Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ankara büyükşehir belediyesi bağış hesap numarası

  1 ziyaretçi

  ankara büyükşehir belediyesi bağış hesap numarası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İşte İstanbul ve Ankara belediyelerinin bağış kampanyası IBAN numaraları

  İşte İstanbul ve Ankara belediyelerinin bağış kampanyası IBAN numaraları

  Dayanışma için #6MilyonTekYürek kampanyamıza yoğun ilginiz zorlukların üstesinden geleceğimize olan inancımızı pekiştirdi.

  Şeffaflık ve demokratik yönetişim gereği nakdi bağışların miktarı, nerelere harcandığı her gün duyurulacak.

  Teşekkürler Ankara, birlikte başaracağız. pic.twitter.com/vfeP2k3uKG

  — Mansur Yavaş (@mansuryavas06) March 30, 2020

  Yazı kaynağı : tele1.com.tr

  #AnkaraTekYürek

  Yurt dışından yardımda bulunmak isteyen hayırserverlerin dikkatine!
  Yardım başvurunuz sonrası "ANKARABBLD" başlıklı SMS bildirimi yapılmaktadır. Formda belirtilen GSM numarasının Türkiye'de kullanılıyor olmasına lütfen dikkat ediniz, aksi takdirde gönderilen başlıklı SMS'in tarafınıza ulaşmama ihtimali bulunmaktadır.

  Sistemde kayıtlı olan ihtiyaç sahipleri 1 Mart 2020 sonrası COVID19 salgını nedeniyle işini kaybeden veya iş yerini kapatmak zorunda kalıp Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne nakit yardım için başvuran vatandaşlarımızdır. Sistemde yer alan Ad Soyad, T.C. Kimlik ve IBAN numaraları tamamen vatandaşların kendilerinin beyan ettikleri ve formu doldururken siz hayırseverlerle paylaşılmasına onay verdikleri bilgilerdir.

  IBAN bilgisi belirtmeyen vatandaşlarımız sisteme dahil edilememiş olup, yanlış girilmiş ya da vatandaşın Ad Soyad bilgisiyle uyuşmayan IBAN numaralarına Havale/EFT gönderimi yapılması durumunda bankanız tarafından siz hayırseverlere iade edilecektir.

  Bu gibi durumlarda, ödemenizin iade edilmiş olduğunu HAVALE/EFT Bildirim Formu'ndaki "HATALI IBAN BİLDİR" seçeneği üzerinden tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.

  Bu hatalı işlemlerden Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin ve siz hayırseverlerin herhangi bir sorumluluğu bulunmamakta olup, hatalı bilgi vermiş olması sebebiyle tüm sorumluluk ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza aittir.

  Sistemimizde ihtiyaç sahiplerine yatırılabilecek üst limit 300 TL olarak belirlenmiştir. 100 TL, 200 TL ve 300 TL olarak 3 farklı yardım seçeneği bulunmaktadır. Kendisine iletilen yardım tutarı toplamı 300 TL sınırına ulaşan ihtiyaç sahipleri listeden otomatik olarak kaldırılacaktır.

  Yazı kaynağı : ankaratekyurek.com

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Yardım Kampanyası

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Yardım Kampanyası

  Ankara Büyükşehir Belediyesi koronavirüs salgını nedeni ile işini ve gelirini kaybeden tüm ailelere düzenli olarak gıda yardımı ve nakit desteği sağlamak için çalışmalara başladı.

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında ” Ankara’da 100 binden fazla esnafımız ve çalışanları küresel salgın sebebiyle ticaret ve iş hayatını durdurmak zorunda kaldı. Belediyemiz hayatın durmaması için çalışmalarına devam ediyor. Bu dayanışmayı büyütmek için #6MilyonTekYürek olalım, zorlukları birlikte aşalım” ifadelerine yer verdi.

         Büyükşehir Belediyesi web sayfası üzerinden yardım kampanyası başlattıklarını açıklayan Başkan Yavaş, tüm yardımseverleri bu kampanyaya katılmaya davet etti.

  BAŞKAN YAVAŞ: “EN AZ 500 BİN AİLEYE YETECEK KADAR GIDA STOĞUMUZ VAR”

        Sosyal medya hesapları üzerinden vatandaşlara seslenen Başkan Yavaş, Büyükşehir Belediyesinin her türlü senaryolara hazırlıklı olduğunu belirterek, şu mesajları verdi:

  “Yaşadığımız koronavirüs salgını nedeniyle çoğumuz bu süreci evlerimizde geçirmek zorunda kalıyoruz. Öncelikle bu duruma mutlaka riayet etmenizi, kendi sokağa çıkma yasağınızı kendinize uygulamanızı istiyorum. Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak, ortalama 150 bin aileye gıda yardımı yapıyoruz. Ama belli ki bu süreç nedeniyle bazı iş yerlerimiz yasal olarak da veya kendiliğinden alınan tedbirler gereğince kapalı olmak durumda olacak. Bu nedenle birçok insanımız gelirinden mahrum kalacak. Bu nedenle biz tedbir alarak, en az 500 bin aileye yetecek kadar gıda stoğumuzla hazır bulunuyoruz.”

  ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM KAMPANYASI

       Yardımseverler, Başkan Yavaş’ın yaptığı yardım kampanyası çağrısı kapsamında sosyal dayanışmada kullanılmak üzere hesap numarasına diledikleri miktarda bağış yapabilecek.

       Toplanan yardım tutarları özel bir hesapta izlenecek ve sadece bu amaçla kullanılacak. Büyükşehir Belediyesi, yardım kampanyası rakamlarını şeffaf bir şekilde kamuoyuyla paylaşacak.

  ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE YARDIMI İÇİN BAŞVURU

  Ankara Büyükşehir Belediyesi yardım kampanyası başvurusu Ankara Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesinde oluşturulan Dayanışma Platformu sayfasından yapılacak.

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Yardım başvurusu için aşağıdaki linkten ulaşılabilecek.
  https://www.ankara.bel.tr/dayanisma-platformu

  Ankara Büyükşehir Belediyesi yardım başvurusu koşulları ve şartlarına dayanışma platformu sayfasından ulaşılabilecek.

  ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YARDIM KOLİSİNDE NELER VAR?

  Dayanışma platformu sayfasında “Bu zorlu süreci hep birlikte el ele aşacağız. Siz de aşağıdaki hesap numarasına dilediğiniz kadar bağış kolisi yapabilir, dayanışmamıza katkıda bulunabilirsiniz. Her paket 150 TL‘dir.” ifadelerine yer verildi.

  Paket içeriği: 

  Domates Salçası
  Makarna
  Ayçiçek Yağı
  Buğday Unu
  Toz Şeker
  Pirinç
  Kuru Fasülye
  Bulgur
  Yeşil Mercimek
  Kırmızı Mercimek
  Konserve Bezelye
  Çay

  Gibi Ürünler

  Hesap Numaraları: (Belediyemizin Sadece Bu Amaçla Kullandığı Hesap Numaralarıdır)

  Kredi kartı ile bağış alınabilmesi için altyapı çalışmamız devam etmektedir.

  VAKIFBANK TUNALIHİLMİ ŞUBESİ

  TL HESAP NO: 00158 0073 0940 1279
  TL IBAN: TR11 0001 5001 5800 7309 4012 79
  EUR IBAN: TR83 0001 5001 5804 8018 3733 69
  USD IBAN: TR34 0001 5001 5804 8018 3733 78
  SWIFT KODU(BIC): TVBATR2A

  Yazı kaynağı : medyaankara.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap