Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ankara aydınlıkevler satılık daire

  1 ziyaretçi

  ankara aydınlıkevler satılık daire bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Altındağ Aydınlıkevler Mahallesi Satılık Daire

  Altındağ Aydınlıkevler Mahallesi Satılık Daire

  Aydınlıkevler Mahallesi Satılık Konut Düşünenler İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

  Aydınlıkevler Mahallesi satılık daire arayışında olan ziyaretçilerimiz için özel olarak hazırladığımız mahalle rehberimizde; mahalle ve bölgesi hakkında tüm önemli bilgilere ulaşabileceksiniz. Aydınlıkevler mahallesinde ev satın almadan hemen önce bölge rehberimizi inceleyerek, mahallenin tüm genel bilgilerini öğrenebilir ve konut piyasası hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Ankara’da yer alan Altındağ ilçesine bağlı Aydınlıkevler, 2020 yılı sayımlarına göre 27.947 kişilik nüfusa sahiptir. İlçenin en fazla nüfusa sahip altıncı mahallesidir. Altındağ ilçe merkezine 26 kilometre uzaklıktadır. Ankara’nın şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta bulunan Altındağ ilçesi, 1953 yılında bu ismi alarak metropol ilçe statüsüne kavuşmuştur. Türkiye’nin ilk meclisi bu ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır. Tarih boyunca Ankara, Altındağ bölgesinde kurulmuş ve yerleşim bölgesi haline gelmiştir. Altındağ ilçesi “Eski Ankara” olarak bilinmektedir. İç Anadolu’nun kuzeybatısındaki Yukarı Sakarya Bölümünde konumlanmış olan ilçenin tarihi Ankara Kalesi ile özdeş sayılmaktadır.  İlçenin batısında Keçiören ve Yenimahalle, doğusunda Altındağ ve Elmadağ, güneyinde Mamak, güneybatısında Çankaya, kuzeyinde ise Çubuk ve Pursaklar ilçeleri bulunmaktadır. 

  Ülkenin en değerli müzelerine ev sahipliği yapan ilçede Ankara Etnografya Müzesi, Ankara Devlet Resim ve Heykel Müzesi, Ankara Kalesi, Roma Hamamı, Ankara Kurtuluş Savaşı Müzesi (1. TBMM Binası), Anadolu Medeniyetler Müzesi ve Zafer Anıtı gibi pek çok ziyaret edilmesi gereken noktalar mevcuttur. Ankara evleri olarak bilinen tarihi evleri de Kaleiçi mahallesinde oldukça yoğun bir şekilde bulunmakta ve tarihi dokuyu sürdürmektedir. Sizde Altındağ’da ev satın almayı düşünüyorsanız, Emlakjet’in ilanlarını detaylıca inceleyerek siz de aradığınız evi kolayca bulabilirsiniz.

  Aydınlıkevler Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalledeki Önemli Kurumların Adresleri

  Altındağ ilçesinin Aydınlıkevler mahallesi ve çevresinde bulunan önemli kurumların isimleri ve adres bilgileri şu şekildedir;

  Aydınlıkevler satılık ev arayışında olanlar için mahalle ulaşımı 317-7, 403-6, 413 ve 413-7 numaralı otobüs hattı ile sağlanmaktadır. 

  Aydınlıkevler Mahallesi Satılık Konut Piyasa Fiyatları

  Emlakjet Bölge Raporu 2020 yılı Kasım ayı güncel verilerine göre Altındağ ilçesinin Aydınlıkevler mahallesi ve çevre bölgelerde bulunan satılık daire fiyatları ve genel piyasa bilgileri şu şekildedir;

  Ev satın almadan hemen önce satış prosedürlerine uygun olup olmadığını kontrol etmeniz ve Emlakjet Bölge Raporu ile bölgedeki piyasa fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız önerilmektedir. Tercih edeceğiniz satılık dairenin iç ve dış özelliklerine göre, bulunduğu semt, sahip olduğu manzara, okul ve hastane gibi kamusal alanlara yakınlığı gibi pek çok farklı diğer tüm etkenlere göre satın alma fiyatlarında değişiklik görülebilmektedir. Aradığınız özellikleri ‘Yakınında Ara’ ya da ‘Haritada Ara’ özellikleri ile Aydınlıkevler Mahallesi sahibinden uygun fiyatlı 2+1 satılık daire gibi en çok tercih edilen seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.emlakjet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap