Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  annesinin kafasını kesip tencereye koydu

  1 ziyaretçi

  annesinin kafasını kesip tencereye koydu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Son dakika: Annesinin kafasını kesip tencereye koydu! Kan donduran balta ve satır detayı

  Son dakika: Annesinin kafasını kesip tencereye koydu! Kan donduran balta ve satır detayı

  Damla GÜLER / milliyet.com.tr
  İstanbul Küçükçekmece’de 35 yaşındaki kızı Tuğçe Sayın ile birlikte yaşayan 67 yaşındaki Sevilay Palabıyık’a ulaşamayan komşuları durumu polise bildirdi. Eve giden polisleri içeri almayan Tuğçe Sayın, annesinin nerede olduğu sorulduğunda ise, “Kafamı dinlemek istiyorum deyip erkenden çıktı” dedi. Ancak içeriye baktıklarında salonda kanları gören polisler içeri girince Sevilay Palabıyık’ın cansız bedeni ile karşılaştı. Banyoda bulunan Palabıyık’ın başı ise mutfaktaki bir tencerenin içinde bulunurken, sol bacağındaki kemikten ayrılan etleri ise başka bir kovanın içinde bulundu.

  BİRKAÇ GÜN ÖNCE SATIR VE BALTA ALMIŞ

  Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınan Tuğba Sayın buradaki ifadesinde susma hakkını kullanarak ifade vermedi. Ekipler yaptıkları araştırma sonucunda Sayın’ın olaydan birkaç gün önce satır ve balta aldığını tespit etti. Satır ve baltayı annesinin başını gövdesinden ayırmak için kullandığı tespit edilen Sayın’ın cinayeti daha önceden planlamış olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

  KIZINDAN ŞİKAYETÇİ OLMUŞ

  Öte yandan anne Sevilay Palabıyık’ın birkaç hafta önce kızı hakkında, “yağma” suçundan savcılığa suç duyurusunda bulunduğu ortaya çıktı. Emniyetteki işlemlerinin ardından Küçükçekmece Adliyesi’ne sevk edilen Sayın savcılığa verdiği ifadede annesinin kendisine saldırdığını söyledi. Sayın, annesini öldürdüğünü ise kabul etmedi. İfadesinin ardından tutuklanması talebi ile nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edilen Tuğçe Sayın, “canavarca hisle eziyet ederek öldürme” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Annesinin başını kesip tencereye koydu! Kan donduran cinayette flaş gelişme

  Annesinin başını kesip tencereye koydu! Kan donduran cinayette flaş gelişme

  24 Mayıs 2021 tarihinde Küçükçekmece Halkalı Bezirganbahçe'de bulunan sitede meydana gelen olayda, kavga ihbarı alan polis olay yerine gittiğinde komşuları Sevilay Palabıyık'a ulaşamadıklarını ifade etti. Bunun üzerine polisler daireye çıkarak kapıyı çaldı.

  "ANNEMİ ÖLDÜRDÜM"

  Kapıyı açan Tuğçe Sayın'a polisler, annesini sordu. Sayın ise annesinin evde olmadığını söyleyerek, "Erkenden 'kafamı dinleyeceğim' diyerek dışarı çıktı. Halen de gelmedi. Nerede olduğunu bilmiyorum" dedi. Polislerin eve girmesine de izin vermeyen Tuğçe Sayın, kısa bir süre sonra annesini öldürdüğünü itiraf etti. Tuğçe Sayın, "Annemi öldürdüm. Kendisi banyoda" dedi.

  "KAFASI TENCERENİN İÇİNDE"

  Olay yerine giren polis ekipleri Sevilay Palabıyık'ın sırtüstü yattığını ve kafasının olmadığını gördü. Bunun üzerine Tuğçe Sayın polislere, "Annemin kafası da mutfakta tencerenin içinde" dedi. İnceleme yapan polis, Sevilay Palabıyık'ın sol bacağındaki etlerinin de satırla kemiklere kadar çıkarılıp bir kovaya konulduğunu gördü. İtiraf üzerine gözaltına alınan Sayın, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

  "KIZIM BENİ ÖLDÜRECEK"

  Tuğçe Sayın’ın annesi Sevilay Palabıyık'ın (67) "Kızım beni öldürecek. Önce bilezikleri aldı. Sonra evleri istedi. Beni bıçakla tehdit etti" diyerek uzaklaştırma kararı aldırdığı ortaya çıktı.

  BÜYÜ İDDİASI

  Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından düzenlenen iddianamede, Tuğçe Sayın’ın ifadesine yer verildi. Tuğçe Sayın ifadesinde, "Şizofreniyim. Annem bana saldırdı ve büyü yaptı" dedi.

  AKIL SAĞLIĞI KARARI

  İddianamede Adli Tıp Kurumundan gelen "Akıl sağlığı yerinde değildir" raporu da yer aldı. Tuğçe Sayın hakkında, "Üstsoy kişiyi kasten öldürme" suçundan iddianame düzenlendi. Ancak akıl sağlığı yerinde olmadığı için güvenlik tedbiri olarak akıl hastanesine yatırılması talep edildi. İddianame kabul edildi. Tuğçe Sayın’ın önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkması bekleniyor.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Annesinin kafasını kesip tencereye koydu

  Son dakika haberler: Evlat vahşetinin nedeni ortaya çıktı! Annesinin kafasını kesip tencereye koydu - Son Dakika SABAH - Yaşam Haberleri

  Son dakika haberler: Evlat vahşetinin nedeni ortaya çıktı! Annesinin kafasını kesip tencereye koydu - Son Dakika SABAH - Yaşam Haberleri

  'KAFASINI DİNLEMEK İÇİN DIŞARI ÇIKTI' DEDİ

  Bunun üzerine polisler daireye çıkarak kapıyı çaldı. Kapıyı açan Tuğçe Sayın'a polisler, annesini sordu. Sayın ise annesinin evde olmadığını söyleyerek, "Erkenden 'kafamı dinleyeceğim' diyerek dışarı çıktı. Halen de gelmedi. Nerede olduğunu bilmiyorum" dedi. Polislerin eve girmesine de izin vermeyen Tuğçe Sayın, kısa bir süre sonra annesini öldürdüğünü itiraf etti.

  ANNEMİ ÖLDÜRDÜM BANYODA

  Tuğçe Sayın, "Annemi öldürdüm. Kendisi banyoda" dedi. Olay yerine giren polis ekipleri Sevilay Palabıyık'ın sırtüstü yattığını ve kafasının olmadığını gördü. Bunun üzerine Tuğçe Sayın polislere, 'annemin kafası da mutfakta tencerenin içinde" dedi. İnceleme yapan polis, Sevilay Palabıyık'ın sol bacağındaki etlerinin de satırla kemiklere kadar çıkarılıp bir leğene koyulduğunu gördü. Ocağın üzerindeki tencerenin ise hala sıcak olduğu tespit edildi

  İstanbul Küçükçekmece'de annesini satırla öldürüp parçalara ayıran kadın tutuklandı

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap