Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  antalya halk sağlığı laboratuvarı melis sonuç

  1 ziyaretçi

  antalya halk sağlığı laboratuvarı melis sonuç bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Antalya Halk Sa�l��� Laboratuvar�

  Antalya Aile Hekimliği Laboratuvar • Hekimsel.com

  Antalya Aile Hekimliği Laboratuvar • Hekimsel.com

  Aile Hekimliği Laboratuvar Sonuçlarını Görebilmek

  Antalya Aile Hekimliği Laboratuvar Sonuç sayfasına ulaşabilmek için, “Antalya Aile Hekimliği Laboratuvar Sonuçları” bağlantısına tıklamanız yeterlidir. Bağlantıya tıkladığınızda, Antalya ilindeki herhangi bir (Antalya Halk Sağlığı Laboratuvarıyla anlaşması olan) aile hekimliği biriminde alınmış olan tahlilleriniz için ilgili resmi sayfaya yönlendirilirsiniz. Bu sayfanın girişinde gerekli bilgileri girerek laboratuvar sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

  Bu Sayfada Sadece Aile Hekimliği Sonuçları Mı Görülebiliyor?

  Bu ekranda, Halk Sağlığı Laboratuvarında incelemesi yapılmış olan tüm tahlil sonuçlarını görebilirsiniz. Halk Sağlığı Laboratuvarı ile anlaşma yapmış olan tüm kurumların tahlil sonuçları bu ekrana yansımaktadır. Aile hekimliği birimlerinin çoğu da Halk Sağlığı Laboratuvarı ile anlaşmalı oldukları için bu sayfadan aile hekimliği sonuçlarını  da görebiliyorsunuz. Toplum Sağlığı Merkezleri gibi kurumlar da kan tahlili istediklerinde, sonuçlarını bu sayfadan görebilirsiniz. Çünkü, Toplum Sağlığı Merkezleri de Halk Sağlığı Laboratuvarlarıyla anlaşma yapmaktadırlar.

  Ayrıca, az da olsa bazı Evde Bakım Birimleri Toplum Sağlığı Merkezleri bünyesinde de bulunmaktadır. Böyle durumu olan yani Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren Evde Bakım Birimleri tarafından istenmiş olan kan tahlilleri sonuçlarını da, bu sayfadan görebilirsiniz. Hastane bünyesindeki Evde Bakım Birimleri için ise hastanelerin laboratuvar sonuç sayfalarından sonuçlarınızı görebilirsiniz. 

  Bazı Aile Hekimliği Birimleri ise, laboratuvar anlaşmalarını hastanelerle yapmış olabilirler. Bu tür durumlarda yönlendirmeniz hastane laboratuvar sonuç ekranına yapılır.

  Tahlil sonuçlarınızı hekiminize danışmak için hekiminizden randevu almayıunutmayın.

  Yazı kaynağı : hekimsel.com

  Labim Sonuç Sistemi – Sağlık Ocağı Tahlil Sonuçları Öğrenme

  Aile Hekimi Tahlil Sonuçları Öğrenme - LABİM Sonuç 2021

  Aile Hekimi Tahlil Sonuçları Öğrenme - LABİM Sonuç 2021

  Labim sonuç ve halklabim ile ile hekimi tahlil sonuçları internetten online olarak öğrenilebilmektedir. Laboratuvar sonuçlarına İl Sağlık Müdürlüklerine bağlı halk labim sonuç sayfasından ulaşabilirsiniz.

  Aile Hekimi Tahlil Sonuçları Nereden ve Nasıl Öğrenilir?

  Aile hekimine gittiniz ve sizden tahlil yaptırmanızı istedi. Kan veya diğer testleri verdikten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmek için aile hekimliğine gitmenize gerek kalmayacak. Online olarak yaptırmış olduğunuz tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Bir çok İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan (HALKLABİM) Laboratuvar Bilgi Sistemi sayesinde internet üzerinden sonuçlara ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi bulunmayan aile hekimliklerini arayarak tahlil sonuçlarınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

  İstanbul Aile Hekimi Laboratuvar Sonuçları

  İstanbul‘da yaşayıp aile hekimine muayene olanlar yaptırmış oldukları testlerin sonuçlarını labim laboratuvar sonuç öğrenme ekranından öğrenebilirler. İl Sağlık Müdürlüğü’nün Laboratuvar Sonuçları sorgulama LABİM sayfasında TC Kimlik No ve Kayıt No ile sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Kayıt numarası size verilen barkod üzerinde yazmaktadır. Online olarak sadece bir kaç saniye içerisinde tahlil sonuçları çıkmış mı, çıkmamış mı diye sorgulama yaparak isterseniz yazdırabilirsiniz.

  İstanbul Aile Hekimi Tahlil Sonuçları Öğrenme

  Aşağıdaki adımları sırası ile takip ederek LABİM üzerinden Hasta Tetkik Sonuc Sorgulama sayfasından sonuçları öğrenebilirsiniz. İşte o adımlar;

  Bağcılar devlet hastanesi tahlil sonuçları sayfasından yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

  Ankara Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları

  Ankara’da yaşayanlar, Aile hekimine vermiş olduğu tahlil sonuçlarını Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları ekranından öğrenebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç ekranından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasını da girmeniz gerekecektir.

  Ankara halk sağlığı tahlil sonuç öğrenmek için buradaki linke tıklayın. Açılan sayfada doldurulması gereken TC Kimlik No, Barkod No ve Soyadı bölümlerini doldurun. Giriş butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

  Adana LİOS Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları

  Adana halkı Halk Sağlığı Laboratuvar sonuçlarını LİOS Vatandaş Sonuç Sorgulama sayfasından öğrenebilirler. T.C. Kimlik Numarası, Doğum Yılı, Barkod ve Doğum yılınızı 4 hane olarak giriniz. Örn: 1980 ve Size ait barkod bilginizi girerek laboratuvar sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Aile hekiminden yapmış olduğunuz tektiklerin sonuçlarını aşağıdaki adımları takip ederek öğrenebilirsiniz.

  LIOS Antalya Sağlık Ocağı Tahlil Sonuçları

  ANTALYA İl Halk Sağlığı Laboratuvarı; Tetkik Sonuç Sorgulama – MELİS üzerinden tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Sonuçları öğrenmek için aile hekimine gitmenize gerek kalmadan online olarak sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  https://melis.saglik.gov.tr/hastasonuc sayfasına giriş yaparak aile hekiminden almış olduğunuz Hasta Kayıt No ve TC Kimlik Numarası ile sorgulamanızı yapabilirsiniz. Merkezi Laboratuvar Sisteminden saniyeler içinde sonucunuza bakın!

  İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğü Hasta Laboratuvar Sonuçları

  İzmir halk sağlığı laboratuvar sonuçları internet üzerinden öğrenilebilmekte.

  İzmir konak halk sağlığı laboratuvar sonuçları için tıkla!

  Aşağıdaki TSM’lerin sonuçlarını İzmir konak halk sağlığı laboratuvarı sonuç alma sayfasından öğrenebilirsiniz.

  Balçova TSM, Bayındır TSM, Beydağı TSM, Buca TSM, Çeşme TSM, Gaziemir TSM, Güzelbahçe TSM, Karabağlar TSM, Karaburun TSM, Kiraz TSM, Konak TSM, Menderes TSM, Narlıdere TSM, Ödemiş TSM, Seferihisar TSM, Selçuk TSM, Tire TSM, Torbalı TSM, Ura TSM

  Karşıyaka halk sağlığı laboratuvarı sonuç sayfası için buraya tıklayın.

  Aşağıdaki TSM’lerin laboratuvar sonuçlarını Karşıyaka halk sağlığı laboratuvarı sonuç sayfasından öğrenebilirsiniz.

  Aliağa TSM, Bergama TSM, Bornova TSM, Çiğli TSM, Dikili TSM, Foça TSM, Karşıyaka TSM, Kemalpaşa TSM, Kınık TSM, Menemen TSM, Bayraklı TSM

  Konya Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları

  Konya’da aile hekimine gittiğiniz zaman yapılan tektiklerin sonuçları için hasta sonuç öğrenme sayfasını kullanabilirsiniz. Aile hekimliği, eski adıyla sağlık ocağından yapılan tahliller için sonuç sorgulama sitesi bulunmaktadır. Siteye buradan ulaşabilirsiniz. Linke giriş yaptıktan sonra T.C. Kimlik No, Örnek No ve Güvenlik Kodunu girerek sorgulama yapabilirsiniz.

  Bursa Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları

  Bursa’da yaşayan vatandaşlar da aile hekimliğinden yapılan tahlillerin sonuçlarını LIOS sisteminden öğrenebilirler. Siteye buradan girerek T.C. Kimlik Numarası ve Barkod numarası ile aile hekimliği tahlil sonuçlarına bakabilirsiniz.

  Kocaeli Halk Sağlığı (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları

  Kocaeli Halk Sağlığı tarafından oluşturulan web sitesinde (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları sorgulanabilmektedir. Sağlık ocağı tahlil sonuçları için sadece TC kimlik numarasını girmeniz yeterli olacaktır. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

  hsl33 Sitesinden Mersin Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları Sorgulama

  Tahlil sonucunuzu öğrenmek için TC NO ve Barkod Numarası ile giriş yapmanız gerekmektedir. Sitenin sol menüsünde yer alan Hasta Girişi bölümünden sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sitede hastaların tüm test sonuçları incelenebilmektedir. Mersin aile hekimliği sonuç sorgulama site adresi: hsl33.com

  MRHS erken randevu taktiği sayfasından aile hekiminizden ve hastanelerden nasıl randevu alacağınızı öğrenebilirsiniz.

  e-Nabız Sisteminden Aile Hekimi Tahlil Sonuçlarını Öğrenebilirsiniz

  Aile hekiminizden yaptırmış olduğunuz tahlil sonuçlarına e-nabız sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz. Laboratuvar sonuçları için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  Yazı kaynağı : www.sosyaltrendler.com

  Aile Hekimi Tahlil Sonuçları Öğrenme – LABİM Laboratuvar Sonuç 2021

  Aile Hekimi Tahlil Sonuçları Öğrenme – LABİM Laboratuvar Sonuç 2021

  Kan, idrar v.b tahlilleri internetten hızlıca öğrenebilirsiniz. Aile hekimi tahlil sonuçları internetten kolay yolla öğrenilebilir. Laboratuvar sonucu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı halk labim tahlil sonuçları sayfasından kontrol edilebiliyor.

  Aile Hekimi Tahlil Sonuçları Nereden Nasıl Öğrenilir

  Rahatsızlığınızdan dolayı Aile hekimine gittiğinizde tahlil yaptırmanızı istenebilir. Kan ya da diğer testleri verdikten sonra tahlil sonucunuzu öğrenmek için aile hekimliğine tekrardan gitmenize gerek yok, fakat doğru tanı için doktorunuzla görüşmeniz gerekir. Online bir şekilde yaptığınız tetkiklerin sonuçlarını internetten sorgulayabilirsiniz. Bir çok İl Sağlık Müdürlüğünce hazırlanmış olan (HALKLABİM) Laboratuvar Bilgi Sistemi ile internetten sonuçlara ulaşabiliyorsunuz. İnternet sitesi olmayan aile hekimliklerini arayıp tahlil sonucunuzun son durumunu sorgulayabiliyorsunuz.

  İstanbul Aile Hekimi Laboratuvar Sonucu

  İstanbul‘da yaşayan ve aile hekiminde muayene olanlar yaptırdıkları tahlillerin sonuçlarını labim laboratuvar sonuç öğrenme sayfasından öğrenebiliyorlar. İl Sağlık Müdürlüğü’nün Laboratuvar Sonuçları sorgulama sistemi olan LABİM sayfasına TC Kimlik No ve Kayıt No ile giriş yaparak sonuçlarınızı görebilirsiniz. Kayıt numarası nerede bilmiyorsanız; size verilen barkod üzerinden kontrol edebilirsiniz. Sadece birkaç saniyenizi ayırarak tahlil sonuçlarına bu yöntemle ulaşabilirsiniz.

  İnternetten İstanbul Aile Hekimi Tahlil Sonuçları Öğrenme

  Nasıl yapılır bilmiyorsanız buradaki adımları sırasıyla yaparak LABİM üzerinden Hasta Tetkik Sonuc Sorgulama sayfasına giderek tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

  Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra sonuçlar karşınıza gelecektir.

  Ankara Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları

  Ankara’da ikamet edenler, Aile hekimine verdikleri tahlil sonuçlarını Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları sayfasından kontrol edebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç sayfasından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasına yine ihtiyacınız var. Bu nedenle verilen barkodu kaybetmeyin ya da atmayın.

  İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğü Hasta Laboratuvar Sonuçları Sorgulama

  İzmir’de de verdiğiniz tahlil sonuçlarını internetten incelemek mümkün. Yine aşağıdaki adımları uygulayarak tahlil sonuçlarınıza bakabilirsiniz.

  İzmir konak halk sağlığı laboratuvar sonuçları sayfası için buraya!

  Aşağıda yazan TSM’lerin sonuçlarını İzmir konak halk sağlığı laboratuvarı sonuç alma sayfasından kontrol edebiliyorsunuz.

  Balçova TSM, Bayındır TSM, Beydağı TSM, Buca TSM, Çeşme TSM, Gaziemir TSM, Güzelbahçe TSM, Karabağlar TSM, Ödemiş TSM, Karaburun TSM, Kiraz TSM, Konak TSM, Menderes TSM, Narlıdere TSM, Seferihisar TSM, Selçuk TSM, Tire TSM, Ura TSM, Torbalı TSM,

  Karşıyaka halk sağlığı laboratuvarı sonuçları için buraya giriş yapın.

  Alt kısımdaki TSM’lerin laboratuvar sonuçlarını Karşıyaka halk sağlığı laboratuvarı sonuç sayfasından sorgulayabilirsiniz.

  Aliağa TSM, Bergama TSM, Bornova TSM, Çiğli TSM, Dikili TSM, Foça TSM, Karşıyaka TSM, Kemalpaşa TSM, Kınık TSM, Menemen TSM, Bayraklı TSM

  Adana LİOS Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları Öğrenme Sitesi

  Adana Halk Sağlığı Laboratuvar sonucunu LİOS Vatandaş Sonuç Sorgulama sayfasından öğrenebiliyorsunuz. T.C. Kimlik Numarası, Barkod Kodu ve Doğum yılınızı 4 hane olacak şekilde doldurmayı unutmayın. Örneğin: 1989 gibi… Size ait barkod bilginizi de girip laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Aile hekiminden yaptırdığınız tektiklerin sonuçlarına aşağıdaki adımlara uyarak bakabilirsiniz

  MELİS Antalya Sağlık Ocağı Tahlil Sonuçları

  Antalya İl Halk Sağlığı Laboratuvarı; Vatandaş Sonuç Sorgulama ve öğrenme – Melis sisteminden tahlil sonuçlarına bakmak için aşağıdaki sayfayı ziyaret edip istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekir. Tahlil sonuçlarınızı uzman hekimlerin yorumlaması gerektiğini unutmayın.

  https://melis.saglik.gov.tr/hastasonuc Sayfasına girerek sizden istenilen bilgileri doldurun. 07hsl internet adresinden saniyeler içinde sonucunuzu görebiliyorsunuz.

  Bursa Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları

  Bursa’da yaşayanlarda yine tahlil sonuçlarını internetten öğrenebiliyorlar. Aile hekimliğinden yapmış olduğunuz tahlillerin sonuçlarını LIOS sisteminden kontrol edebiliyorsunuz. Siteye buradan erişip T.C. Kimlik Numarası ve Barkod numarası ile aile hekimliği tahlil sonucuna bakılabilir.

  Konya Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuç Sorgulama

  Aile hekimliğinde sağlık ocağında verdiğiniz tahlilin sonucunu internetten öğrenmek için TC kimlik numaranız ve barkod numaranız yeterlidir. Aile hekimliği, yani sağlık ocağından yaptırdığınız tahliller için sonuç sorgulama sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Bağlantıya giriş yaptıktan sonra istenilen bilgileri doğru şekilde girerek laboratuvar sonuçlarına bakabiliyorsunuz.

  e-Nabız’dan Aile Hekimi Tahlil Sonuçlarını Sorgulama

  Aile hekimliğinden yapılan tahlil sonuçlarına e-nabız sisteminden de ulaşılabilir. Laboratuvar sonuçları için e nabız sayfasına giriş yaparak aşağıdaki adımları uygulamanız gereklidir.

  Yazı kaynağı : www.bildirimlerim.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap