Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  apple öğrenci indirimi nasıl kullanilir

  1 ziyaretçi

  apple öğrenci indirimi nasıl kullanilir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Eğitim - K–12 - Nasıl Satın Alınır - Apple (TR)

  Eğitim - K–12 - Nasıl Satın Alınır - Apple (TR)

  Bireyler için

  Bir Apple Store’u ziyaret edin veya Yüksek Öğrenim için Apple Store’dan online sipariş verin, ürünleriniz adresinize ücretsiz gönderilsin.

  Eğitim için Apple Online Store kaydıyla ilgili yardım almak için 00800 448 829 873 numaralı telefonu arayın.

  Bir Apple Store bulun

  Apple Store’dan Eğitim için alışveriş yapın

  Yazı kaynağı : www.apple.com

  Eğitime Özel Fiyatlar ve Öğrenci İndirimleri - Eğitim - Apple (TR)

  Eğitim - Üniversite Öğrencileri - Apple (TR)

  Eğitim - Üniversite Öğrencileri - Apple (TR)

  Isaac, CSU’nun öğrenci birliği başkanı olarak seyahat ederken liderlerle, öğrencilerle ve ailesiyle bağlantıda kalmak için iPhone 13 üzerinden FaceTime’ı kullanıyor.

  Isaac Alferos

  İşletme/Finans mezunu,
  California State Üniversitesi, Fullerton, 2022 sınıfı
  2021-2022 dönemi California State Üniversitesi Öğrenci Birliği Başkanı

  “Çok fazla işle uğraşıyorum. Kullandığım aygıtlar beni yarı yolda bırakmamalı. Ve sınırlamamalı. Apple aygıtlarının esnekliğini ve nerede olursam olayım onlara güvenebilmeyi bu nedenle seviyorum.”

  Yükseköğretimde dijital eşitlik savunucusu ve aktivist olarak yorulmak bilmeden çalışan California State Üniversitesi, Fullerton işletme bölümü yeni mezunlarından Isaac Alferos, Kaliforniya genelinde ve hatta daha da ötesinde önemli bir değişim sağladı.

  Okulundaki az sayıda Afrikalı ve Asyalı Amerikalıdan biri olan Isaac, ilk zamanlarda sistematik ırkçılığa maruz kaldı. “Öğretmenlerim beni hep ortalığı karıştıran biri olarak gördükleri için herkesten daha sıkı bir disipline maruz kaldım. Olmamı istedikleri gibi davranmak uğruna, olduğum şeyi reddetmeyi öğrendim.”

  Isaac, CSU Fullerton’da beyaz ırktan olmayan erkek öğrencilerin potansiyellerine ulaşabilmesini sağlayan Erkek Başarı Girişimi’ne katıldı. İlk kez kendini “evinde” hisseden Isaac, burada politika değişiklikleriyle eğitimde erişilebilir, kapsayıcı bir geleceği savunmak için çalışmalara başladı.

  Isaac geçtiğimiz yıl boyunca Cal State Öğrenci Birliği başkanı olarak görev yaptı ve Kaliforniya Eyalet Meclisi tarafından 23 CSU kampüsü genelindeki 480.000 öğrencinin resmi temsilcisi olarak tanındı. Isaac, üniversite amfisinden belediye binasına uzanan çalışmalarının her adımına güç vermek için Apple teknolojisini seçti.

  Apple Pencil ve iPad’de yer alan Notlar uygulaması, Isaac’e araştırma çalışmalarının yanı sıra yönetim kurulu üyeleri ve kampüs liderleriyle yaptığı sivil katılım görüşmelerinde de her açıdan yardımcı oluyor. “iPad benim İsviçre çakım. Her durumda işe yarıyor. Mac’imle ve iPhone’umla sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve etkinlikle dolu takvimimde bana destek oluyor.”

  Akademik hayatta Isaac, veri setlerini işlemek ve düşük gelirli öğrencilerin tek bir evrensel uygulamayla üniversiteye başvurmasını kolaylaştıran eyalet yönetmelikleri yazmak gibi başarılı tekliflerinin araştırması için RStudio programına sahip bir Mac kullanıyor.

  iPad, Isaac’in yaratıcılığını da destekliyor ve “liderlik algısını kişiselleştirerek insancıl hale getiriyor.” BIPOC yazarları ve yaratıcı zihinleri desteklemek için kurduğu Black + Brown Healing Project aracılığıyla Isaac siyah, eşcinsel bir erkek olarak deneyimlerini tamamen iPad’de kaleme aldığı bir şiir kitabı da yazdı.

  Isaac’in bir üniversite öğrencisi olarak inşa ettiği liderlik ve üretkenlik temeli, sosyal adalet konusundaki kararlılığında bir sıçrama tahtası olmaya devam edecek. Üstelik tüm bunlar Isaac için sadece bir başlangıç.

  Yazı kaynağı : www.apple.com

  Özel Apple Eğitim İndiriminden Nasıl Yararlanabilirim?

  Satın Alma Limiti

  www.pt.com.tr’den eğitime özel fiyatlardan yararlanarak alışveriş yapan Öğretim Üyeleri, Çalışanlar ve Öğrencilerin bir yılda aşağıda belirtilen miktarlarda satın almalarına izin verilir. Yıl başına belirtilen ürünlerden yalnızca bir (1) tanesi bir (1) adet satın alınabilir. Bütün ürünlerde eğitime özel fiyatlar geçerli değildir.

  Eğitim Kurumları Uygunluk

  www.pt.com.tr’ye üye olarak Eğitime Özel Apple ürünlerine sahip olabilirler. 

  Eğitim Kurumları Satın Alma Limiti

  www.pt.com.tr’den eğitime özel fiyatlardan yararlanarak kurumsal veya satış için alım yapılamaz. Ticari amaç ile oluşturulan siparişler iptal edilecektir. Eğitim indirimi yalnızca Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Öğrenci/Öğretmen ve Eğitim Kurumlarına özeldir.

  Yazı kaynağı : www.pt.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap