Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ankara nazım hikmet kültür merkezi

  1 ziyaretçi

  ankara nazım hikmet kültür merkezi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Nazım Hikmet Kültür Merkezi

  Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi, Türkiye’nin ve Ankara’nın en büyük kültür merkezlerinden biridir.Yenimahalle Belediyesi’nce yapılan ve Ankara’nın sembollerinden biri hâline gelen merkezimizin bütün birimleri yenilendi.Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezimizin yeni hâlini gördüğünüzde bu farkı hemen hissedeceksiniz. Merkezimize ismini verdiğimiz dünya şairi Nazım Hikmet’in ve diğer sanatçıların unutulmaz eserlerinden alıntılarla oluşturulan görsel donatılar, kültür merkezimizin güzelliğine güzellik kattı.Başkentteki kültür sanat etkinliklerinin ve diğer büyük toplantıların gözde mekânı yine Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi olacak.Merkezimizde;

  - 33 bin metrekarelik kullanım alanı,- Açık kapalı otoparklar

  - Ulusal ve uluslar arası düzeyde sanat etkinliği, kongre ve toplantılara ev sahipliği yapan Genco Erkal ve Yıldız Kenter salonlarımız

  - Sadri Alışık Konservatuarı,Hikmet Çetinkaya Sergi Alanı,- Evrensel Değerler Çocuk Müzesi

  - TUBİL

  - Doğum günlerinin de yapılabileceği iki kafeterya bulunmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.yenimahallekultur.com

  Ankara NHKM (@ankara.nhkm) is on Instagram

  Nazım Hikmet Kültür Merkezi | tiyatrolar.com.tr

  TİYATRO

  Trajedi & Dram

  Komedi

  Müzikal & Kabare

  Deneysel & Absürd

  Gösteri

  Kukla

  Okuma & Anlatı

  Pantomim

  Çocuk & Genç

  Yazı kaynağı : tiyatrolar.com.tr

  Nazım Hikmet Kültür Merkezi

  Nazım Hikmet Kültür Merkezi, Yenimahalle nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

  Nazım Hikmet Kültür Merkezi, Yenimahalle nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

  Yenimahalle şehrinde Nazım Hikmet Kültür Merkezi konumuna Toplu Taşıma

  Yenimahalle, Türkiye'deki Nazım Hikmet Kültür Merkezi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Nazım Hikmet Kültür Merkezi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Nazım Hikmet Kültür Merkezi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Nazım Hikmet Kültür Merkezi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 20594 - Halk Ekmek; 20602 - Cemre Parkı; 20628 - Cemre Parkı; Macunkoy; Gazi.

  Nazım Hikmet Kültür Merkezi adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 217, 220-7, 297-7 Metro: M1-M2-M3

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Nazım Hikmet Kültür Merkezi için yol tarifi alın.

  Nazım Hikmet Kültür Merkezi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Yenimahalle konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Nazım Hikmet Kültür Merkezi için Otobüs ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap