Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  antalya tıp fakültesi laboratuvar sonuçları

  1 ziyaretçi

  antalya tıp fakültesi laboratuvar sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi | Antalya Tıp Fakültesi

  Tahlil Sonuçları

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesinden randevu alabilmek ve laboratuvar ortamında gerçekleştirilen TAHLİL SONUÇLARI bilgilerini aşağıdan ulaşılabilir. İletişim bilgileri alanında hastanenin adres, harita ve telefon bilgileri de bulunmaktadır.

  Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonuçları


  Yapılan araştırmalar sonucunda insanların yaşadığı pek çok sağlık problemine çareler bulunmuştur. Özellikle modern tıp teknolojisinin gelişmesi ise hastalıkların tanı ve tedavi sürecinin çok daha güvenilir bir şekilde yaşanmasını sağlamaktadır. Gerek ülkemizde gerekse de tüm dünyada pek çok sağlık kurumu milyonlarca çalışanları ile birlikte kamu sağlığının korunması üzerine birtakım çalışmalar yürütmektedir.  Ülkemizde Sağlık Bakanlığına bağlı sağlık kurumları şu şekilde sıralanabilmektedir;

  Yukarıdaki listede yer alan her kurum insanların sağlığını korumada ve hastalıklarının tanı ve tedavisinde üstün performans göstererek çalışmalarını sürdürmektedir. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi de bu kurumlar arasında önemli bir yere sahiptir.

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Özellikleri

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi; Antalya’da bulunan Akdeniz Üniversitesi’ne bağlı bir kurumdur. Gerek Antalya’da yaşayan insanlar gerekse de çevre şehirlerde yaşayanlar için önemli bir sağlık merkezidir. Antalya Tıp Fakültesi olarak da geçmektedir.

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde Dahili tıp ve cerrahi tıp bilimleri olmak üzere iki ana birim hizmet vermektedir. Dahili tıp bilimlerinde; acil servis, nükleer tıp, nöroloji, kardiyoloji ve iç hastalıkları gibi önemli sağlık durumları araştırılırken cerrahi tıp bilimlerinde; çocuk cerrahisi, göğüs cerrahisi, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum ile göz hastalıkları gibi alanlarda hizmet verilmektedir.

  Hastalıklarının kesin tanılarının konulmasının yanı sıra aynı zamanda nitelikli tedavi planlaması ve süreçleri için de oldukça ayrıntılı ve kapsamlı çalışmalar sürdürülmektedir. Tüm bunların yanı sıra sağlık turizmi oluşturulmasında da Akdeniz Üniversitesi Hastanesi önemli bir yere sahiptir.

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde rutin kontrollerin sağlanması, yaşanılan herhangi bir sağlık durumunun tanı ve tedavi süreçlerinin yaşanması gibi durumlarda elbette ki randevu talep etmek gerekmektedir. Randevu almak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır;

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Online Randevu Adresi:

  http://hastanelab.akdeniz.edu.tr/MiamedRandevu

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde Hangi Tahliller Yaptırılır?

  Akdeniz Üniversitesi bünyesinde yaşadığınız sağlık problemi ile ilgili başvurduğunuz doktor kesin tanı koyabilmek için sizden birtakım test ve tahliller isteyecektir. Hastane bünyesinde yaptırabileceğiniz tahliller şu şekildedir;

  Birtakım test ve tahlillerin sağlıklı bir şekilde uygulanabilmesi için üzerinde metal eşya bulunmaması, belirli saatte açlık ve susuzluk gibi koşullar gerekebilmektedir. Bu nedenle doktorun önerilerine eksiksiz bir şekilde uyulması tavsiye edilmektedir.

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde yaptırılan tahlillerin sonuçları;

  http://hastanelab.akdeniz.edu.tr/HbysWeb/Laboratuvar/LabSonucSorgula_v2.aspx

  http://hastane2.akdeniz.edu.tr/interaktif/default.asp

  adreslerinden öğrenilebilmektedir.   Tahlil sonuçlarının nitelikli tedavi planlaması açısından doktora gösterilmesi büyük önem taşımaktadır.

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Poliklinik Saatleri

  08.00 – 17.00

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Adres Bilgileri

  Adres: Dumlupınar Bulvarı Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Antalya

  Telefon: 0 242 249 60 00

  Web Adresi: hastane.akdeniz.edu.tr

  Harita Bilgileri: 36°53'54.2"N 30°39'47.2"E

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Haritası

  Diğer Antalya Devlet Hastaneleri

  Yazı kaynağı : tahlilsonuclari.site

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Konumu

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi sağlık kuruluşunda yaptırdığınız tüm tahlillere e-Nabız sisteminden hızlıca ulaşabilirsiniz. Tahlil sonuçları öğrenme konusunda sorun yaşıyorsanız e-Nabız sistemi ile tahlil sonuçları öğrenme videomuzdan nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

  Dikkat: Sitemizdeki bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Güncel bilgiler ve muayene ücretlerini öğrenmek için Akdeniz Üniversitesi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilir ya da kurumu telefon numarasından arayabilirsiniz.

  Sitemiz Tahlilsonuclari.org ile Akdeniz Üniversitesi Hastanesi kurumunun hiçbir doğrudan veya dolaylı bağı yoktur. Bu sayfa ilgili kurumun iletişim bilgileri, tahlil sonuçları ve randevu alma linklerine kolayca ulaşmanız için hazırlanmıştır.

  Yazı kaynağı : tahlilsonuclari.org

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları

  Akdeniz �niversitesi Hastanesi

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuçları sorgulama ve öğrenme sitesi. Aşağıda bulunan kırmızı Tahlil Sonuçları butonuna tıklayarak sonuç ekranına ulaşabilirsiniz.

  Hastane: Akdeniz Üniversitesi Hastanesi
  Telefon Numarası: +90 (242) 249 60 00
  Faks: +90 (242) 249 60 40
  Adres: Pınarbaşı Mh. Dumlupınar Bulvarı 07059 Merkez/Antalya
  E-Posta: [email protected]

  akdeniz-universitesi-hastanesi Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Laboratuvarı

  Doğru tanı ve etkin bir tedavi için hızlı ve nitelikli bir laboratuvar desteği gereklidir. Laboratuvar giderleri ülkemizde toplam sağlık giderlerinin sadece %4’üne karşılık gelse de, tüm tanısal kararların %70’inin laboratuvar sonuçları üzerinden konulduğu bildirilmiştir. Merkez Laboratuvarı, tüm rutin hasta laboratuvar hizmetlerinin bir arada yapılabilmesi ve en kısa sürede sonuç verilebilmesi amacına yönelik olarak 1995 yılında kurulmuştur.

  Merkez Laboratuvarı, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Mikrobiyoloji, Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi ve Doku Tipleme Laboratuvarı’nı kapsayan 4 ana laboratuvar dalından oluşmuştur. Merkez Laboratuvarı, Laboratuvar Bilişim Sistemi’ne bağlı hastanın tanıtıcı bilgilerini içeren barkod etiketi yapıştıran otomatize tüp barkodlama sistemi, laboratuvara gelen örnek tüplerinin kabulünün ve ayrımının yapıldığı otomatize tüp ayırt etme sistemi ve örnekleri otomatize olarak analize hazırlayan ve ilgili otoanalizöre gönderen preanalitik sistemler ile ülkemizde laboratuvar hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmiştir. Son zamanlarda hizmete giren örnek arşivleme ünitesi ile hasta örneklerinin analizden sonra en az 5 gün saklanması mümkün olmuş, böylece laboratuvarımız ülkemizde tam laboratuvar otomasyonu ve integrasyonunun sağlandığı ilk laboratuvar olmuştur. Yaklaşık 650 değişik test parametresi ile hizmet kalitesi açısından ülkemizin en nitelikli laboratuvarları arasında yerini almıştır.

  Akdeniz Üniversitesi Hastanesine Pınarbaşı Mh. Dumlupınar Bulvarı 07059 Merkez/Antalya adresinden gidebilir vetahlilyaptırabilirsiniz. Yaptırdığınıztahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0242 249 62 86 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

  Tahlil-Sonuclari.Org

  Yazı kaynağı : tahlil-sonuclari.org

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap