Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  antalyaspor galatasaray bilet fiyatları

  1 ziyaretçi

  antalyaspor galatasaray bilet fiyatları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Antalyaspor-Galatasaray Maç Biletleri | Hemen Satın Al | Biletalsat.com

  Galatasaray-Antalyaspor Maç Biletleri | Hemen Satın Al | Biletalsat.com

  Antalyaspor - Galatasaray Maç Biletleri | biletwise

  Antalyaspor maç bileti almanın en uygun ve kolay yolu biletwise! Kırmızı beyazlıların maçlarına yerinde tanıklık etmek istiyorsan hemen maç biletini biletwise aracılığıyla al, takımına destek ol! Tribünde yerini alamayacaksan kombineni veya maç biletini istediğin fiyata biletwise aracılığıyla sat, sesini taraftarın ile duyur!

  1966 yılında kurulan Antalyaspor, 1966-67 sezonunda profesyonel liglere Türkiye Profesyonel 2. Ligi’nden katıldı. 1981-82 sezonuna kadar 2. Lig’de mücadele etti. 1981-82 sezonunda 2. Lig’de şampiyonluğa uzanan kırmızı beyazlılar, tarihinde ilk kez 1. Lig’e yükseldi. 1999-00 sezonunda Türkiye Kupası’nda final oynama başarısı gösterdi. Kulüp, maçlarını Antalya Stadyumu’nda oynamaktadır. 

  2021-2022 sezonu Türkiye Süper Ligi'nde Beşiktaş ile aynı 59 puanda sezonu 7. bitiren Antalyaspor, Avrupa Kupalarına katılma hakkı kazanamadı. Hepimizin tanıdığı Nuri Şahin'in liderliğinde Antalya ekibi yeni sezonda başarı parolasıyla sahaya çıkıyor.

  2022-2023 Süper Lig'de Antalyaspor ile Galatasaray karşı karşıya geliyor. Taraftarlar, Antalyaspor - Galatasaray biletleri ne zaman satışa çıkıyor sorusunun cevabını biletwise’da buluyor. Son düdüğe kadar devam edecek bu mücadenin biletlerini, biletwise aracılığıyla şimdi satın al!

  Antalyaspor ekibinin Galatasaray ile olan karşılaşmasını sen de tribünden izlemek istiyorsan, biletler tükenmeden tribündeki yerini almayı unutma!

  Ev sahibi avantajını kullanmak isteyen Antalyaspor, taraftarının da desteğiyle galibiyet parolası ile sahaya çıkıyor. Galatasaray ise bu zorlu deplasmandan puan veya puanlarla ile ayrılmak istiyor. Sen de çok talep gören Antalyaspor - Galatasaray biletlerini biletwise’dan al, koltuğunu garantile, bu mücadeleyi kaçırma!

  En popüler bilet platformu olan biletwise, tüm sporseverlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor. PSG, Manchester City, Juventus, Liverpool ve tüm takım taraftarları, biletlerini ve kombinelerini biletwise aracılığıyla satıp, renktaşlarına devrediyor! Hemen üye ol, bu zorlu mücadelede takımını yalnız bırakmamak için yüksek talep gören Antalyaspor - Galatasaray maç biletini hemen al, takımının sesi ol! Maçta yerini alamayacaksan, istediğin fiyattan maç biletini sat, veya kombineni devret, sesini taraftarın ile duyur!

  Antalyaspor - Galatasaray maç bileti nasıl alırım?

  Maç bileti satın almak için, biletwise’a hemen üye ol!

  Hesabına giriş yap.
  Dilediğin kategoriden Antalyaspor - Galatasaray maç biletini seç.
  Ödeme sayfasına geç.
  Kredi veya banka kartı ile ödemeyi tamamla.
  İşte bu kadar kolay!

  Antalyaspor - Galatasaray maç biletimi nasıl satarım?

  Maç bileti satmak veya kombine devretmek için, biletwise’a hemen üye ol!
  Hesabına giriş yap.
  Antalyaspor - Galatasaray maçı için bilet veya kombine kategorini seç.
  Bilgilerini doldurarak ilanını biletwise’a koy.
  Hem koltuğun hem de cebin boş kalmasın!

  Yazı kaynağı : www.biletwise.com

  Galatasaray Maçı Biletleri Satışa Açıldı

  Yandex

  Galatasaray Maçının Biletleri Satışa Çıktı

  Galatasaray Maçının Biletleri Satışa Çıktı

  2021-2022 Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu’nun 38. haftasında oynanacak Fraport TAV Antalyaspor – Galatasaray mücadelesinin biletleri satışa çıktı.

  20 Mayıs 2022 Cuma günü 20.00’de Antalya Stadyumu’nda oynanacak mücadelenin bilet fiyatları 75 TL, 50 TL ve 30 TL olarak belirlendi.

  Kulüpten verilen bilgiye göre, kale arkaları üst tribünler satışa açılmazken üst tribünlerden kombinesi olanların biletleri doğu tribüne taşındı. Ayrıca Antalyaspor ve Galatasaray çift Passolig kartı olan taraftarlar ile 1 Nisan 2022 tarihinden itibaren Galatasaray Passolig kartını iptal ederek Antalyaspor veya diğer logolu Passolig kartı alan taraftarlara bilet satışı yapılmayacak.

  Fraport TAV Antalyaspor – Galatasaray mücadelesinin biletlerini bu linkten satın alabilirsiniz.

  Bilet Fiyatları

  Corendon Batı Tribün: 75 TL

  Kırbıyık Doğu Tribün: 50 TL

  Ceysu Kale Arkası :  30 TL

  Nirvana Kale Arkası :  30 TL

  Yazı kaynağı : sadeceantalyaspor.com

  Galatasaray - Fraport TAV Antalyaspor maçı biletleri satışa çıktı - GALATASARAY.ORG

  Galatasaray - Fraport TAV Antalyaspor maçı biletleri satışa çıktı - GALATASARAY.ORG

  Futbol Takımımız, Spor Toto Süper Lig 19. hafta maçında, 25 Aralık Cumartesi günü saat 16.00’da Fraport TAV Antalyaspor takımı ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda karşı karşıya gelecektir. Maçın biletleri, 22 Aralık Çarşamba günü saat 16.00’da passo.com.tr adresinden satışa sunuldu.

  Bilet satın almak için TIKLAYIN!

  22 Aralık Çarşamba günü saat 16.00‘da, 2019-2020 sezonu kombine sahiplerine, GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine; 23 Aralık Perşembe günü saat 14.00’te rakip takım hariç, tüm takım logolu passolig kartlarına satışa çıkacaktır.

  TFF Yönetim Kurulu’nun 2021-2022 sezonunda oynanacak profesyonel müsabakalara stadyum kapasitelerinin %100 olarak seyirci alınmasına dair kararına istinaden TFF Sağlık Kurulu, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu ile yaptığı istişareler sonucunda seyircilerin stadyumlara giriş şartları aşağıdaki gibi belirlenmiştir.

  - Seyircilerin stadyumlara girişleri, HES/Passolig entegrasyonu ile Passolig üzerinden alınan biletler ile yapılır. Bilet alacak kişilerin, HES kodu bilgilerini, Hayat Eve Sığar uygulamasından paylaşıma açmaları gerekmektedir.

  -T.C. Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler (çift doz Covid 19 aşısı olmuş kişiler), son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren 180 gün süre ile; Covid-19 geçirmiş ve bir doz aşı yaptırmış kişiler ise, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile stadyuma girebilirler.

  -T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından tanınan aşılarını yurtdışında tamamlamış kişiler, sadece stadyum gişelerinden olmak kaydıyla genel satış günü, aşı sürecini tamamlayarak oluşturulan aşı sertifikasını stadyum bilet gişe yetkililerine ibraz etmeleri koşulu ile biletlerini pasaport numaraları ile almış oldukları elektronik kartlarına yükleterek satın alabilirler. Stadyum bilet gişe yetkilileri tarafından aşı kartının yanı sıra son aşı tarihinden 14 gün geçmiş olması kuralı ve aşı sertifikası ile pasaportun uyuşup uyuşmadığı kontrolü yapılır. Ayrıca T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından tanınan aşılarını yurt dışında tamamlamış T.C. kimlik numarası sahibi kişiler ise İl Sağlık Müdürlüklerine giderek aşılarını HES Kodu ve T.C. kimlik numaralarına işletmeleri koşulu ile gişelerden ya da online olarak bilet alabilirler.

  -Maç günleri maça giriş hakkı olan tüm bilet sahiplerine HES Kodu üzerinden tekrar sorgulama yapılacaktır. Riskli olan veya belirlenmiş kriterlere uymayan kişilerin stadyuma girişleri bloke edilecek olup, bilet sahibine sms ve e-mail ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilet sahibi maç günü biletini gerekli kriterleri sağlayan bir başkasına transfer edebilir.

  -12 yaş ve üzeri taraftarların aşı takvimini tamamlamış olması gerekmektedir.

  - 0 - 12 yaş altındaki çocuklar stadyumlara giremeyecektir.

  -Bir taraftar farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın passolig kartı ve HES kodu olması zorunludur.

  -Seyircilerin COVID-19 kapsamında alınan kurallara uyma zorunlulukları vardır.

  -Tüm seyircilerin maske takma zorunluluğu vardır.

  -Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.

  -Maça gelecek kişilerin stadyum girişinde HES kodları sorgulanacaktır.

  -E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

  -Aslanlıyol Passolig Gişeleri çalışma Saatleri;

  Hafta içi ve Hafta sonu 09.00-18.00

  Yazı kaynağı : www.galatasaray.org

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap