Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  apex legends mobile sistem gereksinimleri

  1 ziyaretçi

  apex legends mobile sistem gereksinimleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Apex Mobile: Lansman Ülkeleri, Sistem Gereksinimleri ve Daha Fazlası

  Apex Mobile Sistem Gereksinimleri & Beta & Cross-play

  Apex Mobile Sistem Gereksinimleri & Beta & Cross-play

  FOXNGAME

  Hakkımızda

  Gizlilik ve Güvenlik

  Üyelik Sözleşmesi

  Müşteri Açık Rıza Onay Metni

  KVKK Aydınlatma Metni

  Elektronik İleti Onayı

  Bayilik Başvurusu

  İletişim

  Yazı kaynağı : www.foxngame.com

  Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri

  Apex Legends Mobile Beta Versiyonu Başladı | İtemsatış

  Apex Legends Mobile Beta Versiyonu Başladı | İtemsatış

  Apex Legends Mobile Betası başladı

  Electronic Arts, Apex Legends mobil versiyonu için beta sürecini 2 Asya ülkesiyle test etmeye başladı. Şimdilik oyuna sadece Filipinler ve Hindistan'da yaşayan oyuncular erişebilecek. Yalnızca Android kullanıcıları için başlayan beta süreci sona erene kadar oyundaki hatalar düzeltilecek ve güncellemeler yapılacak.


  Apex Legends Mobile ön kayıt

  Şirket ön kayıt sürecinin de başladığını bildirdi, bu link üzerinden Apex Legends Mobile'e Google Play Store üzerinden ulaşabilir ve ön kayıt yapabilirsiniz.


  Apex Legends Mobile sistem gereksinimleri ne?

  Apex Legends yeni bir oyun olduğu için merak edilen konulardan biride sistem gereksinimlerinin ne olduğuydu, işte istenen özellikler;


  Apex Legends Mobile nasıl indirilir?

  Apex Legends'in mobil versiyonuna Google Play Store üzerinden ulaşabilir ve indirebilirsiniz. Oyun 1.3 GB dosya büyüklüğüne sahip, fakat şuan için sadece Hindistan ve Filipinlerden oynanabilir durumda.

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.gp.apexlegendsmobilefps&hl=tr_TR&gl=TR  Yazı kaynağı : www.itemsatis.com

  EA, Apex Legends Mobile Oyunu İçin Tencent İle Çalışıyor Olabilir

  EA, Apex Legends Mobile Oyunu İçin Tencent İle Çalışıyor Olabilir

  Apex Legends Mobile oyununu bekleyenler için müjdeli haber geldi. EA, Apex Legends’ın mobil sürümünü geliştirmek için Çinli bir ortakla çalışmaları olduğunu duyurdu.

  Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanan oynaması ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends’ın mobil versiyonunun geleceği uzun süredir konuşuluyor. Apex Legends mobile ne zaman gelecek/çıkacak? Apex Legends Mobile çıkış tarihine ilişkin resmi bir açıklama yapılmadı ancak EA, Çinli bir firma ile işbirliği içerisinde olduklarını söyledi.

  Apex Legends Mobile Çıkış Tarihi

  Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri (Android)

  Apex Legends Mobile geliştiricisi yüksek ihtimal dünyanın en çok indirilen battle royale oyunu PUBG Mobile ile dünyanın en hızlı çıkış yapan mobil oyunu Call of Duty Mobile’ı çıkaran Tencent olacak. Tencent’in önceden FIFA Online ve Need For Speed Online’ı Çin’de yayınlamak için EA ile çalıştığını biliyoruz. Yani iki firma arasında bir ilişki zaten var. Tencent’in mobil battle royale oyunları çıkarmak için çok sayıda batı yayıncı ile çalıştığı göz önüne alındığında gerçekleşmeyecek bir şey değil.

  Apex Legends mobile global olarak çıkış yapacak. İnternette "Apex Legends mobile indir", "Apex Legends mobile ön kayıt", "Apex Legends mobile nasıl indirilir" aramalarına rastlıyoruz. Apex Legeds mobile çıkış yaptığında, Android telefon kullanıcıları için Google Play Store, iPhone/iPad kullanıcıları için Apple App Store indirme linki sizlerle paylaşacağız.

  Yazı kaynağı : www.tamindir.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap