Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  antalya en iyi kadın doğum doktoru

  1 ziyaretçi

  antalya en iyi kadın doğum doktoru bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Antalya Kadın Doğum ve Kadın Hastalıkları Doktorları - Memorial

  Kadın Hastalıkları ve Doğum - Medstar Antalya Hastanesi - Bölümler

  Günün her saatinde hizmete hazır olan birimimizde kadın hastalıkları ve doğumla ilgili tüm rahatsızlıklar hızlı bir şekilde giderilmektedir. Servisimizde kadın hastalıkları ve doğum uzmanları ile birlikte eğitimli-tecrübeli yardımcı sağlık personeli ve her türlü hizmeti verebilecek tıbbi ekipman bulunmaktadır. Gebe takibi programı hastanemizde özenle uygulanmakta , hamilelik sırasında doğum öncesinde ve doğum sonrasında tüm tetkik eğitim çalışmaları doktorlarımız eşliğinde yürütülmektedir.

  Bölüm doktorları tarafından Yüksek riskli gebelerin fetal anatomik değerlendirmeleri yapılmaktadır.Yüksek risk taşıyan gebelerde genetik olarak tanıya gidilebilecek amniyosentez kordosentez gibi tüm girişimsel işlemler başarı ile uygulanmakta ve riskli gebeliklerin tanısı erken dönemde yapılamakta ve gereken tedavi verilmektedir.

  Normal spontan doğum:

  Doğum odaları son teknoloji ile donatılmış olup doğum sırasında veya sonrasında meydana gelebilecek her türlü komplikasyona hazır olarak dizayn edilmiş ve tıbbi ekipmanla donatılmıştır.

  Ağrısız doğum:

  Doğum departmanımızda ağrısız doğum uygulamaları başarılı bir şekilde gerçekleştirilmekte be bölgede bu konuda referans kurum olarak anılmaktadır.

  4 boyutlu renkli ultrasonografi:

  Her bölümünde teknolojinin son uygulamalarını bölge halkına sunmaya özen gösteren ve bölgede sağlıkta öncü kuruluş olarak anılan hastanemizde 4 boyutlu renkli ultrasonografi ile daha erken dönemde daha net olarak bebeğin görüntülemesi gerçekleştirilmekte ve erken dönemde varsa hastalıkları tesbit edilebilmektedir.

  Menapoz ünitesi:

  Kadın hastalıkları ve doğum departmanımız işleyişi içerisinde yürütülen en önemli çalışmalardan bir tanesi de menapoz ünitesidir.ünitede belli bir program dahilinde bayanlar incelenmekte gerekli tetkik ve araştırmalar yapıldıktan sonra tedavileri verilmektedir. Bununla bağlı olarak mamografi ve meme ultrasonografisi görüntülemeleri yapılmaktadır.

  BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORLARIMIZ

  Yazı kaynağı : medstar.com.tr

  Kadın Hastalıkları, Doğum Uzmanı Antalya - Doç. Dr. Ayla Üçkuyu

  Antalya ve Kadın Doğum Şikayetleri - Şikayetvar

  Antalya Kad�n Hastal�klar� ve Do�um - Jinekoloji Uzmanlar� Listesi

  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Antalya - Op. Dr. Funda Yazıcı Erol

  Antalya'da iyi bir kadın doğum doktoru tavsiyesi?

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap