorun bildirme ve teknik destek gibi her türlü yardımı alabiliyorlar.

  Müşteri hizmetleri, telefonla, sohbet hattıyla veya e-mail yoluyla müşterilerine hizmet veriyor. Ürünü hakkında sorun yaşayanlar veya bilgi sahibi olmak isteyenler sabit hattan, çağrı hattından veya çevrimiçi olarak iletişime geçebiliyorlar. Müşteri hizmetleri, iletişim sonunda müşteriye doğru ve kaliteli destek sağlamak amacıyla, ilgili bölüme aktarabiliyor.

  Apple Müşteri Hizmetleri Numarası

  Müşteri hizmetlerinin, satış ve teknik destek olmak üzere farklı numaraları bulunuyor. Hangi amaçla müşteri hizmetlerini aramak istiyorsanız o numarayı aramanız gerekiyor.

  Teknik destek için 00800 448 829 878 numarayı günün her saatinde arayabilirsiniz. Bu numaradan ürünün çeşidine ve soruna göre ilgili birime bağlanıyorsunuz.

  Müşteri hizmetleri çağrı hattıyla birlikte “çevrimiçi teknik destek” sayfasını da müşteriler kullanabiliyor. Ürünün ilgili sayfasına girildiğinde, sorun ile ilgili hızlı çözümler ve yanıtlar bulunuyor.

  Apple ayrıca, kendi ürünlerini kullanan müşterilerini biraya getiren “Apple destek topluluğu” sayfasını kurmuş. Apple kullanıcıları, herhangi bir sorunlarında ve bilgi alışverişlerinde bu sayfayı kullanabiliyorlar.

  Apple Müşteri Hizmetleri Direk Operatöre Bağlanma

  Form doldurmak veya birimler arasında gezmek istemeyen müşteriler 0 (216) 282 15 11 numaralı hattı arayarak direk operatöre bağlanabiliyorlar. Cep veya sabit telefonlardan bu numarayı arayarak direk operatöre bağlanabilirsiniz.

  Karşısında canlı bir ses duymak ve şikayetini en iyi şekilde bildirmek isteyenler bu hattı arayarak operatörle irtibata geçiyorlar. Operatör de ürünün çeşidine ve işlemin türüne göre gerekli bilgileri veriyor ve yönlendirmeyi yapıyor.

  Apple Müşteri Hizmetleri İletişim ve Adres

  Müşteri hizmetleriyle iletişime geçmenin farklı yolları bulunuyor. Bireysel veya kurumsal olarak iletişime geçmek isteyenler için farklı iletişim numaraları bulunuyor. Ürün alışverişi yapmak isteyen bireysel kişiler 00800 448 829 873; kurumsal kimlikle alışveriş yapmak isteyenler 00800 448 829 875 çağrı hattını kullanıyorlar. Sipariş, destek, iade, ürün değişimi, ürün takibi gibi işlemler için 0 (216) 282 15 11 numaralı hattı bireysel müşteriler 09-20.00 saatleri arasında hafta içi arayabilirler. Kurumsal müşteriler için de 0 (216) 282 15 12 numaralı hat bulunuyor.

  Çevrimiçi olarak iletişime geçmek isteyen müşteriler internet sitesinin contact (iletişim) sayfasını ziyaret edebilirler.

  Apple Teknoloji ve Satış Limited Şirketi adı altında İstanbul’da merkezi bulunuyor. Şirketin posta adresi; Büyükdere Caddesi Levent 199 Kat:22-23 34394 Şişli İstanbul’dur.

  Apple Hakkında

  Apple, 1 Nisan 1976’da Steve Jobs, Steve Wozniak, Ronald Wayne tarafından kurulmuştur. İlk yıllarda Apple Computer adı altında bilgisayar üretimi yapılıyordu. Tüketici elektroniği artınca şirket adını Apple İnc. Olarak değiştirdi. Yenilikçi ve kaliteli çalışmalarıyla günümüzde dünyanın en değerli üç markasından biri haline geldi.

  Apple İnc, günümüzde Mac, iPod, iTunes, iPhone, iPad markalarıyla bir statü haline gelmiştir. Apple’ın ayrıca OS X ve iOS işletim sistemleri, iTunes medya tarayıcısı, Safari internet tarayıcısı, iLife ve iWork paketleri yer alıyor. Şirketin 17 farklı ülkede toplam 475 perakende satış noktasını bulunuyor.

  Şirketin merkezi California’dadır. Ciro açısından dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketidir. Iphone satışları gelirin %60’sını karşılamaktadır.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap