Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ankara altındağ karapürçek su kesintisi

  1 ziyaretçi

  ankara altındağ karapürçek su kesintisi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Altındağ Su Kesintisi Listesi (Ankara) - Aski

  Ankara Su Kesintisi Listesi - Aski

  Altındağ Su Kesintisi

  Altındağ Su Kesintisi

  Altınpark’ı ile hamamönü ile ve yeni yapılardan Altınköy ile meşhur olan Altındağ ilçesinin dört yüz bin civarı nüfusu vardır. Ankara’nın merkez ilçelerinden en hareketlilerinden biridir.

  Dışkapı, Hasköy , Hisar, İskitler, Samanpazarı, Telsizler, Ulubey, Ulus gibi semtlerle hem pazar yerlerinin hem ticaretin kalbinin attığı günlük binlerce kişiyi ağırlayan semtin su ve kanalizasyon işleri Ankara büyükşehir belediyesine bağlı ASKİ tarafından yürütülmektedir.

  Arızalardan kaynaklanan veya altyapı çalışmaları nedeni ile kesilen suların ne zaman geleceği bilgisini vatandaşlarla paylaşmaktadır. Bizde sizin için günlük sayfamızda altındağ su kesintisi haberlerini paylaşarak sayfamızı güncel tutmaya çalışmaktayız.

  15 Kasım 2022 Salı 12:19 saatinde aldığımız bilgi : ALTINDAĞ ilçesinde 15/11/2022 tarihinde 12:00:00 saatinde başlayan, yaklaşık 5 saat sürecek su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 15/11/2022 saat 17:00:00 civarıdır. Arızadan etkilenen bölgeler : . Su kesintisinin nedeni : YILDIZTEPE MAH HACI BAYRAM VELİ CAD NO 240 NOLU ADRESTEKİ SU ARIZASI ÇALIŞMASINDAN KAYNAKLI SU KESİNTİSİ YAPILMIŞTIR ETKİLENEN MAHALLELER YILDIZTEPE MAH DOĞANTEPE MAH.

  14 Kasım 2022 Pazartesi 11:06 saatinde aldığımız bilgi : ALTINDAĞ ilçesinde 14/11/2022 tarihinde 10:00:00 saatinde başlayan, yaklaşık 5 saat sürecek su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 14/11/2022 saat 15:00:00 civarıdır. Arızadan etkilenen bölgeler : Gültepe Mahallesinin Bir Kısmı. Su kesintisinin nedeni : Gültepe Mahallesi Asri Mezarlık içindeki şebeke arızasından kaynaklı su kesintisi yapılmıştır..

  Yazı kaynağı : aski.suarizalari.com

  Ankara Altındağ Su Kesintisi

  Ankara'nın iki ilçesinde su kesintisi

  Ankara'da büyük su kesintisi

  Ankara'da büyük su kesintisi

  Künye | İletişim

  Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası | Veri Politikası

  Telif Hakkı 2022, Tüm Hakları Sakıdır.

  Haberler: Ankara Haberleri, Ankara Son Dakika Haberleri ve Ulusal Haberler de Ankara Masası'nda.

  Yazı kaynağı : www.ankaramasasi.com

  Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü - Arıza ve Bakım Bilgisi Sorgulama

  ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 13 Ekim Ankara su kesintisi listesi

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap