Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  apple üniversite kampanyası ne zamana kadar

  1 ziyaretçi

  apple üniversite kampanyası ne zamana kadar bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Okul Başlıyor - Hüküm ve Koşullar - Apple (TR)

  Okul Başlıyor - Eğitime Özel İndirimler - Eğitim - Apple (TR)

  Okul Başlıyor - Eğitime Özel İndirimler - Eğitim - Apple (TR)

  MacBook Air

  Taşınabilir. Güçlü. Üniversite için tüm gün süren pil ömrü. M1 çipe sahip MacBook Air veya tamamen yeniden tasarlanan, M2 çipe sahip MacBook Air satın alın.

  MacBook Air modellerini karşılaştırın

  Başlangıç fiyatı: 19.739 TL

  Eğitime özel fiyatlar

  MacBook Air satın alın

  Yazı kaynağı : www.apple.com

  Eğitime Özel Fiyatlar ve Öğrenci İndirimleri - Eğitim - Apple (TR)

  Eğitime Özel Fiyatlar ve Öğrenci İndirimleri - Eğitim - Apple (TR)

  1. Ücretsiz deneme süresi bittikten sonra aylık 13.99 TL üyelik ücreti alınır. Taahhüt vermeniz gerekmez. İptal edilmediği sürece üyeliğiniz deneme süresinin ardından otomatik olarak yenilenir.

  ◊ Eğitime özel fiyatlar, üniversite eğitimi alan veya üniversiteye yeni başlayacak olan öğrenciler ve ebeveynlerinin yanı sıra öğretim üyelerine, üniversite çalışanlarına ve evde eğitim veren her sınıf seviyesinden öğretmenlere de sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen apple.com/tr-edu/shop sayfasını ziyaret edin.

  ◊◊ Koşullara Uygun Müşteriler, Kampanya Dahilindeki Yerlerden kampanya dahilinde bir Mac veya kampanya dahilinde bir iPad ile birlikte kampanya dahilinde AirPods satın aldıklarında Kampanya İndirimi’nden yararlanabilirler. Kampanya dahilinde bir Mac veya kampanya dahilinde bir iPad satın alan Koşullara Uygun Müşteri başına yalnızca bir AirPods çifti için geçerlidir. Teklif stoklarla sınırlıdır. Burada belirtilen hüküm ve koşullara tabidir.

  Yazı kaynağı : www.apple.com

  Apple, Okula Dönüş Kampanyasını Başlattı: AirPods da Hediye!

  Apple, Okula Dönüş Kampanyasını Başlattı: AirPods da Hediye!

  ABD merkezli teknoloji devi Apple, her yıl düzenli olarak "Okula Dönüş" isimli bir kampanya başlatıyor. Bu kampanya kapsamında üniversiteyi giriş hakkı kazanmış olan öğrencilerle mevcut üniversite öğrencilerine indirimler uygulanıyor. Şirket şimdi, 2022 yılı için oluşturduğu kampanyayı resmen başlattı. Aralarında Türkiye'nin de olduğu pek çok ülkedeki öğrenciler, an itibarıyla indirimli fiyatlardan faydalanabiliyorlar.

  Apple'ın internet sitesinde yer alan bilgilere baktığımızda, Mac ve iPad modellerinde indirime gidildiğini görüyoruz. Ancak indirimli fiyatlar dahil pek çok öğrencinin hayallerini yakacak türden diyebiliriz. 

  İşte Apple'ın üniversite öğrencileri için indirim yaptığı bazı ürünler:

  Yukarıda, Apple'ın indirim kapsamına aldığı Mac modellerini görüyorsunuz. Bu bağlamda; M1 çipli MacBook Air'ın indirimli başlangıç fiyatı, 19 bin 739 TL olarak görünüyor. Aynı ürünün normal fiyatı ise 20 bin 999 TL olarak gösteriliyor. Benzer bir durum M2 çipli MacBook Air, MacBook Pro ve iMac ile birlikte; iPad Pro ve iPad Air modellerinde de geçerli. Örneğin iPad Pro'nun normal fiyatı 16.999 TL iken öğrenci indirimi kullanıldığında, 16.319 TL'ye düşüyor. 

  Apple'ın öğrencilere özel indirim yaptığı ürünlerin yeni ve eski fiyatları:

  2. nesil AirPods hediye edilecek

  Apple'ın öğrencilere yönelik kampanyası, bir de hediye ile geliyor. Kampanya kapsamına alınan ürünlerden satın alan öğrenciler, 2. nesil AirPods'a hiçbir ücret ödemeden sahip olabiliyorlar. Bununla birlikte; 3. nesil AirPods 950 TL, AirPods Pro ise 2.750 TL karşılığında satın alınabiliyor. 

  Apple tarafından yapılan açıklamalarda, bugün itibarıyla başlayan kampanyanın 20 Ekim 2022'ye kadar devam edeceği belirtiliyor. Eğer Apple'ın öğrencilere yönelik kampanyası ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz burada, indirime giren tüm ürünleri incelemek ve satın almak için de burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.webtekno.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap