Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  antalya tarım fuarı 2022 ne zaman

  1 ziyaretçi

  antalya tarım fuarı 2022 ne zaman bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ana Sayfa | Growtech | 23 - 26 Kasım 2022

  Growtech'i ücretsiz ziyaret etmek için online ziyaretçi kaydınızı tamamlayın.

  Yazı kaynağı : www.growtech.com.tr

  Growtech 2022

  Growtech 2022

  Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı

  Dünyanın en önemli örtüaltı tarım sektörü fuarı Growtech, uluslararası sektör liderlerini 23-26 Kasım 2022 tarihleri arasında, 21. kez bir araya getiriyor!
  Tarımsal üretim ve ihracatın kalbi Antalya’da gerçekleştirilen fuarımızda, Sera ve Teknolojileri, Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Sulama Sistemleri, Tohumculuk, Fidecilik, Bitki Besleme ve Koruma, Biyolojik Mücadele, Tarımsal Makine ve Ekipmanları’nın her alanında öncü firmaların katılımları ile gerçekleşiyor.

  Tarımın uluslararası buluşması Growtech 2019, önceki yıla kıyasla yabancı ziyaretçi sayısını %50, toplam ziyaretçi sayısını %25 oranında arttırarak yeni bir rekora imza attı. Hollanda, İspanya, Çin, Güney Kore, Mısır ve Afrika firmaları Growtech fuarında "milli katılım" ile yer aldı.

  Tarlasında toprağını ekip biçen çiftçiden, dünya pazarlarına ihracat yapan dev şirketlere kadar sektörün her bir yapı taşını tek bir çatı altında toplayan Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, 2022 yılında 21. yaşını kutluyor. 

  ÜRÜN GRUPLARI

  Fuar İstatistikleri 2018:

  İletişim:

  Tel: +90 (216) 425-63-00 
  [email protected]

  İlgili kişi:

  Serra Kaya - Sales Executive
  [email protected]
  Tel: +90 530 416 60 04

  Sertaç Akpınar - Satış Uzmanı
  [email protected]
  Tel: +90 530 549 37 59

  Yazı kaynağı : www.expointurkey.org

  Growtech 2021

  Anadolu Ajansı

  Anadolu Ajansı

  Growtech Fuar Direktörü Engin Er, yaptığı açıklamada, geçen yıl 25 ülkeden 510 katılımcı ile 125 ülkeden 53 bin 640 tarım profesyonelini tek çatı altında buluşturduklarını belirtti.

  Bu yıl 21'incisi gerçekleştirilecek fuar için de hazırlıkların devam ettiğini aktaran Er, 23-26 Kasım tarihlerinde Antalya ANFAŞ Fuar Merkezi'nde global tarım sektörü temsilcilerini ticaret ve ihracat için yeniden bir araya getireceklerini bildirdi.

  Fuarın dünya tarımının buluşma noktası haline geldiğini anlatan Er, şunları kaydetti:

  "Firmalarımız hedefledikleri pazarlara Growtech ile daha hızlı ve rahat ulaşabiliyor. Uluslararası alıcılar Growtech'te aradığı tüm ürün ve çözümleri bularak ticaretlerini geliştirebiliyor. Growtech, sunduğu ticari fırsatlarla tarıma dair en yeni teknolojilerin tanıtıldığı ve en güncel konuların gündeme taşındığı ortak bilgi paylaşım platformu. Katılımcı ve ziyaretçilerimizin ilgiyle takip edeceği ve çok faydalı bulacağı çok sayıda etkinlik organize ettik. Tarımda sürdürülebilirlik, iklim değişiklikleri, akıllı tarım uygulamaları ve daha bir çok konu ile katılımcı ve ziyaretçilerimiz tarımın geleceği ile ilgili bilgi edinebilecek, doğru hamleleri öğrenebilecek."

  Er, Growtech'in bu yıl da ATSO Growtech Tarım İnovasyon Ödülleri, Bitki Islahı Proje Pazarı'na ev sahipliği yapacağını belirtti.

  Yazı kaynağı : www.aa.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap