Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ankara-eskişehir hızlı tren kaç saat

  1 ziyaretçi

  ankara-eskişehir hızlı tren kaç saat bilgi90'dan bulabilirsiniz

  YHT bilet fiyatları ne kadar oldu? Ankara-İstanbul, Ankara-Konya, Ankara-Eskişehir bilet fiyatı

  YHT bilet fiyatları ne kadar oldu? Ankara-İstanbul, Ankara-Konya, Ankara-Eskişehir bilet fiyatı

  Yüksek hızlı tren (YHT) bilet fiyatları zamlandı. Bu yıl ilk olarak ocak ayında yüzde 20 zamlanan YHT bilet fiyatları, mart ayında yüzde 10, nisan ayında yüzde 15 zamlanmıştı. Son zamla YHT bilet fiyatlarına yüzde 30 artış yapıldı. Son düzenlemenin ardından Ankara-İstanbul arası için YHT bilet fiyatları 195 Türk lirası oldu. Aralık 2021'de ise bu sefer için 84 Türk lirası ücret belirlenmişti.

  İl il YHT bilet fiyatları

  Ankara-İstanbul

  Ankara’dan hareket eden Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Treni sırasıyla Eryaman, Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit, Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy ve Halkalı duraklarına uğramaktadır.

  Ankara’dan sabah 06.00’da ve İstanbul’dan(Söğütlüçeşme) sabah 06.05’te hareket eden ‘Ekspres YHT’ler yalnızca Eskişehir ve Pendik ara duraklarından yolcu almakta olup seyahat süresi yaklaşık 25 dakika daha kısadır.

  Ankara-İstanbul (Söğütlüçeşme) için YHT bilet fiyatı 195 TL'dir.

  Ankara-Eskişehir

  Ankara-Eskişehir parkurunda işleyen trenler Eryaman ve Polatlı duraklarına uğramaktadır. Seyahat süreci 1 saat 26 dakikadır.

  Ankara-Eskişehir için YHT bilet fiyatı 85 TL'dir.

  Ankara-Konya

  Ankara-Konya-Ankara hattında işleyen trenler Eryaman, Polatlı ve Selçuklu duraklarına uğramaktadır. Seyahat 1 saat 49 dakika sürmektedir.

  Ankara-Konya için YHT bilet fiyatı 87 TL'dir.

  Ankara-Karaman

  Ankara-Karaman-Ankara hattında işleyen trenler Eryaman, Polatlı, Selçuklu, Konya ve Çumra duraklarına uğramaktadır. Seyahat 2 saat 49 dakika sürmektedir.

  Ankara-Karaman için YHT bilet fiyatı 132 TL'dir.

  İstanbul-Konya

  İstanbul-Konya-İstanbul Yüksek Hızlı Treninin durakları sırasıyla Halkalı, Bakırköy, Söğütlüçeşme, Bostancı, Pendik, Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir, Selçuklu ve Konya’dır. Seyahat süresi yaklaşık 5 saattir.

  İstanbul-Konya için YHT bilet fiyatı 235 TL'dir.

  İstanbul-Karaman

  İstanbul-Karaman-İstanbul Yüksek Hızlı Treninin durakları sırasıyla Söğütlüçeşme, Bostancı, Pendik, Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir, Selçuklu, Konya, Çumra ve Karaman’dır. Seyahat yaklaşık 6 saat sürmektedir.

  İstanbul-Karaman için YHT bilet fiyatı 292 TL'dir.

  Yazı kaynağı : www.dunya.com

  Ankara Eskişehir Ankara Yüksek Hızlı Tren - TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürlüğü

  Ankara Eskişehir Hızlı Tren

  Ankara Eskişehir hızlı tren (kaç saat sürüyor, hızlı tren tarifeleri, bilet fiyatları)

  Ankara Eskişehir hızlı tren (kaç saat sürüyor, hızlı tren tarifeleri, bilet fiyatları)

  Yüksek Hızlı Tren hayatımıza girmesinin ardından bir çok çalışan, üniversite öğrencisi ve emekli için vazgeçilmez hale geldi. İstanbul Ankara, Ankara Konya, İstanbul Eskişehir, Eskişehir Ankara, Ankara Eskişehir gibi bir çok farklı hatlar arasında sefer düzenleyen YHT, sunduğu hızlı ulaşım kadar, fiyatlarıyla yani ücret tarifesi ile de fark yaratıyor.

  Eskişehir Ankara Hızlı Tren fiyatları her yıl güncelleniyor. Biz de bu haberimizde Eskişehir Ankara hızlı tren saatleri, Ankara Eskişehir Hızlı tren saatleri, yüksek hızlı tren seyahat süresi, yolculuğun ne kadar sürdüğü gibi sorulara yanıt veriyoruz.


  İşte YHT - Yüksek hızlı tren seferleri konusuyla ilgili merak edilen sorular ve hızlı cevapları

  Eskişehir Ankara hızlı tren kaç saat sürüyor, eskişehir ankara arası hızlı tren kaç saat sorularının yanıtı tam olarak 1 saat 29 dakika, yani 89 dakika.

  Ankara Eskişehir hızlı tren kaç saat sürüyor, Ankara Eskişehir arası hızlı tren kaç saat sorusunun yanıtı ise 1 saat 25 dakika, yani 85 dakika.

  Hızlı tren Eskişehir Ankara saatleri nelerdir sorusunun yanıtı ise, Eskişehir’den Ankara yönüne ilk sefer saat 06.20’de, ardından 08.05, 13.10, 18.00 ve son sefer olarak 21.10 trenleri bu yönde seyahat etmek isteyen yolcular için kullanıma sunuluyor.


  Ankara Eskişehir ve Eskişehir Ankara arası hızlı tren kaç saat sürüyor: 1 saat 30 dakika.


  Eskişehir gezi rehberi (Gezilecek yerler)

  Eskişehir Ankara hızlı tren hareket saatleri

  Ankara Eskişehir yönünde yüksek hızlı tren ile seyahat etmek isteyen yolcuların bilmesi gereken tren saatleri ise şu şekilde;

  Ankara Eskişehir hızlı tren hareket saatleri

  Ankara Pendik ve Pendik Ankara trenleri de Eskişehir’den geçiyor

  Bu saatler dışında da, Ankara İstanbul hızlı tren seferleri, Eskişehir’den de yolcu almakta.

  Ankara Pendik ve Pendik Ankara arası çalışan hızlı trenler sabah 07:00 sularında Eskişehir’e ulaşıp, daha sonra yaklaşık 2 saatte bir Eskişehir’den yolcu almaktadır.

  Ankara Eskişehir hızlı tren bilet fiyatı / Eskişehir Ankara hızlı tren bilet fiyatı

  Ankara Eskişehir yüksek hızlı tren bilet fiyatı da merak edilen sorulardan. 2018 hızlı tren bilet fiyatı tarifesini kontrol ederek bu sorunun yanıtını alıyoruz. Ankara yüksek hızlı tren ücreti olarak ekonomi sınıfını tercih edecek olan yolcular 31 lira ödeyecek. Hızlı trende seyahat etmek isteyen yolcular, ekonomi 2+2 pulmanı yerine, 2+1 business sınıfı pulmanı tercih edecek olurlarsa, hizli tren bilet fiyatı olarak ödeyecekleri miktar 45 lira.

  Eskişehir hızlı tren bilet almak isteyen yolcuların ödeyecekleri fiyatlar da bu fiyatlarla aynı, 31 lira ekonomi sınıfı YHT bileti ve 45 lira business sınıf YHT bileti.

  Ankara Hızlı Tren garı nerede?

  YHT - Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı, Ankara Garı içerisinde yer almaktadır. Açık adresi ise Eti Mahallesi, Celal Bayar Blv. No:73, 06570 Çankaya/Ankara şeklindedir.


  Eskişehir Hızlı Tren garı nerede?

  Eskişehir Hızlı Tren Garı, Yüksek Hızlı Tren Garı, Eskişehir Tren Garı içerisinde yer alıyor. Açık adresi Hoşnudiye Mahallesi, 26130 Eskişehir Merkez/Eskişehir şeklinde.

  Ankara Eskişehir ve Eskişehir Ankara hızlı tren bileti nereden alınır?

  Yüksek Hızlı Tren hangi hatlarda ve hangi günlerde işliyor

  Yüksek Hızlı Tren Ankara Eskişehir arasını yaklaşık 1 saat 29 dakikada alıyor. Tren Ankara - Konya - Ankara, Konya - Eskişehir - İstanbul (Pendik) - Konya ve Ankara - Eskişehir - İstanbul (Pendik) - Ankara durakları arasında her gün çalışmakta.

  Seferler genellikle sabah 06.00’da başlayıp, gece 23.00 sularında sona eriyor.

  Bu haberde yanıtını verdiğimiz sorular:

  Yazı kaynağı : www.anadolugazetesi.com

  Ankara - Eskişehir Hızlı Tren Saatleri (YHT) / e-yasamrehberi.com

  Yüksek Hızlı Trenlere Bağlantılı Otobüs Saatleri

  Ankara - Eskişehir - Bursa Otobüs Bağlantı Saatleri

  Eskişehir-Bursa Otobüs Saatleri (Ankara-Eskişehir YHT İçin):

  Bursa-Eskişehir Otobüs Saatleri (Eskişehir-Ankara YHT İçin):

  Ankara Eskişehir arası hızlı tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 26 dakika sürmaktedir.

  Eskişehir - Kütahya - Tavşanlı Otobüs Bağlantı Saatleri

  Eskişehir-Kütahya-Tavşanlı Otobüs Saatleri (Ankara-Eskişehir YHT İçin):

  Tavşanlı-Kütahya-Eskişehir Otobüs Saatleri (Eskişehir-Ankara YHT İçin):

  Ankara Eskişehir Hızlı Tren Bileti Fiyatları 2022

  Ankara Eskişehir Yüksek Hızlı Tren bileti 2022 yılı fiyatları; 2+2 Pulman (Ekonomi) bileti 82 TL, 2+1 Pulman (Business) bileti 123 TL'dir. Ankara Eskişehir hızlı tren bilet fiyatları temel fiyatlar olup yüksek hızlı tren biletlerinde bir çok indirim uygulanmaktadır. Bu indirimler %20 ile %50 oranlarını bulmaktadır. İndirimler; gidiş dönüş biletini aynı istasyondan alan kişiler, 13 ile 26 yaş arası için genç indirimi, öğretmen, akademisyen indirimi, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları indirimleri, 12 kişilik gruplara indirim, 60 yaş ile 65 yaş arası yolculara indirim, 65 yaş üstü olan yolculara indirim, basın mensuplarına indirim, TCDD personelleri ve ailelerine indirim ve 7-12 yaş arasında olan çocuklara indirimdir.

  Yazı kaynağı : www.e-yasamrehberi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap